Co říkáte na výběr tohoto Asusu?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
lukynela
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 18 srp 2008 23:21

Co říkáte na výběr tohoto Asusu?

Příspěvekod lukynela » 18 srp 2008 23:31

Ahoj, můžete mi prosím zhodnotit tento Asus? http://www.alza.cz/asus-m51va-as043c-c2d-d97900.htm

Použití:
- každodenní přenášení do školy a zpět domů v tašce k tomu určené, kde bude sloužit místo současného stolního počítače (s externí klávesnicí, myší, monitorem VGA, 5.1 bedničkami - vyřeším externí zvukovkou)
- chci ho jak na hry, tak na Photoshop apod. - bude slušně stíhat i nové hry na vysoké detaily?
- nebude grafika zhnusená při výstupu do externího monitoru?
- v čem je háček? Přijde mi za ty peníze moc dobrej :)

Je to prostě náhrada za můj současný stolní počítač (1,2 jednojádro, 512 ram, ATI X700 256 mb) ??

Moc díky za odpovědi.

spajda
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 12 čer 2008 01:49

Příspěvekod spajda » 18 srp 2008 23:45

Hacek? No je to prece Asus takze ausus. slaby plasty, prehrivani, nic moc display,vydrz na baterku do 2 . Na kazdodenni noseni je to je macek pres 3 kila, ale kdyz se stim chces nosit, znicit si trosku zada tak proc ne. vybava jak je zvykem je velmi solidni. Ale na kazdodenni noseni bych vzal nejaky to lenovo ci hp nebo dell. vyplati se priplatit.

Radec
píše často
Příspěvky: 154
Registrován: 20 kvě 2008 11:39

Příspěvekod Radec » 19 srp 2008 00:01

:D na každodenní přenášení :D

mám váhově něco podobného, a po pul roce sem se na to každodenní přenášení vykašlal, a raději chodím bez notasu, jen se sešitem a propiskou

na každodenní přenášení tohle není, to spíš nějaké 7" až 13"-14" do 2kg.... i když budeš mít "super pohodlný" batoh, tak to bude na zádech znát.... raději si pořid něco stejně výkoného a lehčího, stejně k tomu připojíš všechno externě
nadruhou sranu bude možná problém najít něco stejně výkoného menšího se stejnou cenou...

EDIT: ještě k té grafice, raději bych připojil externí monitor přes HDMI, redukce HDMI>DVI nestojí moc... ale přes VGA by to mohlo jít v pohodě
Macbook Pro 13" (i5-Ram8gb1600MHz-120SSD+320HDD)-iPhone 4


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 111 hostů