Padají windows XP

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
rosta
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 28 úno 2008 23:31

Padají windows XP

Příspěvekod rosta » 04 dub 2008 23:06

Ahoj mám problém,
mám měsíc starý notebook a před týdnem mi začaly padat XP. Většinou při práci v nějakém programu když chci uložit tak vyletí hláška, že program NENÍ PLATNOU BITOVOU KOPIÍ SYSTÉMU WINDOWS. POROVNEJTE SOUBOR S INSTALAČNÍ DISKETOU.

Zároveň nejde většinou spustit TENTO POČÍTAČ, OVLÁDACÍ PANELY atd... ze startu zmizí všechny programy a když se přeci jenom otevře tento počítač nejdou spustit disky a nic ostatního.

Když kliknu na ploše na zástupce třeba TCMD vyjede hláška C:\TOTALCMD.EXE NENÍ PLATNÁ APLIKACE TYPU WIN32.

Po restartu vše funguje zase normálně až do dalšího kolapsu. Přinstalovat už jsem zkusil a nic.
Děkuji za radu

polo

Příspěvekod polo » 04 dub 2008 23:13

Preinstalovat OS si skusil ci nieco ine?

rosta
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 28 úno 2008 23:31

Příspěvekod rosta » 04 dub 2008 23:16

přeinstaloval jsem včera a bez výsledku :(

polo

Příspěvekod polo » 04 dub 2008 23:19

Aky je to presne OS ? Ako si hopreinstaloval?(Myslim servisna particia,vypaleny na disku ako zaloha SP, OEM originalny disk...)

rosta
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 28 úno 2008 23:31

Příspěvekod rosta » 04 dub 2008 23:22

ASUS F5V . Originalní OS WIN XP OEM

polo

Příspěvekod polo » 04 dub 2008 23:30

To je zauimave co okrem OS a driverov si don hadzal ? A naformatoval si ho komplet pri tom reinstale ?
To nevyzera na HW problem takze sa pozri ci asus nema novsie drivery a bios na strankach pripadne google ci nenjdes niekoho z podobnym problemom...

(PS: Mesiac stary s WIN. XP zaujimave)

Vladik57
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 04 dub 2008 09:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vladik57 » 04 dub 2008 23:34

Tvrdej format a znovu system. Pokud to bude dělat furt, tak reklamace.
Dell XPS M1330

rosta
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 28 úno 2008 23:31

Příspěvekod rosta » 04 dub 2008 23:54

polo píše:To je zauimave co okrem OS a driverov si don hadzal ? A naformatoval si ho komplet pri tom reinstale ?
To nevyzera na HW problem takze sa pozri ci asus nema novsie drivery a bios na strankach pripadne google ci nenjdes niekoho z podobnym problemom...

(PS: Mesiac stary s WIN. XP zaujimave)


Při přeinstalu jsem naformátoval. Jinak tam mám office, fotoshop a tak normálně. Zkusím ty drivery a bios.

polo

Příspěvekod polo » 05 dub 2008 00:05

Skus nudzovy rezim ci ti to bude robit aj tam... A pri buducej instalacii neinstaluj nic okrem aktualnych driverov , neinstaluj ani utility od asusu...A cakaj co to povie...


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů