Čištění

notebooky MSI a vše kolem nich
hippolv
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2008 11:32

Čištění

Příspěvekod hippolv » 21 črc 2008 11:35

Dobry den, chci se zeptat jak se da nejjednodušeji vyčisti neporadek pod pismenky ... Předem děkjuji :lol:

sweet22
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 kvě 2008 01:12

Příspěvekod sweet22 » 21 črc 2008 22:29

nevím, třeba zkus klávesnici povysávat vysavačem, jak to dělám já, by ti to mělo vysát ten bordel, spíš by mne zajímalo, jak se dá čistit chlazení, jestli má tady někdo na to nějaký fígl, jestli taky stačí vysát z venku vysavačem, nebo se musí notes rozebrat a tam povysávat, u mého stolního pc je to jednoduché, u tohohle nemám ani představu :(

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 21 črc 2008 23:14

Rozhodne nedoporucuju vysavat vysavacem, pokud nechces riskovat, ze si tam neco odpalis statickou elektrinou.

sweet22
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 kvě 2008 01:12

Příspěvekod sweet22 » 23 črc 2008 01:07

tak tu klávesnici by to nemělo vadit, pokud po tom nebudeš jezdit sem a tam hodně rychle a hodněkrát za sebou. já to vždy jen přikládám na místa na klávesnici, nejezdím po tom tím nádstavcem.
jinak teda na čištění chlazení, má tu někdo nějaký ten fígl? třeba u stolního pc to vyfoukávám, otevřu case vyfoukám prach a zavřu.

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 23 črc 2008 04:50

ja uz cistil zpusobem rozebrat sundat cele chalzeni a vycistit zubnim kartackem a stetcem nejvetsi svinstvo vyfoukat jeste ocisti pastu nanest novou a je :wink:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

sweet22
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 kvě 2008 01:12

Příspěvekod sweet22 » 27 črc 2008 22:45

děkuji za radu, sice je to pěkné a vypadá to slibně, ale fakt nemám tušení, jak na to, navíc nechci dělat takový drastický zákrok až. no zkusím ještě pohledat něco tu na foru a na internetu, zatím jsou to takové věci, co mi moc neporadí.

Felini
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 21 říj 2007 15:59

Příspěvekod Felini » 27 črc 2008 22:56

Ja som chladenie cistil asi pred hodinou. Staci ak odmontujes tie 4 male srobiky, das dole kryt a vycistis okolie vetracika. Vsetok bordel sa usadzuje na medenej mriezke hned pri vetraciku, tak to povyberaj, trosku precisti vatovymi tycinkami alebo jemnou kefkou a hotovo. Velmi odporucujem. No a co sa tyka akejsi "pasty" (zeby pasta na chladenie? :lol: ) tak to nemam ani tusenie pretoze som to robil prvy krat, pastu nemam a ani neviem ani ako vyzera. Asi sa budem musiet kdecomu priucit...

qvadrant
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 31 črc 2008 16:24

Příspěvekod qvadrant » 31 črc 2008 16:30

nemusis sa bat vycistit ventilaciu. Zo spodu Ti staci rozsrubovat 4 srubky posunut cely kryt trosku do strany a vytiahnut cely von, potom to vyfukas alebo povysavas, no pred tym skus vybrat baterku a samozrejme cely notes zo siete aby sa zbytocne neuzavrel nejaky obvod. okolo aktivneho chladica sa zvykne na jednej strane zachytavat velke mnozstvo prachu , zober tenku pinzetu a v pohode tie chumaciky vytiahni, nemal by byt problem. nemas tam co pokazit pokial sa nebudes nad tym prehanat nejakou rentou. mozno tak antistatickou utierkou. CO sa tyka vycistenia pod klavesnicou tak asi iba cez vysavac, skusal som sa na to pozerat akokolvek uz velmi vela krat, mam GX700 PX uz vyse tristvrte roka ale do teraz nemozem nikde na nete najst ako rozobrat klavesnicu a sam sa do tych peknych malych otvorov nechcem pustat, just for case. good luck.


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů