Samovolné vypínání u Amila Pi3540

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
biont
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 17 kvě 2009 22:48

Samovolné vypínání u Amila Pi3540

Příspěvekod biont » 18 kvě 2009 22:22

Ahoj, řeším právě jeden problém s Amilem Pi3540. Je dva měsíce starý, koupený u Alzy. Problém je zkomplikovaný ještě tím, že už tři týdny žiju v Británii, kam sem odjel dlouhodobě za prací, záručák jsem si sebou nevzal, ale stejně jsem dostal, pokud se pamatuji, jenom od Alzy. Potíže nastaly asi před 3 dny, asi 20 až 60 min po spuštění se počítač samovolně vypne (komplet, nejen display). Poté se vypíná při každém dalším spuštění, pokud mu dám oddechnout tak hodinu, tak zase nějaký čas jede. Stává se mi to hlavně při surfování po internetu, ale i jindy. Baterií to nejspíš nejspíše nebude, zkoušel jsem to i bez (s připojením do sítě), jenom s ní i kombinaci, pokaždé se stejným výsledkem. Zkoušel jsem i vysát prach ze vnitř luxem, nechci se hrabat vevnitř, abych nepoškodil záruční pečeť. Výsledek je nulový. Napadlo mě, že problém možná souvisí s přehříváním, při testu s prog. Everest na stabilitu CPU se to stane po několika minutách, přitom ale teplota byla v tom momentě dost nízká od 60 do 68 stupňů (procesor), grafika ještě méně. Máte někdo podobný problém, nebo vás napadá nějaké řešení? Díky

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 18 kvě 2009 22:50

bohuzial to neni prvy pripad a je to na vymenu dosky, staci vyhladat servis v UK a "mozno" nepotrebujes zarucny list - to by som ti vedel overit ked mi posles SN do SZ .... malo by zacinat na D alebo Y vo formate xxxx 123456 pricom x su pismena a cisla su cisla -- pripadne medzi tymi pismenami moze byt jedno cislo ,,
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů