Celkové shrnutí kvalit značek

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 20 dub 2007 22:45

Pokus jeste umim pocitat, tak 18% u Lenovo (ThinkPady) je v intervalu 15-20%, ktery uvadis u HP, Dell atd...Takze nevim, v cem je problem.. ;)
Volal jsem do CzechComputeru, reklamacni technik mi rekl, ze si to overi a pak napise mail. Tak ucinil a odepsal mi, ze zaruka skutecne plati 3 roky (konkretne jsem se ptal na delku zaruky pro firmy). Jeste predtim jsem tam psal mail, na ktery mi pozdeji odpovedel jiny technik stejnou odpoved. Jinak pokud to tak uvedou na zarucnim listu, tk uz to snad zmenit nemuzou, ne?

CeCo

Příspěvekod CeCo » 20 dub 2007 22:59

Vtedy uz nie...
Je vsak zaujimave, ze vsetky velkoobchody uvadzaju pri R60kach 24 mesiacov spotrebitelia/12mesiacov firmy...

Ja len vravim, ze je riskantne brat notasy z USA, ktore nemaju medzinarodnu zaruku (vela ludi totiz nema zaruku kryjucu EU). Takze preto si to radsej vopred over.

C

Dragokazov
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 29 led 2007 21:56

Příspěvekod Dragokazov » 21 dub 2007 09:55

Ano, vse overim, nez koupim. Opravd nerad bych "zahodil" tolik penez, pokud je vubec sezenu. Radsi to pak zkontroluji vicekrat :). Diky....na CLO a DPH se nekde zeptam a strasne doufam, ze to vyjde jeste stale vyhodne....mozna mi to aj jeden chlap priveze osobne (kez by to slo "propašovat" :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D)

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 21 dub 2007 15:18

risk je to tak jako tak..
Naposledy upravil(a) soulbringer dne 21 dub 2007 15:20, celkem upraveno 1 x.

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 21 dub 2007 15:20

propasoval :o))))

no da se to vzit jako svuj osobni notebook uz do letadla.. :o) a krabici si pak nejak poslat sam :o))

ale v USA taky clovek nikdy nevi. Ja sem mel podobne plany, ale nakonec jsem se na to vykaslal za takovy problemy my tech par tisicovek nestoji (a to jsem zvazoval notebook Alienware, ktery se tady sehnat neda) - respektive pokud bych si to ja sam osobne v usa neporizoval a nevezl si to domu sam, tak bych to pres nekoho radeji neposilal. 1) Nerad bych dostal nekoho do brindy 2) Nerad bych aby se ten clovek na me vybodl a dal to proclit a ja pak caloval clo 3) Nerad bych aby pri koupi neco zmrsil :o))) tech duvodu je vice ze jo...

Dragokazov
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 29 led 2007 21:56

Příspěvekod Dragokazov » 22 dub 2007 16:12

Snad sezenu ty penize, no :(
Nejhorsi je to, ze k nakupu notebooku musim prodat moje PDA. A nikdo ne a ne ho koupit :(. A to k nemu je takovy pekny prislusenstvi. Sakra :( Uz fakt nevim, kde ho nabihdnout...

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 22 dub 2007 16:20

Spíše si najdi brigádu nebo nějakou příležitost, jak vydělat peníze ;) Existuje spousty možností, jen musíš něco umět, mít hodně štěstí a pátrat...

Dragokazov
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 29 led 2007 21:56

Příspěvekod Dragokazov » 22 dub 2007 17:09

No,brigadu shanim ostosest. Skoda,ze u nas nejsou moznosti jako napriklad v Praze, to by bylo o necem jinem :-D...hlavne to PDA potrebuju prodat....to si preju nejviiiiicccccc!!!! ;)

(no, stesti se posledni dobou skoro vubec neukazalo a neumim nic :-D tak snad neco najdu :-D)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů