System recovery

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Kocourekpuci

System recovery

Příspěvekod Kocourekpuci » 30 srp 2008 18:42

Ahoj,
vím, že budu vypadat jako idiot, ale mohli byste mi prosím poradit, jak vypálit ty zálohové dvd přes system recovery?
První po koupi mám, ale bylo mi řečeno, že je možné po nainstalování všeho, co tam chci mít udělat novou zálohu, s tím, že bych si pro příště ušetřil čas, ale já si nemohu za boha vzpomenout, jak to zálohové dvd vypálit.
A nechci kliknout na něco, co by udělalo obnovu a rozhodilo již vyladěný NB.

V nabídce po kliku na system recovery je: Application a Driver recovery
PC Recovery
PC Recovery Disc Creator

Prosím, prosím, smutně koukám - poraďte.

pídžej
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 12 srp 2008 19:13

HP- recovery

Příspěvekod pídžej » 31 srp 2008 11:33

Ahoj, me by zajimalo jestli kdyz uz jsem ted po nejaky dobe vypalil to DVD recovery s vyladenim notebookem, muzu uz zrusit ten oddil na hadru? To jako staci to ted jenom smazat? diky

Prochy_
píše často
Příspěvky: 277
Registrován: 25 kvě 2008 15:22

Příspěvekod Prochy_ » 31 srp 2008 11:50

hele resil sem neco podobnyho, ale na recovery parition je default system s ovladacema na NTB, ze tam nic co poladis pozdeji mit nebudes, to leda kdyz zalohujes system...
ja jsem si pres HP backup and recovery manager vytvoril ISO recovery parition a pak to vypalil na DVD a je to uplne to stejny jak kdyz spustis recovery z disku, akorat z dvd to bude pomalejsi logicky
NTB: HP 8510p - GB956EA
C2D T7700 @ 2,4 gHz | 15,4" WSXGA+ 1680 x 1050 | ATI HD 2600 | 160GB 5400rmp | 2GB ram | XPP + Ubuntu 8.10 | Advanced Docking Station 1.1 | 3 years NBD on-site


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů