Mobilny do 500€

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
mudrnudl
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 01 črc 2010 11:05

Mobilny do 500€

Příspěvekod mudrnudl » 31 led 2011 21:34

Zdravim,
zhanam subnotebook mozno netbook do 500€.
Praca na nom bude spocivat v prezerani emailov, prehliadani internretu, volani cez skype, praca v excely a worde, prezeranie dokumentov v acrobate, prezeranie fotiek, obcas nejake doladovacky obrazkov vo photoshope (viem, ze to je trosku mimo vykonu, ale bude to starsi photoshop a nebudu to ziadne umelecke vytvory, len uprava nejakych skenov) - to by mala byt cela praca.
NEBUDE SA konat hranie hier, pozeranie filmov, narocne pocuvanie hudby, napalovanie (nebol by som proti, keby vedel notebook citat CD, ale zrejme by to zdvihlo cenu).
Bol by som rad, keby sa mi notebook nerosipal po roku pouzivania, pretoze bude casto brany na cesty.
Chcem tam dat win xpp, takze nepotrebujem mat os predinstalovany.
Rozmyslam nad tymito:
ASUS Eee PC 1015PEM www.najnotebooky.sk/asus-eeepc-1015pem-seashell-39b (vyborna vydrz, nizka cena)
ASUS Eee PC 1015PN www.alza.sk/asus-eee-pc-1015pn-ion2-cerny-d205990.htm (lepsia vybava, vyssia cena)
Acer Aspire One 753 : LU.SCW02.113 www.alza.sk/acer-aspire-one-753-cerveny-d214429.htm (vyborna vybava, vysoka cena)

Dakujem za vsetky odpovede
S pozdravom
MUDr.Nudl

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostů