Acer nebo Hp ????

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit

Co mám vzít?

HP PAVILION dv6740
10
56%
ACER Aspire 5920G-812G25MN
5
28%
sehnat ACER Aspire 5920G-302G25MN
3
17%
 
Celkem hlasů: 18

T74
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 15 bře 2008 14:46

Acer nebo Hp ????

Příspěvekod T74 » 15 bře 2008 15:06

Zdravím,
fakt pěkné fórum,koukám tu už 4 hodiny. četl jsem hodně o GK (na tomhle fóru).Viděl odkazy na www.notebookcheck.net ale to mi nedalo odpověd na moji otázku. Moje oblíbené hry : CoD2, Mafia, NFS MW, Vietcong I,II, Far Cry. Pro bezproblémový běh na ntb doporučujete jako kartu? Rozhoduju se mezi
GeForce 8400M GS/256 MB
GeForce 8600M GS/256 MB
GeForce 8600M GT 512 MB GDDR2 ( tenhle NTB už mizí z prodeje).

viz. modely:

http://notebooky.alza.cz/notebook-hp-pa ... d86915.htm

http://notebooky.alza.cz/notebook-acer- ... d88887.htm

http://notebooky.alza.cz/notebook-acer- ... d79812.htm

Líbí se mi to HP,ale zrovna má nejslapší grafiku, na druhou stranu je to 1.NTB a o servise,zahřívání toho moc nevím. Acer mi taky hrůzu nenahání. Nechám si rád poradit.Jen taková důležitá věc je design (ok, ko*otina,ale sami by ste si nevybrali auto které se Vám nelíbí) takže vypouštím Lenovo,Dell,Toshibu.(snad se majitelé neurazí :wink: ).
Díky za odpovědi
Naposledy upravil(a) T74 dne 15 bře 2008 15:50, celkem upraveno 1 x.

polo

Příspěvekod polo » 15 bře 2008 15:11

presunul by som to do vyberu notebooku,myslim si ze ale negatyvnych nazorov na acer je tu viac nez dost pavilion tiez nieje zrovna kvalitny ale je lepsi ako acer(Pavilion ma dost neodolne plasty a pomali servis),acer sa doslova vari ved ten z 8600Gt dosahuje 90C na GK tomu by som sa z daleka vyhol ak mas dost penazi pozrel by som sa po DELL Vostro 1500...
Naco presne chces pouzivat notebook...
(Design ten acer design bol vybrati medzi 5 najskaredsich bookov sveta je to hnus)

T74
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 15 bře 2008 14:46

ak mas dost penazi....

Příspěvekod T74 » 15 bře 2008 15:14

Ahoj, no 90stupnů to je síla,to abych měl na stole alu folii :lol: peněžně sem chtěl dát max. 25 000Kč vč dph.

říkám design je otázka vkusu,mi se designově hodí domů (ladí i s LCD TV). Běžný uživatel,nic extrémního.Jednou za čas předělám video z kamery,ale nechci něco za 16 000 co mi bude za rok k ničemu.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 15 bře 2008 15:22

"Ostrielana tema - GK"... To je co za nadpis? Absolutne clovek nema z toho sajnu, co sa tu bude preberat (a najma je to uplne mimo).

Ad hry - je naozaj problem navstivit stranku kazdej z tych hier (alebo ju vygooglovat) a zistit minimalne/odporucane systemove poziadavky? A grafiky mas pekne zoradene v ktoromsi poste tu na fore, tam si vies zistit co je najvykonnejsie...

Vsetko co si si vybral bude mat servis o dost slabsi nez maju business modely, takze sa priprav v kazdom pripade na 2-3 tyzdne cakania a mozne opletacky.

Ad dizajn - zalezi na tom kde ho mas v prioritach. Ja by som osobne nemal velmi problem kupit auto, ktore sa mi nie celkom paci, nakolko mam na hornych prieckach nieco ine (kvalita, spotreba, servis); ak vsak davas hore dizajn, budes musiet setrit napr. na tom servise ci vydrzi bateriek...

A presuvam do vyberu NTB.

C

polo

Příspěvekod polo » 15 bře 2008 15:26

Tak na tie hry staci v pohode aj 8400GS aj ked na najvyssie detaili si ich neuzijes...

T74
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 15 bře 2008 14:46

Re Ceco

Příspěvekod T74 » 15 bře 2008 15:43

thread se týkal hlavně Gk,proto sem to dal do jiné části fóra.Šlo mi o to která GK zvládne ty hry +- ve středním rozlišení.Návod s rozdělením toho moc neřekl, otázkou je co si představit pod pojmem .......(ale to je jedno). S tou teplotou - mylím že se dá nastavit něco jako profil( u notebooku) ne? takže pokud bych chtěl je brouzdat netem a koukat na film,tak by se ta grafika nemusela tak zahřívat jako se píše v 1. odpovědi?Ne?

polo

Příspěvekod polo » 15 bře 2008 16:10

Samozrejme dasa podtaktovat a bez zataze a podtaktovana hreje podstatne menej...Ja len hovorim ze acer je jedna z najporuchovejsich znaciek...

T74
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 15 bře 2008 14:46

Nejporuchovějších?

Příspěvekod T74 » 15 bře 2008 16:16

Můžu vědět z čeho soudíš? Si prodejce? Pracuješ v zastoupení? nebo to máš z doslechu.Beru že je to kompromisní značka,ale je stejný jestli se pokazí 50 z 1000ce (např.Acer) nebo 5 ze 100 (např. opěvované lenovo).Chápeš co tím chci říct? Je i otázka chování majitele.Ten co si koupí vergl za pár šuntů k němu třeba nemá vztah a tak to vypadá a chápu že po 4tém pádu může jít něco do kytek.

polo

Příspěvekod polo » 15 bře 2008 16:19

Moj acer nikdy nefungoval a po 4reklamacii my vratili peniaze a urcite my nepadol ani nic podobne precitaj si tu na fore jetu strasne vela podobnych pripadov...
Acer ma hlavne nanic servis ,Co sa tyka kvality najhorsie su na tom prave lacne aspire booky...

polo

Příspěvekod polo » 15 bře 2008 16:40

PRE informaciu- http://weblog.morosystems.cz/ostatni/no ... -smlouvy-1 precitaj si to az do konca alebo pekne je aj http://speedman.sk/18-pomsta/ tiez http://www.hojko.com/problem-s-vybranim ... 78389.html zaujimave http://www.branorac.sk/?p=1942 Skus hodit do googla a najdes toho najviac prave v spojeni s acerom...Niekolkonasobne viac ako pri inych... :lol:

onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvekod onne » 15 bře 2008 17:36

polo: třeba ty jsi měl Acer a narazil na špatný kus... proto to teď je pro tebe nejhorší book.. protože existují i nějací další co měli problém... sice je lidí co měli problém hodně, ale jsou i tací co jsou spokojení a jinou značku než Acer by nechtěli... proto nemusíš každému radit jak je acer strašný... spíš ho upozornit že Acer patří k poruchovějším...
ThinkPad T420

polo

Příspěvekod polo » 15 bře 2008 17:40

Povodne som to spravil...

RS11
píše často
Příspěvky: 442
Registrován: 02 črc 2007 18:45
Bydliště: Brno

Příspěvekod RS11 » 15 bře 2008 22:41

onne píše:polo: třeba ty jsi měl Acer a narazil na špatný kus... proto to teď je pro tebe nejhorší book.. protože existují i nějací další co měli problém... sice je lidí co měli problém hodně, ale jsou i tací co jsou spokojení a jinou značku než Acer by nechtěli... proto nemusíš každému radit jak je acer strašný... spíš ho upozornit že Acer patří k poruchovějším...


s acerema mají problémy všichni!! :lol:
Lenovo ThinkPad T420i

T74
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 15 bře 2008 14:46

to jsou fakt grcy

Příspěvekod T74 » 15 bře 2008 22:52

to jsou fakt grcy typu všechny mazdy jsou nejlepší na světě, škodovka je nej. shit.Než takový příspěvek o hov ně tak radši nepiš.Chtěl sem se něco dozvědět a zatím sem se dočetl jen osobní preference.

mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvekod mobilcarl » 15 bře 2008 22:55

a na čem ti záleží více?? design nebo servis a kvalita?? kolik do toho chceš vrazti?? jak často to budeš přenášet?? Dej sem nějaký požadavky. Z něčeho vycházet musíme.. :wink:
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 113 hostů