MSI GX600PX - 212cz. Vysoká teplota CPU

notebooky MSI a vše kolem nich
jakubjoe
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 úno 2009 17:03

Příspěvekod jakubjoe » 20 čer 2009 00:45

A kolik tě to stálo?? Vyjde to líp, než si koupit chladící podložku?? Můj názor na podložky je totiž ten, že notebook má být přenosnej, ale kolika lidem se chce tahat NTB a podložku... Do tašky se většinou nevleze a když jo tak tam potom nezbyde místo na ostatní příslušenství.

Jinak můj notes na Úsporák a jenom surfování má kolem 55°C, když si zapnu Vysoký výkon, nebo Rovnováhu a spustím hru, nebo něco víc náročného poskočí si až na 85°C+ Takže to už opravdu něco chce. :)[/quote]




Nestálo mě to nic protože to mám v záruce,a jestli by bylo lepší koupit chladící podložku?No podle mě určitě ale ne nějakej šmejd za třista a co se týče tvých teplot tak ty sou v pořádku, a jinak ten program na zvýšení otáček ventilátoru by se mi taky šiknul jestli na něj narazíš tak se ozvi.
MSI GX600PX-212 CZ Core2Duo 8100 2,1Ghz _ 3GB RAM _ GeForce8600M GT 512-1791MB _1280-800_ 250HDD _ Windows Vista Business SP1

aQihS
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 18 čer 2009 19:26
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod aQihS » 21 čer 2009 19:19

Určitě dám vědět, pokud se mi ho podaří sehnat. :) Ale co sem tak slyšel /viděl :D tak takovejch programů je víc, ovšem ne každý může spolupracovat zrovna s našimi ventilátory. Ale pokud nějaky takový najdu, i když mě nebude fungovat, zkusím vám ho sem postnout.
Obrázek

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% nebo jsi taky normální, hoď si tohle do podpisu.

XxXcompany
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 05 led 2010 17:03

Příspěvekod XxXcompany » 05 led 2010 18:36

moja rada pokial je v zaruke - Zo zadu prefukat mriezky a z vonka vytlacit bordel ustamy (neprijemne) alebo tym na, odfukavanie listia alebo vysavacom s moznostou fukania
ak v zaruke nieje -pretrhnut plombu rozobrat a vycistit a pri skladani natriet novu teplovodivu pastu


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů