notebook do 20 tisíc, hry, filmy, internet , přenášení

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Fleggy90
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 14 úno 2010 13:44

notebook do 20 tisíc, hry, filmy, internet , přenášení

Příspěvekod Fleggy90 » 28 říj 2015 18:47

Účel : filmy, hry, hudba, denní nošení do práce,multimédia

Požadavky :

- I5
- 15 palců
- kvalitnější provedení aby se nerozpadl
- výkon na hry (max payne 3, WoT, GTA5 aspoň na low plynule atd)
- cena do 20000, čím méně tím lépe, rozpočet bych navýšil jen pokud to za to bude stát
- nejlépe IPS s kvalitním obrazem, zatím externí monitor v plánu nemám
- repro aby trochu hrálo a ne jen prskalo
- baterie výdrž aspoň 3 hodiny na internet
- možnost sdílení internetu přes wifi
- ideálně s mechanikou, pokud ne tak mám externí
- kvalitní klávesnice
Do teď jsem měl ThinkPad edge 420, kvalita zpracování vyhovující, klávesnice bezvadná, trackpoint taky. S tímhle jsem byl spokojenej ale výkon už na dnešní dobu mizernej jelikož ta I3 a grafika radeon nestíhá ani ty tanky takže v tomhle si chci o hodně polepšit a rád bych zachoval kvalitu což ale bude v téhle ceně dost o kompromisech. Navíc když koukám na thinkpady, tak za stejnou cenu co mě stál ten můj před 3 lety jsou ty thinkpady horší což nechápu. Mají menší výkon a přitom to jsou nový notebooky a stojí stejně jak ten můj. Výkon se má snad zlepšovat a ne že za stejnou cenu koupím horší. No bohužel ten můj je ve stavu že ho mám jako desktop jelikož nemá klávesnici, monitor rozbitej atd takže prostě náhradu potřebuju.
Lenovo E420, Intel I3, hd3000 + amd radeon HD6630,matne lcd... slouzi jako televize pres tuner

Lenovo y50-70....hlavni pracovni/herni stroj

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10673
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 28 říj 2015 19:39

Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Fleggy90
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 14 úno 2010 13:44

Příspěvekod Fleggy90 » 28 říj 2015 20:30

Jo tento mě napadl ale už je to docela dost peněz. Bohužel ty levnější mají nízko energetický procesory a to prý má málo výkonu. U tohoto lenova jsem četl recenzi že klávesnice špatně reaguje pokud se nestiskne klávesa přímo uprostřed. Je to pravda? Na tom mém ta klávesnice byla luxusní a bezproblémová. Nechci si pohoršit a zrovna integrovanou klávesnici budu denně potřebovat v práci jelikož externí tahat nebudu
Lenovo E420, Intel I3, hd3000 + amd radeon HD6630,matne lcd... slouzi jako televize pres tuner



Lenovo y50-70....hlavni pracovni/herni stroj


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 137 hostů