Návod na demontáž LCD FSC Pa1510

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
chip79
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 22 čer 2007 21:37

Návod na demontáž LCD FSC Pa1510

Příspěvekod chip79 » 15 kvě 2009 21:40

Ahoj lidičky

Mám prosbičku jestli někdo nevíte nebo neznáte odkaz na návod k demontáži LCD z FSC Amilo Pa 1510, nebo neznáte někoho nebo firmu která provádí výměny LCD v Ústeckém kraji, nechce se mi ho nikam posílat.
Nemá někdo zkušenosti s eshopem LCDparts.eu?

Předem díky
Libor

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 16 kvě 2009 20:06

Demontaz - zacni tym ze das dole gumicky ktore su pod a nad panelom, podnimi najdes skrutky (4 mensie hore a 2 velke na pantoch dole) ktore drzia vkope zadny a predny kryt ,po ich odstraneny jemne daj dole ten tenky kryt z prednej strany LCD, odporucam zacat na lavej bocnej strane LCD panelu, netreba sa bat trochu pritlacit nieco ten panel vydrzi ale zas vsetko s citom, ked budes mat dolu ten tenky kryt z prednej strany LCD tak potom uz len skrutky ktore su na pantoch dokopy 4ks, pocas a po ich odstraneni si drz zadny kryt s LCDckom nech sa ti neposkodi zadny kryt nakolko tie 4 skrutky su jedine co drzi LCD s notebookom, po ich odstraneni uz len odklopit LCDcko so zadnym krytom od pantov a potom ho len uvolnit zo zadneho krytu ale myslim ze to uz bude jasne ako dalej postupovat, no a po vybrati LCD demontovat panty, 4ks skrutiek na kazdej strane, namontovat na nove LCD a sup do zadneho krytu a prichitit LCD k zadnemu krytu potom si ho podvihnut na panty tu odporucam si dat za notebook nejaku knihu na ktoru si to LCD polozis lebo s dvomi rukami drzat aj lcd a zaroven ho pritlacit k pantom a este si zobrat skrutku a srobovat k pantu je komplikovane,, rad by som ti sem hodil foto ale bohuzial ziadne nemam a nenasiel som ani na nete - keby si niekde mal problem tak kludne SZ ale pri vymene LCD nieje potrebne odpajat kable z notebooku, bude tam malo miesta ale mam to vyskusane a bez problemov sa to da vymenit , samozrejmostou je ze pred tymto vsetkym si odstranis krytky pantov ktore budu zavadzat pri demontazi a osadzani predneho tenkeho krytu .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

lenovor60
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 10 kvě 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lenovor60 » 18 kvě 2009 10:57

hm vidím že tohle se mě taky bodne! :lol:
Dell Latitude E6500

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 18 kvě 2009 12:04

Tak som sa to pre Vas pokusil spravit :

Obrázek
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .

Think service engineer .

lenovor60
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 10 kvě 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lenovor60 » 27 kvě 2009 15:18

a celý note se rozdělá jak ? ... :wink:
Dell Latitude E6500


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti