Hp 6910p

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
roxtedy
píše často
Příspěvky: 191
Registrován: 12 bře 2007 10:39

Příspěvekod roxtedy » 28 srp 2008 11:04

chlapi, nebudte blbí... Na nový železo jedině Windows Vista. Už je to přes rok co je na trhu a MS ji už vyladil.... Neschopnost lidi si stáhnout aktualizace a vypnout nějaké nepotřebné funkce je žalostná...

Marihuanek
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2008 02:03

Příspěvekod Marihuanek » 28 srp 2008 12:15

Ja myslim, ze to bude v pohode to podsvetleni, to je uplne minimalne. Kdyby se to nejak zhorsilo, tak by to bylo na reklamaci.. nebudu to resit.
Jak uz jsem psal, je to muj prvni NB, tak jsem ani nevedel co od toho cekat. Kazdopadne bratr ma dell vostro 1510 myslim a rekl bych ze mu vetrak huci vice a casteji (samozrejme to bude tim, ze v tom HP je int. grafika a v tom delu je dedikovana..)
A jinak pevnost toho HP je podle mne super, vsechno sedi jak ma, nic nevrze, nic se neprohyba. Kdezto u toho delu kdyz pritlacim na to viko, tak se prohne o dost vic nez to hp. K tomu ten dell vostro ma leskly povrch a je tam videt ten prach, nic moc pohled :) Ja jsem nakonec celkem spokojeny.
Premyslel jsem jak nekteri muzou prenaset NB, ktery ma treba 4kg, i ty 2kg se mi zda moc :D Ale v tehle velikosti, cene a provedeni nic lehciho asi ani neni.
Jo a nekde jsem cetl v recenzi, ze ty dotykova tlacitka jsou dost nepohodlna, tak musim s tim souhlasit. Kdyz je tma, tak neni videt kde jake tlacitko je... Stejne tam tech tlacitek je jen par a asi bych to nevyuzival, tak me to celkem ani nestve.

Marihuanek
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2008 02:03

Příspěvekod Marihuanek » 28 srp 2008 12:22

Ja jsem mel na desktopu asi rok Visty a asi mesic tomu jsem s nema ztratil nervy, me to proste porad padalo, vypadaval internet atd... (samozrejme jsem mel vsechny aktualizace...) dal jsem xp a v pohode. Kazdopadne, kdyz bych daval zpet na ten NB Visty, tak urcite ne z toho recovery dvd, protoze oni tam maji nainstalovanych tolik blbosti... To si radeji udelam cistou instalaci a doinstaluju jen to co potrebuji...

Edit:
Maly pridavek...

Dneska jsem kompiloval linux a byl jsem teda nemile prekvapen jak umi ten vetracek delat kraval... Roztocil se sice jednou za cas jen na 5 vterin, ale ten hluk, to je teda sila :roll: To fakt nechapu, ze o tom nikde nepsali :roll:

pita_pita
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 24 srp 2008 21:52

Příspěvekod pita_pita » 14 zář 2008 19:16

Ahoj, vrátil jsem se z dovolené a tak přichází doba, kdy tento notebook asi zakoupím :). Chtěl jsem se jen zeptat, jaké s ním máš další zkušenosti?

Lakatosh
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2008 11:29

HP 6910p

Příspěvekod Lakatosh » 28 zář 2008 11:40

Jako většina přítomných, řešil jsem poslední dobou nákup notebooku a jelikož jsem chudým studentem, nějaké to rozhazování nebylo zrovna na místě. Jak se začalo stahovat, říkal jsem si, že koupím něco novějšího, ale pak jsem ho našel za dost slušnou cenu. Hluk ok, proto radši tohle, než tu pětistovku, baterka zatím luxusní, šasi jak z betonu:) však viz různý recenze. Takže vřele doporučuju :wink:

m1na
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 30 zář 2008 13:16

Příspěvekod m1na » 30 zář 2008 13:20

Ja ho mam taky nove doma, presne uz 3 hod a 27 minut :D Chci se zeptat jestli taky mate celej spodek polepenej tema pecetma. Takhle si tam HDD, RAM ani nic v multibay nevymenim :(


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů