14"NB<25000,nízká hmotnost,5h+výdrž,grafika,displej

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
.apache
píše často
Příspěvky: 100
Registrován: 23 srp 2011 20:49

Příspěvekod .apache » 15 srp 2012 21:07

Když se vrátím k mému původnímu dotazu :D

Co kdybych se teda rozhodl jít cestou notebooku jen s integrovaným graf. čipem, ale s dockinou která má grafiku, je to vůbec reálný v mojí cenový hladině? A kdo to dělá? Já to našel jen u VAIO řady Z a to je zatraceně drahý...

.apache
píše často
Příspěvky: 100
Registrován: 23 srp 2011 20:49

Příspěvekod .apache » 16 srp 2012 14:59

Měl bych ještě dva dotazy - zjistil jsem, že nejvíc mě asi limitujou disk a váha (strašně mě zaráží politika tvorby některejch konfigurací a do čeho všeho narvou 5400ot disk).

1) Výměna disku...přijdu při tom o záruku? A když si ho tam dám namontovat rovnou s koupí, je u nějaký značky/prodejce možnost, že ten původní disk "vykoupí"?

2) Vyhození mechaniky...opět co na to záruka? A kolik gramů při tom můžu ušetřit? Možná je to hloupej dotaz, ale nemám vůbec ani páru tak kdyžtak pardon :D

Snad někdo poradí :)

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9098
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 16 srp 2012 15:04

bygyoda: FIFA 12 se mezi narocne hry neradi.

.apache: Nelze zadny takovy najit v teto cene.

1. HDD zvladnes vymenit i sam, o zaruku se neprichazi. Zadny obchodnik to od Tebe nevykoupi. Musis prodat sam, ale nekteri vyrobci pozaduji pri reklamaci puvodni HW.

2. Mechaniku si samozrejme vyndat muzes, ale budes tam mit volny prostor, takze se bude book snaze zanaset treba prachem.
Asus ROG Strix G18


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 73 hostů