HP pavilion dv6134

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
danooo
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 19 bře 2007 19:59

HP pavilion dv6134

Příspěvekod danooo » 20 bře 2007 21:40

Polozil som nasledovnu otazku uz v inom trheade, no odpovede som sa doteraz nedockal, snad takto oslovim niekoho kto mi da nejake informacie:
Zaujimam sa o notebook HP pavilion dv6134. Vyhovuje mi svojimi parametrami aj cenou, no nieco sa v referenciach na technicke parametre nepise a to sice kvalita spracovania. Konkretne kvalita displeja a vydrz na bateriu.
Mam o tento notebook vazny zaujem, no odradza ma zmienka v recenzii na http://www.svethardware.cz/art_doc-1041 ... A86C0.html, kde sa pise, ze lacnejsie notebooky od HP trpia vyrazne slabym farebnym podanim. Chcem sa preto opytat na skusenosti ostatnych a pripadne, ci naozaj v porovnani s inymi vyrobkami v rovnakej cenovej hladine vychadza tak zle, alebo nie. Dalej ak by niekto vedel podat spolahlivu informaciu ohladne celkoveho spracovania notebooku a vydrze na baterie, velmi by mi to pomohlo v rozhodovani.
Dakujem velmi pekne

Dano

leon

Příspěvekod leon » 21 bře 2007 17:18

další recenze je tady http://notebook.cz/__/http://notebook.c ... index.html

chceš levnej notebook tak nečekej kvalitu pro grafika, ale věřim, že na běžné použití budeš spokojenej ... pokud jsi náročnej, musísš si připlatit

danooo
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 19 bře 2007 19:59

Příspěvekod danooo » 21 bře 2007 23:59

No jasné, mohlo ma napadnúť, že je to vlastne recenzia celej série. Nabudúce otvorím oči :D

K32
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 20 říj 2006 19:22

Příspěvekod K32 » 24 bře 2007 10:01


danooo
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 19 bře 2007 19:59

Příspěvekod danooo » 24 bře 2007 12:23

Bohužial narazil som na jednu veľmi nepríjemnú vlastnosť tohoto notebooku:
Veľmi veľa používateľov sa sťažovalo ne nepríjemné pískanie ktoré vydával notebook pri prechode na nastavenia pre nižší výkon (šetrenie batérie), to znamená že pri práci na batériu skoro stále.

To je už vlastnosť (a samo HP to označilo za vlastnosť týchto notebookov, takže zrejme pri reklamácii z dôvodu pískania by ste neuspeli) kvôli ktorej ho nekúpiť.

Existuje program, ktorý pracuje s nastaveniami pre šetrenie energie a dokáže tento problém vyriešiť, no zvyšuje sa tým spotreba energie, tým aj vydávané teplo a klesá výdrž pri práci na betériu.

milka
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2007 21:52

Příspěvekod milka » 01 dub 2007 18:43

Mohl byste mi někdo sdělit název toho programu na šetření baterie který umí eliminovat to pískání? Zrovna můj notebook má tuhle "vlastnost" :-(. Ale všimla jsem si, že když mám zapojený jakýkoliv flashdisk, tak notebook nepíská ani při provozu na baterii což je dost zvláštní. Zajímalo by mě jestli má někdo podobnou zkušenost. Děkuji.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů