MSI EX610X SATA ovladače

notebooky MSI a vše kolem nich
James.Sniper
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 17 lis 2007 10:14

MSI EX610X SATA ovladače

Příspěvekod James.Sniper » 22 lis 2007 16:10

Ahoj scháním SATA ovladače na tento book (chipset AMD RX690), protože mi nejdou nainstalovat Windows XP. Nakopírování souborů na HDD zvládne, ale po restartu hlásí, že je chybný disk. :(

ludaracak
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2007 17:30

Příspěvekod ludaracak » 24 lis 2007 17:50

Po vložení ofiko XP se instalace normálně spustí a všechno se instaluje bez potřeby sata ovladačů. Horší je pak dostat ovladače na xp, protože na přiloženém cd jsou pouze pro vistu. Naformátoval bych znovu HDD.(pomalu, ne rychle a mělo by to jít)

zviera

Příspěvekod zviera » 24 lis 2007 18:02

Presne tento problem som mal aj ja na RX710 chyba bola vtom niesu potrebne sata ovladace predtym som tam mal vistu DISK SOM ROZDELIL ale druha particia nebola logicka ale mal som dve primarne Takze treba postupovat takto ak su tam dve particie treba ich zrusit alebo aspon jednu znich a naformatovat disk znovu ak das naformatovat iba jednu stych particii aj ked metodou pomaly nepomoze to pretoze XP sa nevie rozhodnut ktora particia je nadradena a potom hlasi chybu disku nalepsie je yrusit druhu vztvorit len jednu pekne sa naistaluje win a potom vytvorit este jednu logicku a bude to chodit v poriadku NESMU BYT DVE PRIMARY PARTITION

HooGo2le5a
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 21 lis 2007 21:32

Příspěvekod HooGo2le5a » 25 lis 2007 23:11

jako s tim problem nemam..mam disk rozdelenej,ale de o to ze potrebuju nekde sehnat ty ovladace abych v BIOSu mohl zase povolit to AHCI...kdyz to povolim bez toho tak se mi to nespusti...

mmm69

re

Příspěvekod mmm69 » 13 pro 2007 15:54

prosim dnes jsem koupil notas ex 610 a ptam se chytrych.....uz vite kde stahnout ovladac sata driver na win xp pro tento nebo kompatibilni notebook ?????pouzitelny do integrace mych win xp profesional xp sp 2 ?????
dekuji :wink:

filletzz
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 04 led 2008 10:46

Příspěvekod filletzz » 04 led 2008 10:51

zdravim, ve stredu mi dosel tendle book z alzy s predinstalovanejma vistama... instalacka XP mi nasla disk sama, zadny ovladace pro sata jsem davat nemusel...
ThinkPad x201 & iPhone 3Gs


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů