Co si myslite o novem GX600PX 082CZ

notebooky MSI a vše kolem nich
m1chael
píše často
Příspěvky: 223
Registrován: 23 led 2008 20:32

Příspěvekod m1chael » 31 bře 2008 19:16

At si kazdej kdo má C2D zkusi sam ten Everest a uvidi.uz me to tu neba,porad nejaky reseni.Proste T7250 je pomalejsi jakT7500 (a naprT7500 pomalesi jak T7700)a tak dal.A at si mysli kdo chce co chce prome, končím nemusíš už reagovat.
LAPTOP = HP Spectre x360 13 Dark Ash Silver (i7-8565U, 16GB DDR4..)
EGPU = Mantiz Venus MZ-02 Space Grey + PSU Corsair SF600 600W 80 Plus Gold
GPU = PowerColor AMD Radeon RX Vega 64 8GB HBM2
DISPLAY = Samsung C27FG73 | ROUTER = NETGEAR Nighthawk X4S R7800

polo

Příspěvekod polo » 31 bře 2008 19:35

Ved samozrejme ze je pomalsi ved si nepamatam ze by niekto tvrdil opak ja len ze si bol vtipny z tou 8MB cach :lol:

Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvekod Camo » 31 bře 2008 19:43

jasně že je pomalejší, když je níž taktovný :roll: jinak má 4MB L2
nevím proč se tu hádáš, když ti tu 5 uživatelů vyvede z omylu :roll: OMFG

EDIT:a jestli si myslíš, že ta 8 u výrobní technologie je 8MB L2 / dvě jádra tak to fakt nevím co říct....lidově řečeno: to jsem ještě nežral..
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 31 bře 2008 22:23

m1chael píše:intelu se tedkon povedlo a zatim dost vede drzet si velkej naskok v poli nejvykonejsich procesoru v notebookach..a abych se priznal vono i v desktopu je intel ted o dost lepsi,napriklad ty amd phenom nebo jak se tt pise v revizi B2 nejsou vubec dobry a teprve v revizi B3 jsou aspon trochu konkurence schopne a to se mi zda ze nejen v radach hiend ale i ve stredni tride, na ukor toho ze v lowendu je zas vzdy intel o dost drazsiMYSLIM V LOWENDU a pritom mene vykony oproti amd,ale to je lowend-to de trochu mimo me:) prtze muj desktopik je taky docela docela hafo naslaplej a taky mi vnem tika Intel;)
Je pravda ze phenom byl spatny v prvnich verzich ale taky co chces je to prvni opravdove 4 jadro a pokud mas AMD 2ghz a intel 2ghz tak to mas + - stejne
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

polo

Příspěvekod polo » 01 dub 2008 16:13

V hrach mozno ale vo vela testoch hlavne komprimacia/dekomprimacia boli medzi Phenomom v revizi B3 na 2,5GHZ a Intel core2quad Q6600 2,4GHZ dost velke rozdieli v prospech Intelu ale v hrach boli tiez trosku rozdiel v prospech intelu...

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 01 dub 2008 16:47

no o tom se muzeme jeste dost bavit ono intel uz ma poladene ty chipsety a desky na phenoma jeste nejsou moc pripravene a doladene vubec navic jedna velka vec je spotreba.A taky si nedovedu predstavit co budu se 4 jadrem komprimovat tak velkeho.A az bude mit intel 4jadro tak muzeme merit
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

polo

Příspěvekod polo » 01 dub 2008 17:13

Aj tak to mas jedno , Intel ma stvorjadra predsa serverove aj Extreme su plnohodnotne stvorjadra a obicajny core 2 Quad je 2 roky stare stvorjadro aj ked zlepene z dvoch dvojadrovych CPU a spotrebu ma nizsiu Phenomy zeru viac prudu ako aj to najslabsie C2Q 6600 ma spotrebu iba 90W a Phenomy maju 125W a vykonovo je lepsie aj ked mne osobne by stacil samozrejme hocijaky 4-core procesor ci uz jeto AMD alebo Intel aj ked osobne mam radsej AMD ale niekedy Intel co uz som naladovy :lol:

stefan.co
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 14 úno 2008 11:17

Příspěvekod stefan.co » 02 dub 2008 21:02

Prosim vas, koupil si uz nekdo z vas tento ntb??? Jestli jo, tak nejake pripominky... Dekuji

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 02 dub 2008 22:48

82 asi ne ale ostatni maji 14 a 34 a jsou dost dobre
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

koubelka
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 03 kvě 2008 20:19

Příspěvekod koubelka » 04 kvě 2008 16:59

Já mám (zkušenosti) s MSI GX600PX-082CZ

a začnu nejdříve s ovladači:
//budu zde uvádět ovladače především pro Windows XP Pro. 32bit verze
Zde jsou ke stáhnutí ovladače z oficiálních stránek MSI
bohužel musím říct že né všechny ovladače na těchto stránkách jsou úplně ty nejnovější. Proto zde budu uvádět odkazy na nejnovější ovladače jednotlivých komponent ze stránek jejich výrobců atd.:
Audio - RealTek ALC886H - odkaz ke stáhnutí ze stránek RealTeku
Grafika - nVIDIA GeForce 8600M GT - ze stránek LaptopVideo2Go.com
Síťovka - RealTek 8111B - ze stránek Realteku
Wifina - Intel 4965AGN - ze stránek Intelu
Sata - Silicon Image 3531 SATA Controller Drivers - ze stránek Silicon Image
Bluetooth - Toshiba Bluetooth Driver for MS6855C WLAN/BT & MS6837D BT card - ze stránek Toshiby
Chipset - Intel® P965 Express Chipset - ze stránek Intelu

Ovladače pro: PRO-NETS TV Tuner Hybrid Drivers, PRO-NETS TV Tuner Digital, PRO-NETS TV Tuner Analog, RICOH CardReader, Agere Systems HDA Modem, jsem stáhnul ze stránek MSI (nepodařilo se mi najít novější ovladače na stránkách výrobců) - //teda v případě AGERE modemu my s ovladači pomohl Windows update - jestli mě pamět neklame, tak jsem s jeho pomocí stáhnul novější verzi ovladačů

//ještě se pozastavím o ovladačů na grafiku. Jak jste si určitě všichni všimli, tak se nedají stáhnout ovladače na mobilní grafické karty firmy nVidia z jejich stránek. Nicméně to ale neznamená že jsme odkázáni jen na stránky výrobce příslušného nooteboku. Ovladače jdou krásně stáhnout ze stránek LaptopVideo2Go.com. Pro zjištění která že verze je napoledy oficiálně podporovaná stačí zadat do vyhledávání ("DEV") číslo 0407 (což je značení odpovídající v tomhle případě kartě nVIDIA GeForce 8600M GT) - jinak jdou stahovat i novější ovladače a pak jim podstrčit modifkovaný inf - ale toto řešení není vždy spolehlivé, respektive je nutné číst diskuze a dopracovat se k takovému ovladači který všichni chválí na ten konkrétní typ grafické karty :))

Jinak co se týče zkušeností s nootebokem, tak zatím jsou pozitivní :-) - jako koupě rozhodně nelituji!
Nicméně vím že v diskuzích jde o to najít nějakou tu špínu ;-)
takže největší výtka je rozhodně onen lesklý plast pod klávesnicí! Mor na toho vola co tohle vymyslel! (na červený tlačítka jsem si už zvyknul a na ten lesklo ušmudlanej povrch taky - i když častým leštěním se povrch stává už přijatelně umázlej a otisky na něm nejsou už tolik znát (díky bohu) a díky tomu to nevypadá zle. Jo a taky díky tomu že myš má lesklý design, tak se člověku s ní potí ruka - není to nic co by se nedalo přežít, ale drobet to přecejen štve.

Zatím jsem nezkoušel výstup na TV, ani nevyužil možnosti HDMI (i když četl jsem že nepřenáší zvuk - ono se není ani čemu divit když ho obsluhuje jen grafická karta-ale vyzkoušeno to nemám). Jinak naprostá spokojenost. Nemám k němu žádné opravdové výtky.

//"Taky jsem zatim nepřišel na to jak (a jestli vůbec) se dá vypnout touchpad - přecejen člověk občas rukou o něj zavadí a nepotřbuju aby mi zbytečně putoval kurzor po klávesnici."
Už jsem na to přišel (přečet) - slouží na to klávesová zkratka Fn + F3

noba
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 09 pro 2006 13:59

Příspěvekod noba » 08 kvě 2008 08:45

potrebuju poradit jak rozchodit mikrofon....pouizvam xp a mikrofon proste neni najitej...jiank by me zajimalo co si myslite o pretaktovani kartyv tomdle notasu.diky

Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvekod Camo » 08 kvě 2008 08:51

přetaktování je imho totální blbost, která ti sníží životnost a nárůst výkonu je zanedbatelný...
XPS 1330 with LED

Camo=kamil2268

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 08 kvě 2008 11:40

pokud clovek taktuje umerne tak to kartu nenici. Ne vsak ten kdo kartu zene ke stropu a ma teplotu skoro 90 stupnu
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

noba
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 09 pro 2006 13:59

Příspěvekod noba » 12 kvě 2008 20:26

pri spusteni notasu mi najednou prestal jit touchpad.nevite nekdo co s tim muze bejt?

Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvekod Camo » 12 kvě 2008 20:33

podívej se na liště jestli není off, jinak se podívej do správce zařízení jestli je nainstalovaný ovladač
XPS 1330 with LED

Camo=kamil2268


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů