Reklamace FS Amilo pa1538

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
kaspy
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 15 pro 2008 11:53

Reklamace FS Amilo pa1538

Příspěvekod kaspy » 15 pro 2008 11:58

Cau, chci reklamovat notebook FS Amilo pa1538. Kdo jste ho meli, tak asi vite proc...Sileny touchpad, nefungujici WiFi ve Viste, sekaji se mi hry, pri hrani pres wifi to pada, vrze kde muze, a furt mi bezi vetrak, bez prestani...Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s reklamaci toho notasu. A myslite si, ze mam sanci na vymenu kusu za nejaky novy? Protoze uz me to celkem stve...Diky moc! :)

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 21 pro 2008 01:44

na touchpad je potrebne nainstalovat driver potom sa uz chova celkom normalne, wifi ak mas SIS tak by bolo vhodne aby ju servis vymenil za atheros nakolko zo SIS su len problemy presne ake popisujes, ventilator by malo stacit vycistit a dat novu pastu na procak a ked sa zvysi ucinnost chladenia mal by aj vetrak spomalit pripadne vypnut obcas .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

Bedrich
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 29 pro 2008 13:12

Hrůza

Příspěvekod Bedrich » 29 pro 2008 13:18

S touchpadem mám stejný problém, ale raději používám myš, takže mi to až tak moc nevadí. Větrák při startu řve jako krávaa, naštěstí po chvilce, jak se zahřeje tak už je notebook tichý. Nejhorší věc pro mě byla, když jsem zjistil že tento notebook nezvládá dá se říct jedinou hru, kterou hraji přes net a to jest W3 po battlu, neni to nehratelne ale lagguje a to jsem teda od notebooku za 20 tisic necekal, jeste k tomu kdyz w3 je dost stara hra. Tak jsem se rozhodl ho prodat, mel jsme kupce to bych ovsem nesmel zjistt ze baterka je uplne ko a to po roce a 3 mesicich, vydrzi sotva pul hodiny, asi nejake clanky jsou spatne a nevyreklamuju nic. Takze si tu hruzu muzu jen nechat a doufat ze casem nasporim na jiny. Jedine k cemu je dobry, tak internet plus filmy, ovsem to jsem si mohl koupit notebook o 8 levnejsi a bylo by to to same. Takze spokojenost zadna :( P.S. wifi jsem vyřešil tak, že jsem tam dal zlaté XP prof a od té doby alespoň ta wifi fungovala :)

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 29 pro 2008 13:35

Pa1538 su celkovo dost nestastne notebooky graficka karta blbne pod vistou ze to vypisuje ovladac zobrazenia prestal odpovedat a bol obnoveny , problemy s wifi pokial je SiS tak vecsinou nefunkcna WiFi, ma to grafiku ktora da vykon ako nejaky integrovany lacnak , hlucny ventilator a by som povedal ze aj vysoka kazivost ...
A este aj ten design toho notebooku je taky nic moc .... strieborne lacne plasty s ktorych po castom pouzivani v okoli touchpadu a pod klavesnicou zlieza strieborna farba dole a su tam biele flaky :twisted:
Za 20 000 by som povedal ze je to viac nez zly notes ale tak couz ja som sa tiez pekne popalil ked som kupil ASUS notebook pretoze bol rovnaky ako taka 1538cka, same problemy a vykon za tie peniaze minimalny .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .

Think service engineer .

Bedrich
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 29 pro 2008 13:12

:(

Příspěvekod Bedrich » 29 pro 2008 13:44

Je pravda že pod Vistou mi nejelo skoro nic, po přeinstalování na xp prof to bylo alepsoň lepši, ale nenadělam prostě nic no na baterku záruka neni tak jen šetřit na nový. Trošku mě ještě zaráží dvd mechanika, nevím jestli je to tím, že notebooky jsou pomalejší, ale na 8x mi to vypaluje 14 minut což na normálních počítačích rychlostí 8x je dvd vypálené za 8-10.

kaspy
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 15 pro 2008 11:53

po reklamaci

Příspěvekod kaspy » 08 led 2009 12:02

Tak jsem ho vyreklamoval a vratili mi to s tim, ze mi vymenili touchpad, WiFi adapter a vycistili ventilator. ALE! Problemy stale pretrvavaji, k tomu mi jeste pokazili jedno tlacitko na klavesnici, takze jde obtizne zmacknout. Pujdu tam s tim tedy znovu...To by jednoho slak trefil :?

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 08 led 2009 17:36

Sak ten touchpad sa neopravi vymenou tak neviem naco ...
Tam jedine driver pomôze ale stale to nieje to prave ...
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .

Think service engineer .

davidos
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 17 črc 2007 09:26

Příspěvekod davidos » 16 bře 2009 16:56

To, že běží pořád ventilátor může být i nejnovějším BIOSEM. Taky jsem si nahrál nejnovější, ale pak jsem se vrátil na ten co jsem tam měl původně(1.1L), protože furt běžel ventilátor a vůbec se nezastavoval.

Drive Mad
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2009 09:50

moje reklamace

Příspěvekod Drive Mad » 30 bře 2009 10:05

Tak zamícham se do diskuze o tomto kusu "šrotu"...:D
Jsou tomu skoro rok a pul co jsem si koupil FSC Amilo PA 1538 a jako ostatní jsem dostal Nvidii GeForce 7400 Go, což je dle mého názoru od NVidie poděl na zákazníky a to z toho důvodu, že když jsem navštívil stránky Nvidie byl jsem překvapen... ovladače se skoro nedělají. A šlo to ruku v ruce s tím, že když sem si chtěl zahrát nějakou oddechovku, v info adresáři jsem se dočetl že tato grafická karta není vůbec skoro převážnou většinou her podporována. Asi pul roku po tom co jsem si notebook koupil, mi zničeho nic přestal fungovat display. Reklamace proběhla úspěsně, a byl mi vrácen funkční notebook, avšak ve firmě kde jsem ho nechával vyreklamovat mi k tomu neřekli ani ň, až doma z formulářů jsem se dočetl že z HW zůstal na svém místě pouze disk a procesor. K mému úžasu vše fungovalo asi další dva měsíce, když v tom se stalo to samé. Display nezobrazoval, ale byl podsvicen. A když už se to stalo po třetí, během ani ne pul roku, zakřičel sem si na ně v servisu, kde mi do teď vlastně nevyvětlili o co jde, nebo šlo.

A tak se ze mě stal člověk, který o FSC říká nikdy víc...


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů