témata ve windows vista

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
bratrekim
občas něco napíše
Příspěvky: 49
Registrován: 01 srp 2008 20:05

témata ve windows vista

Příspěvekod bratrekim » 18 zář 2008 20:09

visty se mi zatím celkem líbí, ale mám divný problém...stáhnul jsem z neoficiálních stránek několik témat a chtěl jimi nahradit to původní, ale žádné z nich nic nezměnilo...tedy jenom tapetu, jinak nic...našel jsem na internetu cosi o tom, že je třeba něco "patchnout"...máte s tím někdo zkušenosti?

m.rasin
píše často
Příspěvky: 119
Registrován: 05 črc 2007 12:15

Příspěvekod m.rasin » 19 zář 2008 12:20

Abych řekl pravdu, tak zaprasit systém nějakými neoficiálními tématy a ještě něco patchovat není zrovna nejlepší nápad. Nechal bych to tak jak to je a tohle bych neřešil, takovýhle laborování se systémem vede akorát k problémům, spyware, pád systému apod.

bratrekim
občas něco napíše
Příspěvky: 49
Registrován: 01 srp 2008 20:05

Příspěvekod bratrekim » 19 zář 2008 14:25

ok, mě se to aj takto líbí...já jenom aby mi něco neuniklo :)

Einee
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 04 zář 2008 11:51

Příspěvekod Einee » 23 zář 2008 20:37

m.rasin píše:Abych řekl pravdu, tak zaprasit systém nějakými neoficiálními tématy a ještě něco patchovat není zrovna nejlepší nápad. Nechal bych to tak jak to je a tohle bych neřešil, takovýhle laborování se systémem vede akorát k problémům, spyware, pád systému apod.


JJ to muzu jen potvrdit pres vikend jsem si pohral s kompletnim vzhledem Vist pomoci WindowBlinds=>Skinstudio=>Photoshop krasne jsem si udelal kazdou listu kazdej ramecek proste vsechno zabralo mi to hodne casu a po apklikaci jsem restartoval pc a nemohl jsem se prihlasit vytvorili se mi jakoby dalsi ucty na ktery se neslo prihlasit ani na ten muj a dokonce mi to smazalo i muj otick prstu kterej normalne pouzivam k nalogovani... tak jsem pc restartoval a pak uz to jelo jedne restart za druhym tak jsem zkousel obnovit system pomoci bodu obnoveni ani to nepomohlo az jsem nakonec musel obnovit tovarensky nastaveni coz vcetne zalohovani 160GB dat instalace vseho spolklo celej vcerejsek a cast dneska... takze neradim moc s tim blbnout i kdyz SW kterej jsem pouzil ma byt kompatibilni s Vistami... jestli nejsi moc narocnej dej si treba skiny od alienwaru jsou sice okoukany ale prece jenom propracovany a celkem kvalitni... ale to jen jestli chces neco mervomoci menit... stejnak pujde o skin kterej vytvoril nekdo jinej nez ty takze si to poradne nevychutnas.. nejvetsi radost prinasi vlastni prace...
NB- HP PAVILION dv5-1060ec
MDA- HTC Touch Diamond
MP3 player- iPod nano 4GB; 2nd generation

Libraeon
píše často
Příspěvky: 268
Registrován: 14 črc 2008 20:47
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvekod Libraeon » 24 zář 2008 16:38

ty alienwarovsky doporucuju, jeden mam na domacim desktopu, kde mam XP a spokojenost...
Acer Aspire 6920G-6A4G25MN, 2GHz Intel Dual Core,4096MB RAM, NVIDIA GeForce 9500M GS.
OS: MS Windows Vista Home Premium,
Backtrack 3 mod final Linux
TV karta AverTV Hybrid Express A577, myš Razer Diamondback


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů