HP Compaq 6735s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
polo

Příspěvekod polo » 12 zář 2008 18:32

Este by ste mohli napisat ake tam mate displeje(konkretne vyrobca+typ) a este by ma celkom zaujimalo ci ma grafika teplotne cidlo( everest,GPU-Z by mal pomoct) Skusal niekto merat spotrebu booku ?(presne W pri jednotlivych cinnostich aj pri nabjiani ci nabijani aj urcitej zatazi atd. )

ptak.sikorak
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 13 srp 2008 09:03

Příspěvekod ptak.sikorak » 12 zář 2008 18:42

factus píše:Zdravím

ptak.sikorak: Tady máš hotfix, aby jsi rozjel 3DMark06 http://www.futuremark.com/download/hotfix_feb08/


Díky!!!

Takže někdo tady chtěl výsledky z 3Dmarku:
3Dmark Score = 2128
CPU Score = 4131
verze 3Dmark05, podrobnosti zde:
http://uloz.to/746578/3dmark05.xls
- Speedfan mi na konci testu ukazoval 70°C.
- všechno jsem měl na default, ale to by tam mělo být vidět.
- verzi 06 se mi nechtělo stahovat :wink:
- přeberte si to jak chcete, já osobně mam jiné měřítka než nějaké číslo/čísla.

Pro zajímavost:
3Dmark Score = 2447
CPU Score = 1973 ... pro PC co mam dole v popisku (stejná veze 3Dmarku)

E4rL

Příspěvekod E4rL » 12 zář 2008 19:12

tak konecne sa mi podarilo nainstalovat ovladac na grafiku ale az pod Win Vista Business SP1.Pod XP mi vobec ovladac na grafiku nefunguje...kua cim to je ..ja chcem XP :(

camperSK
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 31 srp 2008 11:06

Příspěvekod camperSK » 13 zář 2008 00:51

podla mna je vista na tomto type booku ovela lepsia ako XP...
Xp je len o zvyku, viem to lebo som ho pouzival 7 rokov. Ale tak postupne si zvykam na vistu je v nej plno funkcii, ktore ju robia lepsiu ako je XP.
Hlavne sa mi paci funkcia SuperFetch - zrychlenie spustania aplikacií pomocou inteligentneho prednacítania do pamati; casto pouzivane aplikace potom startuju okamzite. Este rozmyslam, ze dokupim 2GB ram, aby to slo este rychlejsie :D

b3h
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 23 čer 2007 13:16

Příspěvekod b3h » 13 zář 2008 09:47

Zdravim Vas,

tak jsem si procital cele toto vlakno, ale na jednu vec jsem tu nenarazil a tim je sloty pro RAMku. Pred pul rokem jsem mel NB nx7300 a tam byla predinstalovany 512 MB modul, ktery byl umisteny pod klavesnici, takze normalni smrtelnik se k tomuto modulu nedostal a vymenit za vetsi ho nemohl. Byl tam vlastne pristupny jen jeden slot, jak je to u tohoto modelu? jsou prostupne oba sloty? Planuji koupi tohoto NB a chci si koupit tu nejlevnejsi variantu a mam doma 2x 2GB DDR2 800 MHz Kinstone (kit) a ty bych si tam chtel hned hodit a na to 64-bitove Visty.

polo

Příspěvekod polo » 13 zář 2008 10:22

Mohol by niekto pridat testi operacnej pamate napriklad cez Everest(je to praca na 5 minut, najlepsie verzi 4,5 ultimate key sa da vygooglit)..A aj testi pevneho disku napr. HD Tune(najnovsi) free verzia postaci...


(dakujem ak odpoviete aj na otazky ktore som uz polozil v predchadzajucich prispevkoch)

Pata025
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 09 zář 2008 19:57

Příspěvekod Pata025 » 13 zář 2008 22:50

Ahoj chci si koupit tento NB ale nevím jestli si mám koupit Vistu nebo XP, mohl by mi někdo poradit, který OS je lepší ?? stačí stručná odpověď. Díky

b3h
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 23 čer 2007 13:16

Příspěvekod b3h » 13 zář 2008 22:55

Strucna odpoved: rozhodne Windows Vista

JENN
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2008 20:17

Příspěvekod JENN » 13 zář 2008 23:28

Jakožto úplný amatér a naprostý neznalec technologických termínů mám dotaz. Našla jsem HP 6735s na stránce www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/koup ... ard-6735s/ a na http://www.megaobchod.cz/notebooky/hewl ... 09476.html. Na té první je za 11 591,- na druhé 11 447... Já vím, rozdíl pár akček, ale zajímá mě, jestli mezi těma notebookama je nějaký rozdíl, nebo spíš jestli máte nějaký zkušenosti s některou z adres. Jak jsou spolehliví apod. A taky, jak jsem se už zmínila s těma termínama, není mi moc jasný, co je to ten free DOS... :oops: prosím vysvětlení nějak polopaticky 8) Dekujííííí...

Boom
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 12 srp 2008 22:04

Příspěvekod Boom » 14 zář 2008 08:15

Tie notebooky, aspoň čo som to tak rýchlo prebehol, úplne rovnaké

:arrow: Free Dos nie je moc plnohodnotný operačný systém, ale veľmi uľahčuje inštaláciu XP alebo Visty, pretože už nejaké ovládače sú v notebooku, (aspoň takto mi to raz v predajni vysvetlovali, ak sa mýlim opravte ma, ale zatiaľ naživo som ho nevidel)

b3h
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 23 čer 2007 13:16

Příspěvekod b3h » 14 zář 2008 11:24

Pri zbeznem prohledani jsem zadny rozdily nenasel, taky by tam zadne ani byt nemohl, vzdyt se jedna o cenovy rozdil 100 Kc. Jinak velice doporucuji, pred objednanim si u kazdeho e-hopu prohlednout a procist obchodni podminky. Ja zasadne nakupuji pres na u techto prodejcu jelikoz mam s nemi ty nejlepsi zkusenosti:

- www.tsbohemia.cz
- www.alza.cz

FREEDOS: ten bych charakterizoval jako drivejsi MS-DOS akorat v novem, a modernejsim kabatu aspon co se tyka ovladacu => rozsireny MS-DOS. Jinak je to vlastne klasicky prikazovy radek. Pochybuji nejak o tom ze by mel nejaky vyznam pro Win XP natozto pro Visty. Podle me to tam vyrobce hodil jen proto aby v nem neco bylo a mohl se spustit NB. Nevim jak by vypadalo kdyby jsi koupil NB bez OS a ty po bootu hledel na chybovou hlasku ze nenasel zadny OS :D

JENN
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2008 20:17

Příspěvekod JENN » 14 zář 2008 13:42

Moc děkujíííí... Aspoň už su trošku v obraze...
Přes alzu jsem si chtěla objednávat, ale nevím proč, ta moje stará šunka(stolní PC starý x let) nenačítá tuhle stránku. Slyšela jsem na ně samou chválu, tak jsem si řekla fajn, taky si tam objednám, ale asi mi to někdo nepřeje či co :lol: Ale takovej problém není momentálně enem s alzou, dneska se mi do celkem početnýho seznamu stránek při kterých se mi sekne PC přidal i seznam. Budu muset počkat až dojede spolubydlící, ta má note a na něm tu alzu prozkoumám raz dva... :wink:
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, co je lepší, pro nenáročnýho uživatele-Vista bo XP?? Co je přehlednější, snáze ovladatelný... atd.
Jakožto amatér se musím zeptat :)

b3h
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 23 čer 2007 13:16

Příspěvekod b3h » 14 zář 2008 14:03

Tak zalezi na tom co je pro tebe nenarone na ovladani. Pro spoustu lidi je prechod na Visty z XPcek hodne velky problem, ale ja vsem co si kupuji nove stroje doporucuji jen Visty, je to hodl o zvyku. Sam jsem tim take prosel kdyz jsem 5 let delal jen v Xpckach a Visty jsem nechtel ani videt, pak jsem si koupil novy notas a rekl jsem si ze je cas jit dal a ted jsem ve fazi kdy bych Visty nemenil za nic na svete, takze asi takto: LIDI NEBOJTE SE TOHO, ZVYKNETE SI JAKO NA XPcka ;)

JENN
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2008 20:17

Příspěvekod JENN » 14 zář 2008 14:15

No já už jak dlouho dělám enem s XP... Takže bude asi drastický přechod :D No asi se nechám překvapit :wink: Uvidíme, uvidíme kdybych s tím měla nějaký problémy, tak zase budu oxidovat tady na fóru... Jak tak totiž koukám, tak jsou tady zběhlí uživatelé a i ochotní poradit amatérům... Aspoň vím na koho se obrátit... :)

SunDance
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 26 čer 2008 08:37

Příspěvekod SunDance » 14 zář 2008 14:41

prosím jaká je úroveň hlučnosti větráku cpu, když jede např. při prime 95..je to jen nějaké šumění nebo už otravné řvaní, které vadí?

atky mě zajímá jestli se větrák spouští jen občas nebo běží pomalu, ale stálě, příp. zda jde toto chování upravit. děkuju


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů