MSIGX630 přehřívání a sekání

notebooky MSI a vše kolem nich
mateshelma
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 18 pro 2007 16:35

Příspěvekod mateshelma » 10 čer 2009 17:32

tak jsem to nakonec vyresil rozebranim,profoukanim a vymenou teplovodivy pasty.teploty jsou opravdu o neco mensi a zaseky zmizeli..diky vsem za rady :wink:

jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Sekanie softu - Čistenie booku

Příspěvekod jessy » 16 čer 2009 19:19

Prosim ta, jak si pri tom rozoberaní postupoval?

Po pol roku tvrdého užívania (20-24h/den) mám pocit, že tiež začína hriať nejak viac, a myslím že to bude práve prachom ktorý bráni prúdeniu vzduchu.

Inak som s tým úplne spokojný (630) až na to, že keď "zaspí", už display nenaskočí - musí sa natvrdo vypnúť a na okamih vytiahnuť kábel napájenia. Najskôr to bude nevychytanými oládačmi.
A zaujímave mi príde, že najväčší výkon má pri stlačení tlač. ECO (GAMING ZONE)- ovela vyšší ako pri stlač. turba, čo ide poznať napr. keď rozbaľujeme niekoľko archívov naraz...

Inak ešte posledná otázka - bolo treba nainstal. nejaký speci driver pre infračerv. prenos? Nejak sa mi to nedarí rozchodiť. Dík za prípadné rady
Naposledy upravil(a) jessy dne 17 čer 2009 03:19, celkem upraveno 1 x.

mateshelma
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 18 pro 2007 16:35

Příspěvekod mateshelma » 16 čer 2009 20:27

jestli ti hreje tak to bude tim prachem v zebrovani..rozeber to a udelej to jako ja.nejdriv profoukat a pak pastu.normal to odsroubujes,sundas viko,chlazeni,vetracek a kydnes tam trochu pasty.ne moc,aby kdyz to pak prikerejes se ti to nerozplzlo do vsech stran..jinak jak rikal kolega prede mnou, profuknout nejlip stlacenym vzduchem


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů