Kvalita Fujitsu - Siemens

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Re: AMILO Xi 1554

Příspěvekod Peca-on-line » 06 úno 2007 16:00

<OT>
cendasss píše:vibava vikon ...

Co ti čeština provedla, že se jí takhle mstíš? :lol:
</OT>
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 16 úno 2007 11:32

cendass:
- no jak uz jsem nekde napsal, nikde neni nejaka zadna velka recenze, ani recenze na ATI x1900, chybi ovladace a kdo vi jaky to bude s vistama...
- nicmene jeden clovek ho uz mel sanci vyzkouset, vykon spickovej, v 3D marku (se starsimi ovladaci) se vyrovna Go 7900 GS. Tenhle NB nicmene ma vicmene stejny nesvar jako dalsi vykonne stanic FS:
a) je tezky (pres 4 kg) - coz se u nahrady desktopu ocekava
b) pekne hlucny - grafika si holt zada sve...
co se tyce poruchovosti, je toho novej NB, tezko se hodnoti, zatim jsem neslysel ze by ho nekde reklamoval

- btw. vyborna mluvnice :o)

randim
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 22 bře 2007 15:09

Příspěvekod randim » 22 bře 2007 19:38

jumus píše:vlastna skusenost - mam Acer Aspire 1362WLC uz 2 roky a celkom spokojnost a to ho prenasam pravidelne (domov - skola - intrak..) a servis nemusim riesit. Takze isto zalezi od kusu nb.
Ale teraz uvazujem o novom, viac mobilnom a vykonnom nb. a tu vyhrava rozhodne FJS V3205. Ani Acer ani Asus (vlastne nikto-nenasiel som) nic konkurencne neponukli. Teda aj keby boli kvalitou rovnaky vyhrava FJS.


kuriosní , já měl taky Acer Aspire 1362WLC měl jsem ho 2 roky a naprosto v pohodě, co ten zažil... přenášení , sledování divx ve vaně, do mrazu do tepla, pára v koupelně, pády.... prodal jsem ho jen proto že jsem chtěl něco menšího a tiššího a lehčího. A hádej co jsem si koupil - FJS V3205 ! takže máme asi stejný vkus.

Jinak to jak tady všichni plivou na acer... to je k smíchu, všecno je to spotřební zboží , je to seskládané ze všech možných zdrojů at už je to sony nebo dell nebo acer, proste stejne je notebook tak na 2 roky a pak novej.


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů