PA 1538 na náhradní díly

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Roman
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 04 bře 2007 00:34

PA 1538 na náhradní díly

Příspěvekod Roman » 02 dub 2009 00:24

Tak mi umřel notebook. Musím říct, že ač tady naforu jsou na tenhle typ ohlasy dost negativní, mě sloužil celkem spolehlivě a bez závad. Celé dva roky. No, a teď, cca. měsíc po záruce dosloužil. Maj to asi načasovaný:-)Nejdřív přestala fungovat wifi, ale modul byl funkční, takže chyba desky, no a pk už jsem ho nenastartoval. Nemám náladu ani chuť na cestování po servisech, nehledě na to, že podle všech známek bude v háji základní dska, a do toho už investovat nechci. Takkže ho touto cestou nabízím za rozumný peníz k prodeji. Bez harddisku. Jsou v tom 2GB paměti a jinak vše funkční (DVD, display, baterie supr, jel na síť, zachovalé plasty) Vím že sem inzerce nepatří, ale třeba to někomu pomůže. Tak kdyžtak nabídněte cenu. (Ale za tisíc to fakt neprodám:-))

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 02 dub 2009 00:29

ok, hod to ale do bazaru, par lidi se tam odkupovanim poskozenych notebooku zaobira.
tady ti zrejme neikdo neodpovi
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů