GMA 950 Silent Hill, Tom Clancy pandora tomorrow

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
xadath
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 11 srp 2007 20:08

GMA 950 Silent Hill, Tom Clancy pandora tomorrow

Příspěvekod xadath » 03 led 2009 23:06

chtěl bych si zakoupit hru silent hill 3 a pandora tomorrow a hrát na této sestavě viz podpis

Zkoušel jsem patrát po tom zda-li by to bylo možné, ale dozvěl jsem se těchto stránkách:
http://groups.google.com/group/intel9x- ... el-gma-950
, že silent hill 4 je spustitelný a hratelný pod 3D Analyzerem, takže předpokládám s problémy podle úsudku.

Je tam zmíněna sestava intel 82945G , 1.5 GB ram , 2.8 GHz pentium D a moje sestava je rozhodně proti desktopu úplný tragický výkon, kde nářez dostavá procesor a "gma 950 je odlišná proti desktopové variantě aspoň si to myslím"

Pak jsem narazil na stránky, které spíše informovali o starší verzi intel chipsetu 810, kde se zminovaný snažil záhrat hru Silent Hill 2.

u řady her "Tom Clancy Splinter Cell jsem si zjistil, že novější verze Chaos Theory spustitelný je, ale o dobré hratelnosti s 800x600 se nedá vůbec bavit i se všemi vypnutými detaily na low.

Pandora Tomorrow je na hranici hranitelnosti nebo grafika je v této hře outsiderem.

Mimochodem prosím najde se zde někdo, kdo ví, co přesně mohu spustit za hry na této sestavě, které jsou na hranici hranitelnosti s nastavením na low hodnoty?
V diskusích se tu píše o pár hrách, ale vzhledem k mému cpu jsou hry větším peklem.

xadath
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 11 srp 2007 20:08

Příspěvekod xadath » 05 led 2009 20:56

Co se týče hry Silent Hill 3 jsem se dopídil, že není hratelná ani přes 3D Analyzer, ale to už nepovažuji za hraní her.

Silent Hill 3 jak jsem se dozvěděl disponuje v nastavení renderingem a při spuštění hry naskočí pouze černá obrazovka která je doprovázena důrazným blikání obrazovky.

Co se týče druhé zmíněné hry, jsem na vážkách, ale snad to někde ze zahraničních for zjistím.

polo

Příspěvekod polo » 05 led 2009 21:26

Tvoj procesor je viac nez dostatocny keby si tam mal slusnu GK tak to zvladne aj Crysis na medium ale ta GK je na hry pomerne tragedia...


Inac pokial chces vyskusat co to zvladne najlepsie je stiahnut si dema ci vyskusat priamo samotne hry (Inac daj si tam najnovsi ovladac, directX a povypinaj vsetko zbytocne)


Ale akoze tie hry su velmi nenarocne takze by to malo ist aj na vyssich detailoch...

soucin
píše často
Příspěvky: 241
Registrován: 16 srp 2008 20:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod soucin » 06 led 2009 08:43

Tak crysis na medium určitě nee! to si dává tak tak můj noťas :wink: snad ani na low by mu to nešlo pokad by za hranici hratelnosti považoval nějakých 5-10 fps :wink:
MSI GX610PX-057CZ: AMD TURION X2 TL-60 2GHZ, 2GB RAM, ATI RADEON HD2600 256 MB GDDR3, HDD 320 GB,DISPLEJ 15,4 (1280X800),WIN 7 Ultimate 64bit

polo

Příspěvekod polo » 06 led 2009 10:19

Povedal som ze ten prcesor to zvladne(on pisal vyssie ze ho brzdi procesor) jeho notas to ani nezapne(GMA950 to nedokaze ani spustit) takze sa uvedom co pises a odpovedaj na diskusiu ktoru sisi precital(a pochopil)


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů