Notebooky s přepínatelnou grafickou kartou

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Broda
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 06 zář 2010 14:18

Příspěvekod Broda » 08 zář 2010 20:14

Chtel bych se zkusenych zeptat, jestli ma tento model take prepinatelno grafiku? [Odkaz]

Šátek
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 05 zář 2010 22:20
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Šátek » 08 zář 2010 20:14

A jak jsi zjistil, že není poruchovej? Jsou na to už nějaký recenze? Za zvážení možná stojí i fakt, že po nástupu lepšího 5820, který byl stažen, by tento s větším ramem mohl zlevnit.

Ale ještě k dalším, našel jsem naprostej masakr jak v parametrech, tak výdrží, tzn. přepínatelnosti.
MSI GE600
http://clanky.katalognotebooku.cz/noteb ... msi-ge600/

co vy na to?

Šátek
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 05 zář 2010 22:20
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Šátek » 08 zář 2010 20:23

Broda píše:Chtel bych se zkusenych zeptat, jestli ma tento model take prepinatelno grafiku? [Odkaz]


Ano, ten jí má také. Ale je o něco slabší svým výkonem, než klasický 5820TG s core i5

Broda
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 06 zář 2010 14:18

Příspěvekod Broda » 08 zář 2010 20:43

Šátek píše:
Broda píše:Chtel bych se zkusenych zeptat, jestli ma tento model take prepinatelno grafiku? [Odkaz]


Ano, ten jí má také. Ale je o něco slabší svým výkonem, než klasický 5820TG s core i5

díky, a také tyto pískají?? a nevíte kdy by měl acer na trh vratit timelinexy s jinymi grafikami???

Šátek
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 05 zář 2010 22:20
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Šátek » 08 zář 2010 21:15

Broda píše:
Šátek píše:
Broda píše:Chtel bych se zkusenych zeptat, jestli ma tento model take prepinatelno grafiku? [Odkaz]


Ano, ten jí má také. Ale je o něco slabší svým výkonem, než klasický 5820TG s core i5

díky, a také tyto pískají?? a nevíte kdy by měl acer na trh vratit timelinexy s jinymi grafikami???


Tak to netuším.

Baz
guru
Příspěvky: 501
Registrován: 23 led 2010 19:50

Příspěvekod Baz » 08 zář 2010 21:24

MSI GE600 už vyšlo dávno, někdy krátce po Ideapadu Y560, ale u nás se neprodává. Nejblíž jsem ho viděl na amazonu v dojčlandu, ale asi už tam taky nebude. A stejně bych si MSI nekoupil.

Někde jsem četl, že nástupci TimelineX budou na konci září, ale nemám to ověřený.

Šátek
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 05 zář 2010 22:20
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Šátek » 08 zář 2010 21:41

Baz píše:MSI GE600 už vyšlo dávno, někdy krátce po Ideapadu Y560, ale u nás se neprodává. Nejblíž jsem ho viděl na amazonu v dojčlandu, ale asi už tam taky nebude. A stejně bych si MSI nekoupil.

Někde jsem četl, že nástupci TimelineX budou na konci září, ale nemám to ověřený.


To MSIčko je podle specifikací naprostej masakr s brutální výdrží. I když mi tahle značka moc nevoní, tak tohle vypadá hodně povedeně. Rád bych to zkusil, ale uvidíme.
Co se týče timelineXu, tak jsem slyšel konec a z druhého zdroje půlka září.

Je nějaká možnost sledovat to? Přímo na stránkách Aceru? Jakékoliv záchvěvy apod.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 93 hostů