MSI GX

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
ModConor
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 31 říj 2009 19:13

MSI GX

Příspěvekod ModConor » 31 říj 2009 19:30

Dobrý den,
měl bych zájem o koupi NB z herní série. Měl by sloužit hlavně k hraní her. Byl bych rád, kdyby ještě pár let utáhl nějaké hry, ale prosím vás neříkejte mi ať si koupím stolní. Jak parametry tak designem se mi zamlouvá série gx.
Rád bych se vás zeptal na obecné názory na tuto firmu a také jaký NB konkrétně vybrat. Stát by to mělo 20-25k. Hlavním dilematem je pro mne displej. Byl bych rád, kdybyste mi poradily, jestli raději oželet 17" nebo jestli se o vyplatí.
Za jakékoliv názory díky

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 31 říj 2009 23:21

Heh, tak podľa mňa si treba overiť silu podsvietenia a to či je rozlišenie displeja vhodné na hry.
Odporúčam kúpiť spolu s notebookom aj chladiacu podložku s notebookovou taškou, keďže MSI za 20k nemusí mať chladenie a plasty najkvalitnejšie, a keď na ňom chceš hrať pár let, tak radšej investuj do niečoho čo je kvalitnejšie.
Ale to je iba moj subjektívny názor...

BTW:
Keď niesi grafik, tak nejak extra super-hyper kvalitný displej nepotrebuješ.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10673
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 01 lis 2009 11:36

V této cenové relaci je na hry nejlepší MSI GX 623.A nejlépe model s rozlišením 1680x1050.Ale je ke koupi už jen v zahraničí.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

mrdalklika
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 lis 2009 21:09

Příspěvekod mrdalklika » 02 lis 2009 21:35

Ja som si kupil MSI GX620G a bol som s nim velmi spokojny hry na nom isli nadherne ale po dvovch mesiacoch mi odisla grafika a to tak ze som ho vypol a ked som ho chcel znovu zapat tak len biela obrazovka. Ani mi ho neopravili takze som dostal naspat peniaze ale o data som prisiel. PS ma strasne chaby obal.

EfineSS
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 18 srp 2009 19:36

Příspěvekod EfineSS » 02 lis 2009 22:02

Mam GX623-026CZ, podarilo se mi sehnat jeden z poslednich kousku. Notebook obcas prenasim, obcas se pri hrani ve dvou predava z ruky do ruky a co se tyce pevnosti, nemam s tim problem. Kvalitou sasi se vyrobkum od Dell, Lenovo apod. nevyrovná, ale ta supr cena se nekde musi projevit, to je jasny. Nicmene opravdu me to nijak nelimituje, me notebook svou "kvalitou" zpracovani a hlavne pouzitym HW naprosto vyhovuje. Jedinou vytku mam viku displeje, ktere se prohyba celkem dost. Chladici podlozku nepouzivam, pri delsim hrani a pokojove teplote cca 23C se teplota grafiky zastavi na 83C, procesor je temer o 10C chladnejsi. Disk neprekracuje teplotu 40C. Vzhledem k rozmerum a pouzitemu HW to jsou celkem slusne hodnoty.
MSI GE70 2QE - i7 4720HQ, 8GB RAM, GTX 960M

Merlin_CZ
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 23 led 2009 07:22

Příspěvekod Merlin_CZ » 03 lis 2009 14:32

Já ho přenáším každý den do práce a z práce v batohu a nemám s tím problém.
Ani mi nepřijde, že by se nějak zvlášť prohýbal. Zřejmě se to nedá srovnat např. s Lenovem ale na moje potřeby to bez problémů stačí, nepřehřívá se, nekroutí se, displej je v pohodě a hraní her v nativu 1680*1050 taky docela zvládá.

Jedině repráčky by mohly být trošičku kvalitnější, ale je fakt, že jsem rozmlsanej z DELL XPS M1710 (tam to bylo fakt trošku někde jinde :D)
Asus G51JX: core i7 1,6GHz, 8GB RAM, Nvidia GTS360, 64GB SSD + 1TB HDD, Win7 x64 ultimate CZ


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů