HP Compaq 6735s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Boom
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 12 srp 2008 22:04

Příspěvekod Boom » 14 zář 2008 15:01

b3h- sorry za OT ale ja mám XP, chcem mať XP, budem mať XP, neviem prečo ľudom nasilu rvú niečo čo nechcú, ja som s XP spokojný, nič mi na ňom nechýba, všetko čo potrebujem mi na ňom ide, nič mi tu netrhá, nič neseká, nič nemrzne, všetko čo potrebujem je v XP, tak prečo by som si mal zvykať na niečo iné, keď som spokojný s tým čo mám?
Ešte raz sorry za OT

ShLn*
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 10 zář 2008 18:24

Příspěvekod ShLn* » 14 zář 2008 16:04

at si kazdej udela vlastni nazor..

xp vs vista - tady je to celkem dobre shrnuty na konci v conlusion:
If ever there were an opportunity to skip a Windows upgrade cycle, the XP-to-Vista transition is it. XP may be showing its age, but its age is mainly skin deep: The new challenger is flashy, but also slower and heavier, and it lacks a killer combination of compelling features needed to unseat XP.

xp vs vista-rychlost,benchmarky

aby to nebyl uplnej offtopic tak este dodam ze u notebooku s 2gb ram a integrovanou grafarnou(ktera si ukrajuje pro sebe dalsi kus pameti) bych se priklanel k xp.


kros74
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 15 bře 2008 17:25

Příspěvekod kros74 » 14 zář 2008 18:17

JENN píše:Moc děkujíííí... Aspoň už su trošku v obraze...
Přes alzu jsem si chtěla objednávat, ale nevím proč, ta moje stará šunka(stolní PC starý x let) nenačítá tuhle stránku. Slyšela jsem na ně samou chválu, tak jsem si řekla fajn, taky si tam objednám, ale asi mi to někdo nepřeje či co :lol: Ale takovej problém není momentálně enem s alzou, dneska se mi do celkem početnýho seznamu stránek při kterých se mi sekne PC přidal i seznam. Budu muset počkat až dojede spolubydlící, ta má note a na něm tu alzu prozkoumám raz dva... :wink:
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, co je lepší, pro nenáročnýho uživatele-Vista bo XP?? Co je přehlednější, snáze ovladatelný... atd.
Jakožto amatér se musím zeptat :)


Mel jsem tam Visty ultimate asi tyden,ale vratil jsem se k Win Xp,ponevadz to vecne hrabani hardisku me lezlo na nervy

Jack Black

Příspěvekod Jack Black » 14 zář 2008 18:36

kros74 píše:
JENN píše:Moc děkujíííí... Aspoň už su trošku v obraze...
Přes alzu jsem si chtěla objednávat, ale nevím proč, ta moje stará šunka(stolní PC starý x let) nenačítá tuhle stránku. Slyšela jsem na ně samou chválu, tak jsem si řekla fajn, taky si tam objednám, ale asi mi to někdo nepřeje či co :lol: Ale takovej problém není momentálně enem s alzou, dneska se mi do celkem početnýho seznamu stránek při kterých se mi sekne PC přidal i seznam. Budu muset počkat až dojede spolubydlící, ta má note a na něm tu alzu prozkoumám raz dva... :wink:
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, co je lepší, pro nenáročnýho uživatele-Vista bo XP?? Co je přehlednější, snáze ovladatelný... atd.
Jakožto amatér se musím zeptat :)


Mel jsem tam Visty ultimate asi tyden,ale vratil jsem se k Win Xp,ponevadz to vecne hrabani hardisku me lezlo na nervy

Co tím myslíš hrabání HDD ?

kros74
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 15 bře 2008 17:25

Příspěvekod kros74 » 14 zář 2008 18:49

myslim tim ze proste hardisk porad makal,i kdyz byl notas treba hodinu v klidu.Ta kontrolka vlevo dole na notasu porad blikala a byl i slyset hardisk

Jack Black

Příspěvekod Jack Black » 14 zář 2008 19:02

kros74 píše:myslim tim ze proste hardisk porad makal,i kdyz byl notas treba hodinu v klidu.Ta kontrolka vlevo dole na notasu porad blikala a byl i slyset hardisk


Faakt jo ?No možná to bylo nějakym procesem bo něčim, jaký jsi měl 32 bit nebo 64 ? Zítra mi noťas příjde a jsem na 90% rozhodnutej, že tam dám Visty, ale radši časem dokoupim lepší RAM aspoň 2x 2GB

kros74
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 15 bře 2008 17:25

Příspěvekod kros74 » 14 zář 2008 19:16

Jack Black píše:
kros74 píše:myslim tim ze proste hardisk porad makal,i kdyz byl notas treba hodinu v klidu.Ta kontrolka vlevo dole na notasu porad blikala a byl i slyset hardisk


Faakt jo ?No možná to bylo nějakym procesem bo něčim, jaký jsi měl 32 bit nebo 64 ? Zítra mi noťas příjde a jsem na 90% rozhodnutej, že tam dám Visty, ale radši časem dokoupim lepší RAM aspoň 2x 2GB


No nejakym procesem to nebylo na 100%,koukal jsem do spravce,jinak tam byli 32.Myslim ze ze 4GB by to vyresilo.Ono by me to hrabani toho hdd toik nevadilo ,kdyby se tim nesekal zvuk.A je fakt ze jak jsem tam dal XP je klid.Jinak o tom hrabani hardisku ve Vistach se dost pise na forech po netu treba viz. http://redaktori.blog.zive.cz/2008/07/2 ... ows-vista/

camperSK
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 31 srp 2008 11:06

Příspěvekod camperSK » 14 zář 2008 19:25

zobrat malicky kusocek ciernej pasky a prelepit led kontrolku :D spravil som to hned prvy den cize teraz mi vobec nevadi, ze blika, resp ani neviem ci este vobec blika :D ... bezne to ani nikto nezbada, ze to je prelepene... Chystam sa dnes vecer napisat na blog taky svoj pohlad na notebook, taku mensiu recenziu... Inac vista je jednoznacne lepsia, nepouzivaju len ti co nevedia, ze polovica veci sa tam da zrusit, resp taki co maju na to slaby book. A este mozno aj taky co nemaju original seriove na xp a nemouzu zohnat seriove na vistu :D Oproti Xp tam ma radu vylepseni, su tam sice nejake veci blbo spravene ale da sa zvyknut...

vsetko je to len o tom, ze sme mali XP od roku 2001 tak to je o tom zvyku...
Naposledy upravil(a) camperSK dne 14 zář 2008 19:45, celkem upraveno 1 x.

Jack Black

Příspěvekod Jack Black » 14 zář 2008 19:34

kros74 píše:
Jack Black píše:
kros74 píše:myslim tim ze proste hardisk porad makal,i kdyz byl notas treba hodinu v klidu.Ta kontrolka vlevo dole na notasu porad blikala a byl i slyset hardisk


Faakt jo ?No možná to bylo nějakym procesem bo něčim, jaký jsi měl 32 bit nebo 64 ? Zítra mi noťas příjde a jsem na 90% rozhodnutej, že tam dám Visty, ale radši časem dokoupim lepší RAM aspoň 2x 2GB


No nejakym procesem to nebylo na 100%,koukal jsem do spravce,jinak tam byli 32.Myslim ze ze 4GB by to vyresilo.Ono by me to hrabani toho hdd toik nevadilo ,kdyby se tim nesekal zvuk.A je fakt ze jak jsem tam dal XP je klid.Jinak o tom hrabani hardisku ve Vistach se dost pise na forech po netu treba viz. http://redaktori.blog.zive.cz/2008/07/2 ... ows-vista/

No tak snad to přežiju...fakt, ale visty jsou o dost lepší.Taky jsem určitě jako skoro každý byl zvyklý na XP, poněvadž jsem je používal řadu let, když vyšly Visty, taky jsem je hodně kritizoval, ale to jsem je ještě snad ani neměl, ale když se mi dostaly do ruky, takto byl luxus a pořád je :) To je jen můj tako OT názor a no uvidíme :wink:

factus
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 11 srp 2008 17:19

Příspěvekod factus » 14 zář 2008 19:49

Proč by měly být Visty lepší ? Na co instalovat Visty, když člověku stačí ke všemu co potřebuje a pro všechnu práci jakou na PC dělá Win XP ? Kvůli hezkému vzhledu ? Myslím, že to by neměl být rozhodující faktor proč přecházet na Vistu. A když už z huby vypustíte "Visty jsou lepšíííííí, juchůůůůů" tak by to chtělo aspoň pár argumentů v čem jsou pro vás lepší a v čem vám vyhovují. Někomu totiž stačí ono a druhému zase to.

Hold někdo má rád holky, někdo zase Vistu ... :wink:

camperSK
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 31 srp 2008 11:06

Příspěvekod camperSK » 14 zář 2008 19:55

no len tak som hodil do googlu a naslo mi tento zaujimavy clanok na porovnanie vista/xp autor takma celkom dobre rozpisane nove funkcie visty oproti xp.... Je to kazdeho osobna vec co si da, ale ako vravim pri 2GB ram vyuzije clovek ovela lepsie vistu.

http://myego.cz/item/windows-vista-jsou ... dows-vista

pawlas
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 23 črc 2008 20:07

Příspěvekod pawlas » 14 zář 2008 20:07

mě osobně visty přijdou hezčí, barvičky jsou barevnější, kuličky kulatější a proč je nemít na noťasu, když mi to ten noťas utáhne bez jediného problému. Ať si tam každej dá co uzná za vhodné :-D. Já jsem zastánce vist :-P protože mi přijde mnohem lehčí ovládání než u XP

JENN
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2008 20:17

Příspěvekod JENN » 14 zář 2008 21:21

Ještě mám dotaz, je u HP 6735s lightscribe??? Psala jsem do dvou net-obchodů, ale došla mi stejná odpověď-výrobce neuvádí, takže PŘEDPOKLÁDÁME že ne :roll: Tak nevím esi jim mám věřit bo ne.... Esi je tu nějaký majitel, či člověk znalý, tak prosím o odpověď... :)

Jack Black

Příspěvekod Jack Black » 14 zář 2008 21:36

JENN píše:Ještě mám dotaz, je u HP 6735s lightscribe??? Psala jsem do dvou net-obchodů, ale došla mi stejná odpověď-výrobce neuvádí, takže PŘEDPOKLÁDÁME že ne :roll: Tak nevím esi jim mám věřit bo ne.... Esi je tu nějaký majitel, či člověk znalý, tak prosím o odpověď... :)

Co jsem koukal na obrázky toho noťase, tak jsem na DVDčku obrázek lightscribe viděl ;)


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů