skusenosti s FUJITSU-SIEMENS ESPRIMO V5505

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
athos44
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 24 dub 2007 19:58

skusenosti s FUJITSU-SIEMENS ESPRIMO V5505

Příspěvekod athos44 » 15 črc 2008 17:58

Tak chcel by som sa opytat ake mate skusenosti s tymto typom aky je display vydrz na baterie hluk a tak. Ak ho niekto ma tak co mu na nom vadi alebo sa mu paci. Proste a jednoducho silne a slabe stranky. Dakujem.

Heinrici
občas něco napíše
Příspěvky: 51
Registrován: 20 kvě 2008 19:52

Příspěvekod Heinrici » 16 črc 2008 09:52

to athos44: takže používám tento ntb jako pracovní v konfiguraci C2D T5450, 1 GB RAM a integrovanou grafikou. Má matný display a musím říct, že na prac. ntb bych ani jiný nechtěl. Výdrž: při normální kancelářské činnosti + surfování a zapnuté Wi-Fi mi vydrží na baterii 3 a půl hodiny. Hluk: HD je malinko slyšet, ale například proti XPS 1530 je velice tichý. Chlazení občas slyšet je, ale nevadí to. Vcelku proti tomuto ntb nemám výhrady, možná až na jednu. Pod výdechem větráku se odchlipuje zakrytování "střev". Je ale možné, že to bylo způsobeno pádem z kufru automobilu na silnici (samo že v brašně).

athos44
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 24 dub 2007 19:58

Příspěvekod athos44 » 16 črc 2008 11:06

Heinrici dakujem ze si napisal ja chcem zobrat asi v tejto konfiguracii Notebook FUJITSU-SIEMENS ESPRIMO V5505/ C2D T8100/ 15.4" WXGA/ 2GB/ 320GB 5.4k/ DVD±RW/ WF/ BT/ VIS BU+XP Pr za 16 601 Sk sa mi ta cena celkom pozdava to je na alza.sk takyto nb na slovensku tiez zozeniem ale minimalne o 5000 sk drahsie.
A este sa chcem vediet ci si ho nahodou neskusal pripojit na TV. Ak ano ako to vyzera lebo chcem to skusit potom pripojit na panasonic Viera.

Heinrici
občas něco napíše
Příspěvky: 51
Registrován: 20 kvě 2008 19:52

Příspěvekod Heinrici » 16 črc 2008 18:18

Tak s tou televizí jsem to nezkoušel, ale myslím, že lepší by byl nějaký notebook s HDMI, ale je také možné, že to S-video zvládne také.
V té konfiguraci to bude docela šlapat, takže přeji spokojený nákup.

SunDance
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 26 čer 2008 08:37

Příspěvekod SunDance » 20 črc 2008 17:13

ahoj,
jeste bych upozornil ze FS asi bude s bookama koncit.

Jinak ja mel V5505 asi tu nejslabsi (chipset intel, cpu celeron) a az na nejake asi individualni problemky celkem fajn.

matny display, i v prime95 docela slusne tichy vetrak.
Jen to blbe tlacitko na wifi ti spusti teprve nejaky sw, co vyjede a da ti na vyber on/off wi-fi.

Take asi jen prumerna klavesnice, prohyba se (aspon u mne to bylo na leve pulce, cca v okruhu pisemena D), mel sem i docela hlucnou dvd mechaniku, ta navic nejde ztisit treba pres drivespeed.

A Thinkpad bys za tvou cenu sehnal take, mozna jen se zakladnim C2D ale sehnal..

no, stastnou ruku.


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů