Notebook kolem 20k

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
M.D.
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 01 črc 2008 21:56

Notebook kolem 20k

Příspěvekod M.D. » 01 črc 2008 22:24

Zdravím,
na příští školní rok chci pořídit notebook a chtěl bych poprosit o radu. Cena by měla být maximálně tak 20 000 Kč, může být o něco víc, ale rád bych se do toho limitu vlezl. Notebook budu každý den přenášet do školy a zpět, používat bych ho ale chtěl i doma jako hlavní PC. Displej asi 15", mohl by být i 14".

Rozhoduju se jestli koupit notebook s dedikovanou grafikou nebo integrovanou. Hry hraju spíš starší RPG, ale chtěl bych něco, co bude mít šanci rozjet Fallout 3. Kdybych bral nakonec X3100, tak bych asi koupil ThinkPad. Spíš bych se chtěl zeptat, jestli je nějakej kvalitnější book s dedikovanou kartou, kterej vydrží alespoň 2 roky přenášení?

A ještě bych se chtěl zeptat, co si myslíte o FSC Amilo? Konkrétně třeba o tomhle? Nebo názory na tuhle novou řadu? Nikde jsem totiž o Amilo ntb nenašel moc názorů, tak bych rád věděl jak jsou kvalitní.
Jinak baterie není moc důležitá, přístup k síti mám prakticky pořád. Důležitej je pro mě výkon, ale tak aby bylo nějak slušně zpracovaný tělo. Budu se k ntb chovat opatrně, ale stejně bych nerad aby se mi za rok rozsypal.

Díky za pomoc :wink:

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 01 črc 2008 22:37

thinkpad, obzvlaste 14-palec verze je jeden z nejpevnejsich notebooku do 30k, kolem 20 prakticky konkurenci nema, pac zadny jiny v teto cene nema vyztuzene telo i viko displeje ramem z horcikove slitiny a podobne dalsi vecicky, ta 14-ka R-ko se pevnosti uz blizi T-cku.
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 02 črc 2008 18:32

Tady fakt nemí co řešit. Vzhledem k tomu, že hry nejsou to hlavní a že ti vyhovuje i 14" tak je TP R61 naprosto jasným kandidátem...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Victertox a 65 hostů