MAFIA 2 - oficiální požadavky

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 18 srp 2010 13:24

Podle mne je krásná, přesně v duchu prvního dílu, ale hrál jsem zatím jen půlhodinku...

Přesto mě demo v podstatě nadchlo, zase slibuje vypečený hlášky :D typu: kdo tě dostal do Ameriky? Mussolini. blablabla... Můj otec byl čestný muž. (A tak mě poslal do Ameriky.)

Čestný muž = vysoce postavený Sicilský mafián, je tam krásnej jinotaj, kterej odhalí jen ten, kdo ví, že Mussolini zahájil dávno před válkou ofenzivu proti sicilský Mafia a ta potom spolupracovala se spojenci proti němu. 8)

A reakce toho tlustýho komparzisty (komická figurka, pricmrndávač hlavního hrdiny, jako Paulie v jedničce a jako je v mafiánskejch filmech zvykem) je taky moc povedená. Podle plochých trailerů jsem se bál, že filmový jazyk od prvního dílu nepokročil, ale přijde mi, že opak je naštěstí pravdou. Proti vychvalovanýmu Mass Effectu (imo nejkýčovitěší hra všech dob) je Mafia ve zpracování rozhovorů NPC jasně dál, kupodivu.

Vávra holt stále umí, doufám ale, že tohle není nejpovedenější pasáž celý hry :?

Ondr4H
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 26 črc 2010 12:57

Příspěvekod Ondr4H » 18 srp 2010 18:34

Ta hláška kdo tě poslal do Ameriky má super konec který jsi tu nedopsal.
"Kdo tě dostal do Ameriky?"
"Mussolini"
"Eeee koupil ti lístek?"

Prostě se dabér Homera(Zavřel) pozná, on nejenomže tak i mluví ale má i stejné hlody jako Homer(V anglické verze jsem se té intonaci moc nesmál).

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 18 srp 2010 18:50

Tak mě se na tom právě nelíbil ten prvoplánový laciný humor založený na ignoranci postavy šaška, ale jemný skrytý humor mafiánského diskurzu. :wink:

Každopádně je v tomhle hra nesmírně slibná a neváhám za ní těch 45 eur dát.

Ondr4H
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 26 črc 2010 12:57

Příspěvekod Ondr4H » 18 srp 2010 20:02

tunak píše:Tak mě se na tom právě nelíbil ten prvoplánový laciný humor založený na ignoranci postavy šaška, ale jemný skrytý humor mafiánského diskurzu. :wink:

Každopádně je v tomhle hra nesmírně slibná a neváhám za ní těch 45 eur dát.

Nápodobně ta hra si to zaslouží, avšak až s novým počítačem za rok.To už by mohla být i levnější

Ondr4H
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 26 črc 2010 12:57

Příspěvekod Ondr4H » 21 srp 2010 10:58

Tak jsem si naštvaně odinstaloval mafii i s tím prokletým steamem, jelikož jak to tak vypadá steam kontroluje co s tou hrou dělám a evidentě nesnese jakýkoliv zásah do hry.Začalo to time hackem, tím že byla část dema svévolně přeinstalovaná bez mého souhlasu.

Koupi jsem si díky tomu fest rozmyslel!

GeForce9800gt
píše často
Příspěvky: 108
Registrován: 06 bře 2010 13:50
Bydliště: Velká Bíteš

Příspěvekod GeForce9800gt » 21 srp 2010 11:14

Ondr4H píše:Tak jsem si naštvaně odinstaloval mafii i s tím prokletým steamem, jelikož jak to tak vypadá steam kontroluje co s tou hrou dělám a evidentě nesnese jakýkoliv zásah do hry.Začalo to time hackem, tím že byla část dema svévolně přeinstalovaná bez mého souhlasu.

Koupi jsem si díky tomu fest rozmyslel!


Jestli sis chtěls hru koupit jenom proto abys jí mohl upravovat a dělat další blbosti . Místo toho aby sis jí zahrál tak to je tvoje věc. A tyhle lidi nechápu samy nic neudělají a przdní cizí.

Malarki
píše často
Příspěvky: 170
Registrován: 21 kvě 2010 12:26

Příspěvekod Malarki » 21 srp 2010 16:25

Ondr4H píše:Tak jsem si naštvaně odinstaloval mafii i s tím prokletým steamem, jelikož jak to tak vypadá steam kontroluje co s tou hrou dělám a evidentě nesnese jakýkoliv zásah do hry.Začalo to time hackem, tím že byla část dema svévolně přeinstalovaná bez mého souhlasu.

Koupi jsem si díky tomu fest rozmyslel!


tvoje jednani nechapu

Ondr4H
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 26 črc 2010 12:57

Příspěvekod Ondr4H » 21 srp 2010 20:54

Co nechápeš?Že chci soukromí i v hraní?Pomalu aby člověk měl permanentně zapnutý internet když si chce zahrát originální hru(Ubisoft to takhle má), aby se povinně někde zalogoval a instaloval tuny balastu, který všem dává vědět jaký mám ve hře progress.

Jak to tak vidím, tak steam a podobné vynálezy mi tohle soukromí nenabízí a když mi někdo kontroluje, co si dělám se hrou, kterou jsem si koupil(U plné to bude úplně na stejné bázi) tak něco není v pořádku.Jako například těd u starcraftu, kde není lan a vše je řízeno přes blizzardovskou stránku , kde dokonce kontrolují i nezávadnost vlastních map i když to chci hrát jenom se svými přáteli.

To GeForce9800gt-To co si dělám se hrou ti může být úplně jedno(Jako aplikaci steam), že tobě vyhovuje singlplayer nebo stávající modely ve hře a nemoduješ hru opravdu není můj problém.Mluvit o prznění hry většinou slýchám od lidí, co neumí aplikovat mod stažený z netu nebo zálohovat existující data(A pak se rozčilují, když to musí reinstalovat).
Zkus něco takové říct někde v diskuzi k modařské komunitě gta, rozsápou tě jak vlci ovci.

Ywo
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 14 bře 2010 13:07

Příspěvekod Ywo » 21 srp 2010 21:02

to stim hackem mne celkem take naštvalo. Postahuji si ty hacky na cas a tak dnes zapnu mafii a stahuje se (patch). říkám si hm zapnu hru a mam 10minut hrani. Vypnul sem to a sel hrat wow:D počkam si na plnou :D

edit jinak na mem

a mam to AA vyp ta abeltni cosi taky VYp jinak vse full a Apex na stredni (v cloth sem nechal pouze vita) a 25-30fps neni zadna slava ale jde to hezky jen stim apex se jaksi bugujou textury ale je to tim ze mam atinu asi :( takze v plne bude OFF :( ale bez apex se to fps zvedne o 5 takže nic zavratneho:D
Toshiba A350-13a Inte Core 2 Duo P 8600 2,4ghz , ATI HD 3650 ram 4gb, HDD 320gb, Vista SP2

Fello
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 21 dub 2010 20:10

Příspěvekod Fello » 21 srp 2010 21:21

hele jsou ve hře i blinkry??

Ywo
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 14 bře 2010 13:07

Příspěvekod Ywo » 21 srp 2010 21:25

to bylo prvni co jsem se dival AI blikaj jen ty nemuzes :(
Toshiba A350-13a Inte Core 2 Duo P 8600 2,4ghz , ATI HD 3650 ram 4gb, HDD 320gb, Vista SP2

Fello
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 21 dub 2010 20:10

Příspěvekod Fello » 21 srp 2010 21:27

a nedá se to nějak třeba ve hře zapnout? v Mafii se mi to libilo:)

Lucas622

mafia 2

Příspěvekod Lucas622 » 23 srp 2010 11:27

to Fello:nie nemôžeš si to nastaviť,
ale inač ta hra ma tak očarila že dať tych 40ečiek stoji za to, proste je to bomba :D a inac som to demo hrall na plne okrem AA na mojom rok starom asuse:intel core 2duo P7450, 4GB ram, Geforce gt240m a hra bezi bez problemou tak okolo 30fps, len skoda ze s apex sa to fps dost zmensi a miestami to dost vadi ale inac spokojnost

mafia 4ever :D

Malarki
píše často
Příspěvky: 170
Registrován: 21 kvě 2010 12:26

Příspěvekod Malarki » 23 srp 2010 12:46

Ondr4H píše:Co nechápeš?Že chci soukromí i v hraní?Pomalu aby člověk měl permanentně zapnutý internet když si chce zahrát originální hru(Ubisoft to takhle má), aby se povinně někde zalogoval a instaloval tuny balastu, který všem dává vědět jaký mám ve hře progress.

Jak to tak vidím, tak steam a podobné vynálezy mi tohle soukromí nenabízí a když mi někdo kontroluje, co si dělám se hrou, kterou jsem si koupil(U plné to bude úplně na stejné bázi) tak něco není v pořádku.Jako například těd u starcraftu, kde není lan a vše je řízeno přes blizzardovskou stránku , kde dokonce kontrolují i nezávadnost vlastních map i když to chci hrát jenom se svými přáteli.

To GeForce9800gt-To co si dělám se hrou ti může být úplně jedno(Jako aplikaci steam), že tobě vyhovuje singlplayer nebo stávající modely ve hře a nemoduješ hru opravdu není můj problém.Mluvit o prznění hry většinou slýchám od lidí, co neumí aplikovat mod stažený z netu nebo zálohovat existující data(A pak se rozčilují, když to musí reinstalovat).
Zkus něco takové říct někde v diskuzi k modařské komunitě gta, rozsápou tě jak vlci ovci.



ses mimo...preci ti musi bejt jasny, ze je v zajmu vyrobcu hry, aby sis to demo "nehacknul"...demo ma plnit funkci jen 10ti minutovyho dema ne jako volna jizda. Většině normálních lidí steam nevadí...ono taky existujou věci jako offline mod vis....a ze by se s hrama instalovalo hafo dalsich veci? :D ono kdyby si nemel vsechno stazeny z netu, tak tam mas jen stam a popr pbuster .....

Ywo
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 14 bře 2010 13:07

Příspěvekod Ywo » 23 srp 2010 13:11

Slyšeli ste že rusaci už hodili na net full verzi s crackem z dema? :D

jinak ktomu steamu. kdyz to stahnes nelegal potřebuješ kopec jinejch veci aby si vubec spustil instalaci.
Toshiba A350-13a Inte Core 2 Duo P 8600 2,4ghz , ATI HD 3650 ram 4gb, HDD 320gb, Vista SP2


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů