Existuje takový notebook za 25-28 tisíc

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
count.draco

Příspěvekod count.draco » 29 lis 2007 20:46

radim nekupavat v blizkej buducnosti ziadny book, blizi sa koniec "dvojrocneho cyklu IT", takze sa ocakava znovu dalsia etapa vo vyvoji nie len cien ale aj technologii aj u bookov, takto pred dvoma rokmi prisli na trh dve jadra, teraz je to zdokonalenie a miniaturizacia a kto vie s cim nas este prekvapia, cize ked nehori nekupuj radsej nic a pockaj, usetris vela penazi ver mi :-)

Palma
píše často
Příspěvky: 137
Registrován: 25 dub 2007 20:46

Příspěvekod Palma » 29 lis 2007 20:53

hmm a jakej horizont myslíš? měsíc do vánoc? dva měsíce? tři do velikonoc? nebo začátek prázdnin? hmm to spíš kouknu do křištálové koule naplněné lejnem a uvidím to samé :lol:

a i kdyby, jakej pokrok konkrétně předpokládáš? čtyř jádra a konec podpory XP, kompletní přechod na 64 bit systémy?

moná se ti zdá že si z toho dělám legracy a mluvím dost ironicky, ale když takhle mluvíš nahod něco konkrétnějšího :lol: než jen počkejte z nákupem budou lepší

S.T.E.A.K.
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 05 říj 2007 16:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod S.T.E.A.K. » 29 lis 2007 20:54

Jo, jenže ani dneska mnoho aplikací dvoujádrovej procesor nepodporuje, tak na co 4jádrovej? DDR3 RAM dobrý, ale zatim nejsou potřeba... Mě tenhle NB vyhovuje a za 2-3 roky si stejně asi koupim novej, teďka mi stačí.

Vývoj jde pořád dopředu, ale to mám kvůli tomu furt čekat? je jasný, že když si dnes koupim tohle, že za měsíc může bejt novej model, ale já nebudu pořád čekat, protože nový modely přicházej furt. To bych si ho pak nemusel koupit vůbec a dopalo by to stejně, ale měl bych dobrý vědomí, že nemám zastaralej model... k čemu? mám ho doma a je fakt v pohodě a co sem četl kritiku na MSI na loňský modely, to už na tyhle fakt neplatí, tohle už je dobře zpracovaný a výbava v týhle cenový relaci špičková.
N-earn.com - Vše o výdělku na internetu
------------------------------------------------------
MSI EX600X-074CZ - C2D 1,5GHz, 2GB RAM, 160GB HDD, 256MB GeForce 8400G, 15,4' 1280×800; numerická klávesnice, WiFi A,G,N, BT, 4 USB, Firewire, DVD-RW,...

Palma
píše často
Příspěvky: 137
Registrován: 25 dub 2007 20:46

Příspěvekod Palma » 29 lis 2007 20:58

STEAK: jen drobná otázka: máš vistu, není tam problém s ovladačema?
jedou na 100%? jako že u XP je problém s wifi, při instalaci naSATA disk atd...

S.T.E.A.K.
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 05 říj 2007 16:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod S.T.E.A.K. » 29 lis 2007 21:05

jj, mám tam Visty HP, wifi jede v pohodě s ovladačema s přiloženýho CD, jiný ovladače taky, jen ovladače na Bluetooth sem ještě neinstaloval(ani nevim jestli na tom CD vůbec sou), ale ten sem zatim nepoužil, mobil "spojuju" přes paměťovou kartu, respektivě jen nahrávám data... ale myslim že by s BT jinak neměl bejt problém... Pod vistama jede vše v pohodě, pod Linuxem Mandriva 2008 to nemá ovladače na wifi(a bez připojení je nestáhnu, takže budu muset asi připojit na chvíli přes kabel), ale Windows Vista jede v pohodě...XP jsem nezkoušel, ale co sem slyšel tak prej taky neni problém, ale ovladače většinou musíš pro ně schánět sám na netu.
N-earn.com - Vše o výdělku na internetu

------------------------------------------------------

MSI EX600X-074CZ - C2D 1,5GHz, 2GB RAM, 160GB HDD, 256MB GeForce 8400G, 15,4' 1280×800; numerická klávesnice, WiFi A,G,N, BT, 4 USB, Firewire, DVD-RW,...

Palma
píše často
Příspěvky: 137
Registrován: 25 dub 2007 20:46

Příspěvekod Palma » 29 lis 2007 21:09

díky za info, právě uvažuji jestli kamarádce doporučit MSI 610 protože ona není zrovna zdatná v IT, takže jestli se jí NB po havárii a reinstalaci systémujaksi sám blbuvzdorně nedá dohromady tak to pro ni asik nemá cenu :(

S.T.E.A.K.
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 05 říj 2007 16:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod S.T.E.A.K. » 29 lis 2007 21:13

JJ, já sem zatim spokojenej a i když je na to zatim asi brzo, tak bych do něj šel znovu. I když pokud neni moc zdatná v IT, tak nevim, neni totiž předinstslovanej žádnej operační systém, takže si ho musí koupit zvlášť a doinstalovat sama, pokud jí to někdo neudělá. i když s instalací vist by neměl bejt zas až tak úplně problém...
N-earn.com - Vše o výdělku na internetu

------------------------------------------------------

MSI EX600X-074CZ - C2D 1,5GHz, 2GB RAM, 160GB HDD, 256MB GeForce 8400G, 15,4' 1280×800; numerická klávesnice, WiFi A,G,N, BT, 4 USB, Firewire, DVD-RW,...


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 hostů