kde kupim lacno noťas?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
mareko
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 25 zář 2007 23:07

kde kupim lacno noťas?

Příspěvekod mareko » 28 zář 2007 10:28

prosim poradte nejake dobre e-shopy alebo predajne.. vdaka.. moze byt aj v ČR

pmultimix
píše často
Příspěvky: 369
Registrován: 10 srp 2007 18:54

Příspěvekod pmultimix » 28 zář 2007 19:11

tak záleží, jakou značku

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 29 zář 2007 00:11

nejlaciněji asi někde v zástavárně a nebo čórku :D no jinak by jsem doporučoval alza.cz nebo czechcomputers.cz případně notebooknamiru.sk ... no hlavně záleží co si představuješ pod pojmej "lacině" ...
Toshiba R600-10W

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 29 zář 2007 00:52

Alzu urcite ne... jinak bych se byt tebou vysral na tohle hledani nejlacnejsiho kusu, protoze nenajdes nejakej podstatnej rozdil... v radech par set korun maximalne. Ja byt tebou, tak radsi nakoupim tam kde vim, ze me nevojebou... (proto rikam ALZA ne).. ja osobne velmi preferuju czechcomputer, jejich jednani je opravdu hodne na dobre a vstricne urovni

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 29 zář 2007 00:57

Jaký konkr. sháníš noťas? Pokud bys chtěl Lenovo, zkus napsat uživateli D2MAC - přeprodává noťasy Lenovo z USA (cenově vychází ai o 1/3 levněji než v ČR).
IBM Lenovo ThinkPad R60 - UL1HRCF
C2D 1.83GHz, ATi X1400, DDR2 2x1GB/667MHz, 120GB/5400ot, matný SXGA+ (1400x1050), WinXP Pro (downgrade z Visty)

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 29 zář 2007 02:57

s tima eshopama je to individuální mě např. celej slavnej czechcomputer "ojebal" z 5ti objednávek mi 3posrali .. respektive poslali jiné zboží než jsem si objednal ... což mi jako reference u solidního prodejce moc nesedí na druhou stranu s alzou jsem spokojen ... záleží jak kdo .. :)
Toshiba R600-10W

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 29 zář 2007 03:39

Spis zalezi co tam clovek od nich chce, jen tady na foru sem cetl asi tak 4 stiznosti ohledne ALZY, s CZC sem nikdy nemel jediny problem a ani sem nevidel ze by nekdo mel... a to od nich nakupuju uz spoustu let, male i velke objednavky, levne i drahe, a provadel sem snad vsechny mozne cinnosti co se s eshopem provadet daji, nikdy sem nemel jediny problem. Jo, vlastne jednou se mi u CZC stalo ze mi poslali neco jineho... objednal sem si do PCI slotu USB radic(Kouwell), objednal sem ten nejlevnejsi s pouze 2x externi USB 2.0 porty a prisla mi verze 3x externi USB, 1x interni USB :lol: takze tolik asi k problemum s CZC. Naposled ted ve stredu sem jednal s CZC, primo u nich v Praze... objednaval sem si zamek na notes, Acutake, ciselnej... prisel mi, a hned sem poznal, ze je bud posranej nebo je to jen desnej smejd... nesel mi zamknout do notesu a vubec, byl cely rozhejbany a dal se otevrit i na cisla blizko ke kodu..., nastavil sem ho zpet na zakladni kod (0-0-0-0) a odnesl jim ho tam, na reklamacich ukazal ze je spatnej a co se nestalo, nesel odemknout... docela trapas, proste byl asi zaseklej. Ale to nehralo takovou roli, protoze sem ho stejne chtel vratit ve 14denni lhute a koupit si poradny Kensington... a tak se stalo, dostal sem penize zpet. Nechci ani vedet jak by tohle u Alzy dopadlo... Plus u CZC jsou ty diskuze pod produkty k nezaplaceni, tim ze se jich zucastni i samotni lide z CZC na pozadani, to je opravdu dokonale. Pod žádanými produkty jsou tam ty diskuze hodne rozvetvene a clovek se tam neco dozvi

merlinovic
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 03 srp 2007 08:58

Re: kde kupim lacno noťas?

Příspěvekod merlinovic » 29 zář 2007 08:40

mareko píše:prosim poradte nejake dobre e-shopy alebo predajne.. vdaka.. moze byt aj v ČR


www.tsbohemia.cz, www.mironet.cz, www.czc.cz

ja kupuju přes tsbohemku mam to par kilometrů od bydliště sou solidní a zatim sem s nima nikdy neměl problemy ale notebook sem tam ještě nekupoval kupuju tam hlavně komponenty ;) ale pokud najdeš levnější cenu než mají oni a řekneš jim to tak ti nabidnou ještě levnější cenu než jsi našel ;)

ale pokud žiješ na slovensku tak si ho radši kup přes nějaký váš obchod aby jsi potom neměl problemy s uplatnovanim zaruk popřipadě aby jsi to nemusel posílat do čr

mareko
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 25 zář 2007 23:07

Příspěvekod mareko » 29 zář 2007 08:45

no zháňam HP pavilion dv6550 alebo HP pavilion dv6309 alebo ACER TravelMate 4320-101G12Mi konkretne mam zaujem o tieto tri.. a tiez sa neviem rozhodnut ktroy z nich :(


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 hostů