GX720-zkusenosti

notebooky MSI a vše kolem nich
antoda
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 08 pro 2008 01:00

GX720-zkusenosti

Příspěvekod antoda » 08 pro 2008 23:31

Zdravim. tema o gx720 tu sice uz je, ale resi se v nem instalace xp. Ta ale nesouvisi s tim, co zajima me. Rad bych se totis od ostatnich uzivatelu tohoto notebooku dozvedel nejake postrehy k jeho pouzivani. Sam jej vlastnim priblizne mesi a po pocatecnim nadseni z relativne dobreho vykonu a hezkeho displaye me nadseni opadava. muze za to predevsim kvalita dilenskeho zpracovani a materialu samotnych.
Hlinikove dily jsou relativne fajn-pekne vypadaji. Nejsou vsak vubec pevne-na to jsou velmi tenke.Klavesnice se pri psani na nekterych mistech prohyba. Uchyceni klavesnice v miste smerovych sipek mam spatne provedene, jelikoz nedrzi a pri stisknuti nejake klavesy okolo vydava klavesnice neprijemny klapavo-cvakavy zvuk.
Chlazeni vzhledem k hlucnosti take nic moc. proto bych se rad dozvedel jky tento notebook je z pohledu ostatnich. Docela uvazuju o reklamaci, ktera by nyni mohla dopadnout pro me velmi dobre-penta nestiha (dal by se pak poridit nejakej peknej dell). Nicmene dalsi mesic bez notesu by me asi dost stval.

manager666
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 27 srp 2008 13:26

Příspěvekod manager666 » 09 pro 2008 12:14

Nechapem ludi ako si ty... Ako si mozes kupit MSI, ktory je vsade znamy svojim diielenskym spracovanim ! Neverim, ze si neprecital nejake clanky o MSI notebookoch alebo tak... ziaden notebook od MSI nema pevnu konstrukciu... ani najnovsia rada, ktorej si vlastnikom nie je stale pevna ako iny vyrobcovia maju... cize ked sa ti nepaci, tak reklamuj...i ked neviem aky rozumny dovod tam chces uviest...

TiiM
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 06 lis 2008 20:17

Příspěvekod TiiM » 09 pro 2008 13:49

Reklamácia odvôvodnenie ="MSI" :D

antoda
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 08 pro 2008 01:00

Příspěvekod antoda » 09 pro 2008 22:47

manager666 píše:Nechapem ludi ako si ty... Ako si mozes kupit MSI, ktory je vsade znamy svojim diielenskym spracovanim ! Neverim, ze si neprecital nejake clanky o MSI notebookoch alebo tak... "......"

Hele, ja predtim mel taky msi a proste jsem nejak cekal, ze to bude lepsi. A tenhle na prvni pohled a omak opravdu i lepsi vypadal-mnohem. navic mi byl nabidnut jako reklamace za ten stary. Rozhodne bych z fleku 28 nevysolil za tohle. Kazdopadne i podle prvnich ohlasu na netu nemel byt spatny. ale opak je asi pravdou.
Kamarad ma dell studio v 17" provedeni a ten rozdil je neskutecnej.

sam_217
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 07 čer 2008 19:49

MSI GX720

Příspěvekod sam_217 » 24 pro 2008 14:19

vy asi vubec nechapete, ze notebook s takovym Procesorem a grafickou kartou 9600GT za 27000,- Kč vc. DPH od ASUS ci toshiby, nebo Dellu nesezenete, a proto se ty naklady projevi na kastli. A take zaprve nechapu nekolik veci,
1) to ste tak vysazeny na zvuk klavesnice?Kdyz pisete tak uz vas vidim jak usilovne poslouchate pri psani nejake prace ve wordu, jak ma klavesnice krasny zvuk pri mackani.Jde prece o kvalitu, ne? pokud nedochazi k zasekavani tlaciek a neobvyklemu vyviklani, tak bych to neresil
2) Nechapu, proc z tech kastli od MSI delate takovou tragedii, vubec to neni tak strasny jak povidate, vydrzi to normalni uzivatelske podminky - coz znamena ze s tim ale nebudete hazet ze schodu jako s IBM. Kloub u LCD je dost tuhy, a navic GX720 ma jeste hlinikove platy, ne? tak co bys chtel? chces kastli celou s magnesio-hlinikove slitiny od Dellu a se stejnym vykonem? tak jo, ale bude to stat az o 10000,- Kč víc :!:
3) Dej mi priklad nejakyho notebooku za ti cenu, ktery ma 9600GT a neni hlucny.... kazdy noteook s takovou grafikou potrebuje poradne chladit, takze bud aspon rad, ze se ventilator toci, jinak by se ti ten notebook upekl.
4) ze kastke nic moc, chlazeni nic moc, klavesnice nic moc.. No to by si za 28 000,- Kč s takovou konfiguraci chtel nejak moc, nemyslis?
A vubec, srovnavat Dell a MSI... jak to muze nekohonapadnout, MSI je znacka, ktera se vyznacuje "za malo penez, hodne muziky, ale odskace to trosku horsi chasis" a Dell? Dell je draha znacka, ktera si potrpi na preciznost a provedeni, ale podle toho to taky stoji, ne? tak aby sis uz nestezoval, tak tady mas http://www.notebooky.com/detaily/un/316 ... ostro-1710 mel si koupit tohle, je to o 5 litru drazsi a je tam horsi grafika, ale chces zpracovani, ktere tam je, ale odnesl to vykon, u MSI je to naopak, takze se opravdu zamysli nad tim, jestli bys nahodou od toho notebooku za to ze stoji 28 000,- nechtel nejako moc......

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10673
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 24 pro 2008 16:27

Příspěvek napsaný nade mnou je velmi výstižný.Nevím co všichni za ty peníze vlastně chcete? Mám doma GT 735 a šasi je dle mého názoru výborné.Nic nevrže,vše sedí.A to srovnávám se všemi notebooky co mám v podpisu.Nejlepší zpracování má sice HP Elite 8730w,ale tohle MSIčko je hned za ním.Všechno ostatní(včetně toho Qosmia) je slabší.Navíc je při normální práci velmi tichý.A že mi už prošlo hodně přístrojů rukama za ty roky.Tečka.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

TiiM
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 06 lis 2008 20:17

Příspěvekod TiiM » 24 pro 2008 17:55

Presne tak asi jedinu chybu co to má je ze pri reklamácií msi nb musia poslat az do holandska co znamena ze asi mesiac neuvidite nb, ale ja si z toho velku hlavu nerobim.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10673
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 25 pro 2008 08:33

Na tohle je jednoduchá pomoc.Vlastnit více notebooků a je po problémech.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

oco1
píše často
Příspěvky: 175
Registrován: 17 říj 2008 23:20

Příspěvekod oco1 » 25 pro 2008 10:33

roman2277 píše:Na tohle je jednoduchá pomoc.Vlastnit více notebooků a je po problémech.

lol tak to je hustá hláška :shock: příště jak si budu kupovat nový noťas, tak si koupím radši 2 místo 1 pro případ co kdyby... :D
Lenovo T500 + Ati 3650

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10673
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 25 pro 2008 13:02

Jestli si nekoupíš notebook s NBD,tak je alespoň pro mě nezbytné mít další náhradní přístroj.Jen tak mám jistotu,že nebudu bez PC.Ale je to každého věc jak se zařídí.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

impact
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 06 pro 2007 22:21

Příspěvekod impact » 25 pro 2008 21:55

oco1 píše:
roman2277 píše:Na tohle je jednoduchá pomoc.Vlastnit více notebooků a je po problémech.

lol tak to je hustá hláška :shock: příště jak si budu kupovat nový noťas, tak si koupím radši 2 místo 1 pro případ co kdyby... :D


No, on takový záložní Mivvy M310 (rebrandovaný MSI Wind) není špatná věc. Ať už na cesty nebo do postele... :)

Rendy
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 27 zář 2008 21:04

Příspěvekod Rendy » 02 led 2009 11:17

tenhle NTB mám už asi půl roku a jsem sním spokonej,se zpracováním nemám žádnej problém ..teda touchpad je po tom půlročním používání docela vyleštěnej ..ve středu a na kraji hlavně..ale asi by nebyl kdybych si pořád umejval ruce :D ..nosím ho každej den do práce a nikde nic nevrže a nepraská..větrák sem slyšel jen když sem doma vypnul všechny spotřebiče...s výkonem sem taky spokojenej ..zatím sem nenarazil na hru která by mi nešla zpustit a nejela v nativním rozlišení (1680x1050)
tákže dokad' mi nezačnou potíže a nebudu muset okusit tu zasranou všemi proklamovanou zdlouhavou reklamaci tak ho budu jen chválit...


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti