GX 600

notebooky MSI a vše kolem nich
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 11 úno 2008 03:15

nic se mi nevlni :? :shock:

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 11 úno 2008 09:00

Ferrarinko píše:Mam taku otazocku aj vy mate ten plast ako je turbo tak nad chladicom tak trooooosku zvlneny od tepla? V servise MSI mi povedali ze mi to vymenia ale naco aj tak by sa to azs prehlo asi


>> protože je acer teplomet a plasty to nechápou .. t je tak dyž cpeš "grilovací" grafiky do plasťáku z vietnamu :)
Toshiba R600-10W

Ferrarinko
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 04 úno 2008 00:24

Příspěvekod Ferrarinko » 11 úno 2008 13:53

jaky acer ved ja nemam acer

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 11 úno 2008 17:23

oprava: místo acer jsem chtěl napsal MSI (ale acer je taky šit :D )
Toshiba R600-10W

Ferrarinko
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 04 úno 2008 00:24

Příspěvekod Ferrarinko » 11 úno 2008 23:25

co mas proti msi? sak ja ho sice nevychvalujem ze je to super nieco ale porovnatelne s asusom...na hp to nema ale pomer cena vykon vyhra vzdy msi a za malo penazi nemozes chciet ete kvalitne spracovanie takze za cenu aku msi je je to celkom slusne

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 12 úno 2008 11:15

vis to by sis musel koupit notas aspon za 50 000,- aby to podle nej nebyl shit.Mam doma dva notasi jeden Dell XPS M1730 primo z ameriky kde jsem si na nej vydelal a jedno msi GX 600 a nerikam ze je shit srovnavat se to da a pracovat a hrat taky takze nevim proc prispevek takove typu ma nejak pomahat :?

polo

Příspěvekod polo » 12 úno 2008 17:37

Zeby ta cena bola daka dobra zato si mozem kupit toshibu alebo asus v rovnakej cene a s podobnym HW

Ferrarinko
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 04 úno 2008 00:24

Příspěvekod Ferrarinko » 12 úno 2008 19:37

fuha tak toho della ti zavidim ten je strasne pekny aspon podla mna :)

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 13 úno 2008 02:08

no taky stal furu prace ale ma to 5kg mam to spise jako desktop :) pro praci teda msi ale o to nejde jde o to ze lidi potrebuji pracovat a hrat tedy vykon a ne znacku a ne kolik stoji a kdo na to ma.Nejsem tim nejak vyjmecny clovek ze ho mam a frajerit nebudu a ted bojuju s linuxem :D sice je to OT ale doporuci na GX linux?Uvazuju o ubuntu suse a mandrake

Ferrarinko
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 04 úno 2008 00:24

Příspěvekod Ferrarinko » 13 úno 2008 08:30

ubuntu si nedavaj ma to nejaku zlu funkciu a zle to robi z diskom a vyrazne znizuje ich zivotnost

klobass
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 13 úno 2008 08:33

Příspěvekod klobass » 13 úno 2008 08:36

sleduju tuhle diskuzi dlouho celkem taky proto jsem si predevcirem GX objednal.. ano kupuju ho i kvuli linuxu (grafika slibuje ze nebude problem s 3Dakceleraci chipset uz taky neni nejnovejsi a celkem podporovany otazkou je jak moc pojede tlacitko turbo pokud funguje na bazi nejakeho softwaru)
Ferrarinko píše:ubuntu si nedavaj ma to nejaku zlu funkciu a zle to robi z diskom a vyrazne znizuje ich zivotnost

nevim kde Ferrarinko vytahl ze ubuntu kazi disky mozna kdyz neco takoveho vypustis je dobre napsat i odkud to mas..
s ubuntu na ntb mam velmi dobre zkusenosti hlavne protoze tam pak funguje vetsina tlacitek ktere se mi obcas ani na winech nepovedlo rozjet :-D jediny problem co jsem resil pomerne casto jsou WIFI karty ale to uz se da pomerne dobre resit

fannaSk

Příspěvekod fannaSk » 13 úno 2008 12:30

nenasiel by sa tu niekto kto by sem hodil osvedceny sposob ako si bez urazu nahodit novy bios a napisal ake to prinieslo zmeny a este k tym biosom ....ak by som chcel nadobudnut vsetky vyhody predchadzajucich musim postupne naflashovat ci posledny zahrna vsetky zmeny vratane noveho biosu pre grafiku ktora sa pretaktuje autoamticky s turbom za dost vysokeho hluku chladica ktory to ale krasne uchladi ako som niekde ciital...noo tak to bolo jasne ze to daju do turba aj taktovanie grafiky kedze kazdy na tomto notasi ma taktnutu tuto grafiku... bol by som rad ak by tu niekto taky dobry a osvedceny navod vyprodukoval,samozrejme nie som laan a nasiel som si na nete ako sa to robi ale najlepsie by bolo na danom konkretnom kuse s danym sposobom pretoze to ide viacerymi cestami...mam GX600-014CZ T7500,a ked tak ak by sa niekto nasiel moze mi poslat tieto navod na fannaSk@azet.sk. Inac henva ma ze na topicoch VBI sa da tato grafika lepsie pretaktovat pre neprejde 3D markom ani pri 480 na pamati

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 13 úno 2008 12:33

mít dell a kupovat si MSI to už je dle mého prasárna :)

to damianus: ještě by sem měl pár proseb směrované na tvé xps1730 a to v jakém konfigu ho máš, kolik si dostal v 3d marku a nějaké fotky ... ještě jsem ho neviděl ... a vygooglované fotky nejsou ono ... a jak si s ním spokojen :)
Toshiba R600-10W

Ferrarinko
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 04 úno 2008 00:24

Příspěvekod Ferrarinko » 14 úno 2008 02:21

klobass píše:sleduju tuhle diskuzi dlouho celkem taky proto jsem si predevcirem GX objednal.. ano kupuju ho i kvuli linuxu (grafika slibuje ze nebude problem s 3Dakceleraci chipset uz taky neni nejnovejsi a celkem podporovany otazkou je jak moc pojede tlacitko turbo pokud funguje na bazi nejakeho softwaru)
Ferrarinko píše:ubuntu si nedavaj ma to nejaku zlu funkciu a zle to robi z diskom a vyrazne znizuje ich zivotnost

nevim kde Ferrarinko vytahl ze ubuntu kazi disky mozna kdyz neco takoveho vypustis je dobre napsat i odkud to mas..
s ubuntu na ntb mam velmi dobre zkusenosti hlavne protoze tam pak funguje vetsina tlacitek ktere se mi obcas ani na winech nepovedlo rozjet :-D jediny problem co jsem resil pomerne casto jsou WIFI karty ale to uz se da pomerne dobre resit



To s tym linuxom bolo tak pol roka dozadu na dsl.sk ked sa tam budes hrabat najdes to

klobass
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 13 úno 2008 08:33

Příspěvekod klobass » 14 úno 2008 07:48

to si delas srandu ne? :-D nevim jak dalece jsi seznameny s linuxem ale pul roku je dost dlouha doba tak za tu dobu by to bylo opraveno v jakemkoliv OS imho..


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti