Baterie a Win7

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
thouareg
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 13 srp 2008 11:00

Baterie a Win7

Příspěvekod thouareg » 18 čer 2010 09:56

Ahoj, hledal jsem jestli někdo má stejný problém jako já, ale nic jsem nenašel(možná jen neumím hledat :D )

Asi před půl rokem jsem přešel na Win7 jako hlavní systém na notebooku. Ale od samého začátku mám problém s baterií, který není ani tak ve spotřebě baterie, ale v tom že pokud se baterie přiblíží k 50% nabití notebook se celý vypne. Doslova jako by jste odpojily zdroj a neměli baterii. Podezříval jsem baterii protože po instalaci Win7 mi okna zahlásily, že má baterie není již v nejlepším stavu a mám zvážit její výměnu.
Problém s poloviční výdrží mě natolik trápil že jsem zainvestoval a koupil novou baterii. Problém bohužel stále přetrvává. Zkoušel jsem i baterii od kolegy který má stejný notebook jako já a i s jeho baterkou problém přetrvává. Nevím jak problém řešit, možná mám něco špatně nastaveno nebo nevím. Neví někdo jak to řešit?
Používám Win7 Professional.
Děkuju za nápady nebo rady.

Gejbriel007
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 08 čer 2009 11:44

Příspěvekod Gejbriel007 » 18 čer 2010 12:04

Já bych to řešil servisem notebooku, protože toto nebude chyba Windowsů. Může být poškozená nějaká elektronika v notebooku.

Co je to za notebook? Jsou použity originální baterie?

A opravdu se to u všech baterii vypne kolem 50%? Nemůže to být způsobeno třeba přehříváním?
Lenovo Thinkpad R500 2732-7JG

thouareg
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 13 srp 2008 11:00

Příspěvekod thouareg » 18 čer 2010 13:32

Všechny baterie original, dělá to opravdu přesně u 50% někdy 51%. Když jsem se naštval a znovu naistaloval Visty, problém se neprojevuje. Tak už nevím.


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů