rezim spanku a hibernace - jedine na dobre slovo

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
wdolek
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 14 lis 2008 23:07

rezim spanku a hibernace - jedine na dobre slovo

Příspěvekod wdolek » 12 pro 2008 01:54

mam cistou instalaci Windows Vista Bussines 32bit, na mesic starem notbeooku Lenovo R400. pri instalaci Vist jsem si stahl vsechny potrebne ovladace ze stranek vyrobce.
ve spravci zarizeni nemam jedine zarizeni, ktere by "pracovalo spatne".

rezim spanku: mam nasteveny pri zavreni notebooku. mam nastavene, ze pri probuzeni se ukaze logovaci obrazovka.
dost casto se mi ale stava, ze pri 2. zavreni notebooku se visty jiz neuspi (2. napriklad - 1. hodina prednaska, zavru a prejdu do jine ucebny, otevru, pracuji, po 2. zavru a nastava problem).
nikdy to nekontroluji, proste zavru, strcim notebook do batohu a jdu jinam. pak se divim, kdyz zjistim ze notebook pekne hreje. otevru notebook a jsem na plose. muzu hejbat s kurzorem mysi, ale tim legrace konci. neotevru ani task manager (ctrl-shift-esc), natoz pak nejaka reakce na ctrl-alt-delete. v takovem pripade proste natvrdo vypinam.

hibernace: ta funguje na dobre slovo. hibernuji pomoci tlacitka na klavesnici (fn-f12). obraz zhasne, a blika mi tu chvilku mesicek. zavru notebook (jeste kdyz blika mesicek) a jdu si svou cestou. notebook chci pak nastartovat - otevru, zmacknu power tlacitko a windows hlasi, ze byl neocekavane ukoncen.
zkousel sem uspani i s tim, ze jsem ntb nezavrel dokud blikal mesicek. ale ani to nepomohlo.
take sem si rikal, ze teda pocitac ozivuju spatne - ze nemam mackat power tlacitko - ale na nic jineho to nereaguje.

... v manualu sem se niceho nedopatral :P

nevi nekdo? .) treba mi neco uteklo v BIOSu?

Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů