Notebook MSI EX623X-078CZ

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
polo

Příspěvekod polo » 24 čer 2009 11:27

ja som vyreklamoval asus a to som mal reklamacie ako vrzgajuci plast,pokazena mechanika,piskajuci adapter(trosku sotva pocutelne vela ludom) a nakoniec prasklina sasi.

Nemali problem uznat ani jednu a do 3 dni reklamce aj s dopravou vybavena. Pri poslednaj(ta prasklina) som ziadal vratenie penazi a ziadny problem.

Bat1
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 28 kvě 2009 18:04

Příspěvekod Bat1 » 24 čer 2009 12:13

To Polo: Jak říkáš, reklamace jsou v pohodě. Tady si jen parta dětí vymýšli hlouposti,protože NB značky MSI se jim nelíbí. To máš jako ATI vs GF, Intel vs AMD....já jsem chtěl z prava NB od Aceru, kamoš se v tom ae vyzná tak mi řel abych šel do dellu, jenže lepší dell byla trošku jiná cenová kategorie. Druhý kamoš si zase MSI nemohl vynachválit tak jsem do něj šel, slušná cena a prý i dobrý servis. ...Tak sem lidi přestante psát srance aby jste ukázali jak MSI nemáte rádi. Podle mého NB MSI není nejlepší ale kvalitu mají(srovnatelnou například s Asus), co si pamatuju v minulosti jejich PC komponenty byly nevilce kvalitní s dobrou životností. Ti co mají Acer by se měli zamyslet co sem píšou, na jejich míste bych premyslel nad tím jestli v danou chvíli nepíšou o své značce už s tak poruchovými NB.
Co se sevisu týká, servis má na opravu 30dní a málokterý chvátá aby to bylo dříve,takže si nestěžujte,ja ho tam měl 30dní!!a podobně. Pokud NB posíláte do servisu vícekrát(nevím jak je to s NB) ale já jsem posílal MDA Mio do servisu 3x s tím že blblo GPS a MDA přestalo fungovat jako telefon. Po 4 jsem tam Mio odvezl osobně a bylo mi nabídnuto Mio nové, musím podotknout, že z předchozích 3oprav žádná nebyla kratší než 20dní...
DESKTOP:
Intel Core 2 Duo E8500-3,16Ghz,4Gb Ram,ATI HD3870 512 GDDR4,1Tb WDC,500W Fotron Blue Storm 2
---------------------------------------------------
NOTEBOOK
Intel Core Duo 2,16Ghz,4Gb Ram,GeForce 9500M GS 512,250Gb HDD

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 24 čer 2009 12:21

nikdo netvrdi, ze MSI nedela spatne PC komponenty. ja jen tvrdim, ze EX rada notebooku MSI neni dobra, tam se setri kde dalo, notebook neni jen o tom, kolik ma GB, GHz, atd... (coz je hlavni priorita MSI v teto cen. kategorii), nereknu, kdyby to byl jediny cenove dostupny notebook pro tazatele, ale opravdu ma nejednu lepsi moznost.

osobne si zacinam myslet, ze to MSI EX chvalis jen proto, ze ho mas sam, protoze v kvalite zpracovani, vydrzi ani chlazeni nemuze puvodne navrzenym modelum od aceru a lenovu ani v nejmensim konkurovat.
nehlede na servis, sam jsem uvedl, ze by bylo idealni prikoupit jeste NBD zaruku, pokud se chce, aby byly opravy provadey rychle.
(coz mimochodem MSI pro jistotu vubec nenabizi)

nerikam, ze znacka MSI je smejd, rikam, ze EX neni dobry notebook a za tim si stojim, proti memu D630 mi prisel jak notebook od vietnamcu (ted na me nechod s porizovaci cenou dellu, thinkpad za 20k, treba R400 ma podle me totiz lepsi telo, nez D630, hl. co se tyce vika a pantu + lepsi chlazeni, takze i za tuto sumu existuji notebooky, ktere jsou dobre)
travelmate 5730, 7730 je dobry kompromis vykon/kvalita/vydrz/cena


EDIT:

Lubica:
nekdo ti tady navrhoval i travelmate 5720. je na starsi architekture proti 5730, ale to podle me nevadi, nedelas nejake veci, kde by slo nejak o vykon a ten notebook taky neni spatny, nestoji moc. akorat 5720-ky nemaji HDMI, takze popremyslej, jestli budes do budoucna pripojovat externi LCD (ono je na etxernim prace pohodlnejsi, nez jen na notebooku), pokud ano, dal bych prednsot notebooku s digitalem (HDMI, DVI, displayport), tzn. necemu z navrhovanych na 1.strance topicu, na kterych jsme se tady vice lidi shodli.
Naposledy upravil(a) alfah4ns dne 24 čer 2009 12:29, celkem upraveno 2 x.
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9098
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 24 čer 2009 12:24

Ono si staci precist zkusenosti lidi, co tuto znacku reklamovalo... :twisted:
Asus ROG Strix G18

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 24 čer 2009 12:45

no,Acer mám tady tuším jen já a napsal jsem ve prospěch MSI a toho problému...měl bych se asi zamyslet sám nad sebou,pravda :lol:
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9098
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 24 čer 2009 12:51

to Lubica M. :

Z toho vseho plyne pro Tebe jedine...kup Dell M6400 Workstation s 3 roky NBD a mas klid :lol:
Asus ROG Strix G18

Idaho
občas něco napíše
Příspěvky: 70
Registrován: 12 kvě 2009 11:28

Příspěvekod Idaho » 24 čer 2009 14:00

Bat1 píše:Tady si jen parta dětí vymýšli hlouposti,protože NB značky MSI se jim nelíbí.


Já se asi uchýlím k nasílí, řekl jsem své zkušenosti s ŘADOU EX, zkušenosti mého okolí s ŘADOU EX, a nato jsem se s vámi podělil že JSEM PŘESVĚDČEN že ŘADA EX je šmejd, učehož jsem ZDŮRAZNIL že nevím jak jsou na tom ostatní řady + plus jsem přidal své zkušenosti se servisem MSI

Ale pokud je tu nějaký idiot, který bude tvrdit že si tady jen tak bezdůvodně utočím na MSI, tak mu milerád, předtím než ho jeho vlastním jazykem svážu do krychle a pošlu do Nairoby, ukážu dokumenty od reklamace, na kterých jsou uvedeny datumy odeslání do servisu a zase zpět!

Pokudmáte s MSI odlišné zkušenosti tak to napište normálně a nezasírejte to tady utočnejma kecama proti lidem které mají zkušenosti odlišné

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 24 čer 2009 15:55

Je fakt ze moje zkusenost je s MSI a servisem je s radou VR (Value) kvalita toho booku je otresna,po roce pouzivani ma 10min po startu 100 stupnu a game over(neni zanesene chlazeni)....je v nem amd ql60 a gk 8400,ale ten book je otresnej,baterie nevydrzi ani po zapnuti 5min...proto mu k dalsim reklamacim pomahame,nicmene jak jsem rekl,sest dni i s opravou,jinou zkusenost s msi nemam.(muj se nastesti drzi ve vsech smerech bezvadne)
MSI GT735

Idaho
občas něco napíše
Příspěvky: 70
Registrován: 12 kvě 2009 11:28

Příspěvekod Idaho » 24 čer 2009 17:23

a odkud ho máš? Nebo si reklamaci řešil přímo přes servis (PENTA)?

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 24 čer 2009 17:37

Neni muj,je z nejakeho e-shopu a reseno pres pentu
MSI GT735

Vkrizek4
občas něco napíše
Příspěvky: 58
Registrován: 18 dub 2009 13:31

Příspěvekod Vkrizek4 » 24 čer 2009 19:02

Dobře,už víme že série EX je na ho***.A co takle série GX?Co jsem četl tak ta je celkem v klidu,nebo ne?

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 24 čer 2009 19:09

Na GX nejsou tak negativni odkazy jako na vr a ex
MSI GT735

Dargor
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 21 čer 2009 09:57

Příspěvekod Dargor » 24 čer 2009 21:46

Už jsem se k tomuto postu nechtěl více vyjadřovat, neboť jsem řekl vše, co říci šlo, ale okolnosti mě nutí postnout ještě jednou, tedy...to Bat1: ty si prostě asi normální hulvát pane. Já se považuju za relativně vzdělaného muže, tak bych si vyprošoval nazývat mě a ostatní zde partou dětí, kteří si vymýšli hlouposti. Já jsem pouze napsal svou zkušenost s touto značkou, nic víc, nic míň. Nechápu, z čeho soudíš, že si vymýšlím(e) a píšu(eme), jak říkáš srance či co. Je sice fajn, že si s tímto notebookem (rozuměj značkou, tipem) spokojen, ale to je v pořádku, to ti přece nikdo nebere. Taky ti tu nikdo nenadává a neuráží tě, za tvou zkušenost a názory, tak buď tak laskav a chovej se slušně. Pane Idaho vy se nerozčilujte k vuli Bat1 a podobným, nemá to smysl. My jsem v dobré víře řekli své, tak ať si z toho každý vezme co chce a potřebuje. Vždycky se najde nějaký takový pan Bat1, s tím nic nenaděláme...

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 24 čer 2009 23:38

Mě dostává pojem relativní...... :lol: :lol: :lol: (relativně je vzdělanej každej) :lol: :lol: :lol: i když můžou být jen tři třídy ZŠ :lol: :lol: :lol:
MSI GT735

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 25 čer 2009 07:44

není to tak složité,kdyby Dargor napsal "já se považuji za vzdělaného muže",dost lidí si pod tím představí nějakou vědeckou akademii+několik doktorátů...jinak všechno je relativní,moc dobře napsané
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů