Fujitsu Siemens Esprimo V5545 (recenze,testy,vse)

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
square
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2007 21:58

Příspěvekod square » 11 pro 2007 11:54

mno tak mne nepomhlo nic. nechci nikoho od tohohle nb odrazovat, protoze krome toho obcasnyho sekani je fakt super, ale uz nekdo opravdu videl reakci od majitele V5545, ze mu vse funguje, jak ma. a nemyslim tim, ze nekdo napsal, ze vsechno nainstaloval v poradku. proste nekdo kdo ho ma par dni a uz na nem neco hral dyl jak 5min. tak zatim :wink:

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 11 pro 2007 13:06

no co se tyce Vist tak je vse OK problem je pouze pod XP

pmladek
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 03 pro 2007 11:13

Příspěvekod pmladek » 12 pro 2007 14:25

Tak ted vam muzu konecne rict jak to vsechno je! Nekteri budou asi mozna zklamani. Mel sem ho doma jeden den a stacilo me.

Windows XP - Zvuk se seka pri hrani her. Napriklad pri NFS se to sekne co 5minut na 3s, ale takovej DOOM 3 je nehratelny, chodite a seka se cela hra. U strategii sem zadne sekani nepostrehl.

Vista 32bit - Naslo vsechny ovladace samo, akorat s webkou jsem si hral a jeste sem ji musel spustit pres jinej program, kterym sem si stahl z netu. Ale treba samo od sebe nekdy nesel zesilit a ztlumit jas.

Vista 64bit - ntbk by mel podporovat, na supporte sou nejake ovladace, ale ne vsechny. treba sem nerozjel vubec touchpad.

Jinak je tichej, v XP vubec netopil, ale pod Vistou jako by se vetracek moc nezpoustel a tim padem vic topil, ale dalo se to vydrzet. Displej ma skvelej, matnej, trosku slabsi vykon zvuku na vestavene repracky. Pod Vistou zadne sekani ve hrach nebylo, akorat se me zdalo, ze ty hry jedou pomalu, ne ze by se sekali, ale jedou proste pomalu. Zkousel jsem i vypnout vizualni efekty ve Viste, abych tomu ulehcil, ale zadnej effekt, mozna trosku rychleji startovala vypinal system. Notebook je dobrej, ale ja bych si ho osobne nekoupil, uz kvuli supportu na XP, protoze pokud nebude vydan na Vistu SP1, tak bych si je tam nedal...

FlameEye
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 09 pro 2007 23:03

Příspěvekod FlameEye » 12 pro 2007 14:58

No jo, ale neříkej mi, že na tom prostě normálně nebudou běhat XP! To mi příde fatk divný! :lol:

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 12 pro 2007 15:32

no divny nedivny.. podpora je pro Visty, pro XP neni oficialne potvrzena je potreba to zjistit, to vesmes pisou pod produktem.

square
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2007 21:58

Příspěvekod square » 12 pro 2007 17:10

takze si muzu zalozit ruce a cekat na SP pro Visty :roll:
dekuju pmladek za minirecenzi, aspon vim, ze se mi to cely jen nezda :x

pmladek
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 03 pro 2007 11:13

Příspěvekod pmladek » 12 pro 2007 17:18

Windows XP tam jede. Zvuk jede kdyz pustis si film nebo MP3. Ale jak si pustis nejakou narocnou 3D hru, tak se to neda hrat.
Square, jeste by si mohl napsat primo na officialni stranky Fujistsu-Siemens a rekni jim ze se to seka pri hrani her. Treba udelaji novy ovladac pro zvukovku.

Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

Visty x XP

Příspěvekod Ptolemajos » 13 pro 2007 11:41

Cau lidi,asi se mi vysmejete ale mam dotaz ohledne tech Vist a XP.
nekde na strance kde notebook nabizej pisou ze sou tam Visty a k tomu davaj Twinload Xp, nekde ze si vyberu operacni system pri aktivaci notebooku. No nejsem moudrej ani z jednoho,mohl by mi to nekdo z vas osvetlit jako laikovi? DIK
Ten Twinload to bych snad chapal,ze tam mam jako Visty a muzu si to preinstalovat na XP. ale vyber pri aktivaci,to nevim co by melo byt

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 13 pro 2007 13:44

ja osobne to uz neresim,, myslim, ze si ho poridim bez systemu, strelim tam visty a pohoda.
stim twinload,.. mno nevim, leda zeby tam byly predinstalovany oba systemy ale to jsem vzivote nevidel.. nebo zeby dva operacni systemy na cd? nevim. napis jim a dozvis se to :)

Vojťas
píše často
Příspěvky: 460
Registrován: 20 zář 2006 11:20
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvekod Vojťas » 13 pro 2007 14:09

Podle mého je Twinload jen to, že k notebooku s Vistou B je přiložené DVD s WinXPP. Při prvním startu NTB buď zprovozním Vistu z harddisku nebo nainstaluju z DVD XPčka; případně můžu z Visty později přejít na XP.
Fujitsu Lifebook S751

Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

Příspěvekod Ptolemajos » 13 pro 2007 14:16

Tak sem jim psal, odpovedeli ze si vyberu jeden system a ten tam budu mit predinstalovanej - to je ta aktivace pri koupi NB.
U toho twinloadu, nekde psali,ze tim DVD co davaj s tim si normalne preinstaluju Visty na XP. jen yb me zajimalo,jestli kdybych chtel nekdy v budoucnu zpatky na Visty,jestli mi zustane nakej licencni klic nebo ne

square
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2007 21:58

Příspěvekod square » 13 pro 2007 20:44

zase ja. psal sem na fujitsu mail kvuli tomu sekani pri hrani, odpovedeli asi za hodinu a velice slusne, ale jen to, ze se s takovym problemem nesetkali a ze si mam zkontrolovat, jestli mi pri tom hrani nebezi moc programu na pozadi. tak nevim, jestli ma vubec cenu jim psat dal :cry:

FlameEye
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 09 pro 2007 23:03

Příspěvekod FlameEye » 13 pro 2007 20:53

Jo, napiš jim, že neběží, ať udělaj nový drivery na zvukárnu :) Nějak se to musí přece vyřešit!

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 14 pro 2007 10:40

square píše:zase ja. psal sem na fujitsu mail kvuli tomu sekani pri hrani, odpovedeli asi za hodinu a velice slusne, ale jen to, ze se s takovym problemem nesetkali a ze si mam zkontrolovat, jestli mi pri tom hrani nebezi moc programu na pozadi. tak nevim, jestli ma vubec cenu jim psat dal :cry:

presne tak pokracuj s psanim!!!! napis jim vsechno co ti bezi, napis jim jake tam mas drivery vsechno at se tim zabyvaji!!!

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 16 pro 2007 14:53

muzete sem nekdo napsat jak je to s hranim her pokud teda neblbne zrovna o sekani.. nejaky vypis her co se da hrat.

zajimalo by me call od duty4, crysis, bioshock, half life2, nebo jine..
jestli se da zahrat...

EDIT: tak jsem se konecne rozhoupal a poridil si ho.. ted budu cekat az prijede..

vzal jsem ho s vistama bussines za 24 850,- a uz se ho nemuzu dockat :)


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host