HP 4320s x Acer TimelineX 3820T

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Konviss
občas něco napíše
Příspěvky: 57
Registrován: 22 srp 2010 19:35

Příspěvekod Konviss » 19 zář 2010 10:30

9z9:psal jsem ze jsem ho musel vratit" známé" jen pro poradek,takze ho nemam ja, ale objednaval jsem ho zname

drzim ho v ruce,zkousim prohibani,je tam nepatrne prohnuti
nemyslim si ze tento model patri k lepsim od aceru,spise k tem slabsim, ale nemuzu za sebe rict ze je vylozene nekvalitni

nemam zkusenosti s dennim prenasenim,takze nemuzu rict co to udela,kdyz si ho kazdy den vemes,ale to same ti nemuze zarucit ani hp ci dell

jsou to sice papirove, lepe zpracovane Nb, ale neni eletronika, kor NB, ktery by nemel vady, vzdy nejakou najdes
Pro priklad: kamarad HP pavilion- po tydnu zhorel
znamy: dell vostro- rozjel se mu krit displaye

nezjistis kdyz nekoupis, kup si nejaky NB a uvidis co udela,porad mas 14 dni na vraceni penez bez udanni duvodu nebo 2 roky zaruku

Na tom hp je nejvetsi + urcite mechanika a esata
na aceru vydrz, jak uz jsem jednou rekl, urcite by sis knemu koupil externi mechaniku a vaha by te pak vysla na mnohem vic

benik.martin
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 30 srp 2010 22:18

Příspěvekod benik.martin » 19 zář 2010 10:53

Jsem z Prahy, plánuji že zítra skočím do jednoho ze showroomů od czechcomputeru a prohlídnu si to sám.. Zatím jsem nejvíce přikloněn k HP, i cena o tisícovku levnější je lákadlo, zbyde na pouzdro či brašnu :) Akorát mě štve, že jsem o něm nenašel žádnou českou recenzni, nicméně ty zahraniční ho celkem předvádějí jako průměrný ntb. Nicméně na každém severu si stěžují na mizerný touchpad....
O Aceru je recenze na pctuning a docela si ho pochvalujou. Hlavně ta výdrž no, HP za rok bude na polovině a už to je slabota..

Konviss
občas něco napíše
Příspěvky: 57
Registrován: 22 srp 2010 19:35

Příspěvekod Konviss » 19 zář 2010 12:37

zajdi tam ozkousej a uvidis, nejlepsi co muzes udelat...
myslim ze pro tebe bude nejlepsi asi to HP, jestli se porad divas na tu vydrz, tak neco to vydrzi a casem muzem klidne dokoupit novou baterii za penize, ktere by jsi vrazil u aceru do externi mechaniky


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 116 hostů