Recovery dvd WinVistaBusiness

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
Alois
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 03 kvě 2008 15:16

Recovery dvd WinVistaBusiness

Příspěvekod Alois » 16 lis 2008 14:36

Dobrý den chtěl by jsem poradit, nainstaloval jsem si na ntb orig.vistu ta co byla na hdd, hned po instalaci jsem vypálil recovery disky(2xDVD) HP 6715s. Teď jsem to chtěl přeinstalovat, protože se mi tam něco stalo, a z disku i z dvd to udělá stejnou chybu. Dám obnovit systém do původního stavu (nějak tak to tam bylo napsáno) všechno odklikám a začne se formátovat disk, potom to obnovuje systém a po restartu najede vista jen začátek a místo šipky se začne točit to malé klolečko a dole se napíše ,,čekejte prosím...." a pozadí je plocha visty. A to je ten zádrhel nechal jsem to 2hodiny a ukončil, protože hdd nejel, bylo úplné ticho nic se nedělo. Tak jsem to napodruhé nechal jet 12hodin a zase nic se nestalo. Nevíte co se stalo? Nebo kde dělám chybu. Za rady moc děkuji.
PS: původní vista už nenajede, napíše že instalace se nezdařila a pro restart klikněte na ok, A to by šlo tak pořád dokola.

kryspin.motyczka
píše často
Příspěvky: 368
Registrován: 11 srp 2007 13:32
Bydliště: matička Morava (Zlín) + Litoměřice

Příspěvekod kryspin.motyczka » 28 lis 2008 06:27

sezen si instalacku visty, v instalatoru zformatuj cely disk a pouzij s/n z notebooku, - snad to pomuze, a nebo jeste lepsi rada - dej tam xp ;) (pokud mas vistu business, udelej downgrade a mas to :P )
Apple Macbook Pro 13"

Linux is like Teepee - no Windows, no Gates - Apache inside


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti