HP Recovery DVD

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
czech-in
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 01 pro 2007 00:25

HP Recovery DVD

Příspěvekod czech-in » 04 úno 2009 19:18

Na mém notebooku HP Pavilion DV6680 s win Vista mi nejde vypálit záloha systému (ta je na disku D:\), přes program Recovery Manager.

Dám vytvoření disku pro obnovení a vyhodí mi to chybu, že "v tomto počítači není kompatibilní zařízení pro vypalování CD nebo DVD."
K vypalování normálně používám Nero 7.

Prosím poraďte mi někdo jak to vypálit :cry: Potřebuji přeinstalovat komp a sloučit disk.

A ještě jedna věc. Někde jsem četl, že když disk sloučím, nepůjde mi pak nainstalovat systém z této zálohy, nebo se sám při instalaci zase rozdělí :?
HP Pavilion dv6680 - C2D T5250, 2GB DDR2, 160GB HDD, GF 8400M GS, WiFi, HDMI, Vista Home Premium, Logitech VX Nano Cordless Laser Mouse

hlivoj
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 17 pro 2007 21:07

Příspěvekod hlivoj » 05 úno 2009 11:01

Mal som podobný problém, že mi Nero hádzal takúto hlášku. Jediné čo mi dovolilo bolo vypalovať cez tú aplikáciu od Cyberlinku.

Dnes mi to už funguje v pohode, len som dal tam nainštaloval Nera 9, predtým Nero 7. Ako keby Nero 7 nepoznal ešte túto mechaniku.

Ó a ešte jedna vec. Ja som to DVD (resp. 2 DVD5) vypaloval cez ten HP Recovery manažér a nie cez Nera)

czech-in
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 01 pro 2007 00:25

Příspěvekod czech-in » 05 úno 2009 19:39

Ale tu chybu mi nehlásí Nero, ale právě Recovery Manager :evil:
HP Pavilion dv6680 - C2D T5250, 2GB DDR2, 160GB HDD, GF 8400M GS, WiFi, HDMI, Vista Home Premium, Logitech VX Nano Cordless Laser Mouse

hlivoj
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 17 pro 2007 21:07

Příspěvekod hlivoj » 06 úno 2009 07:46

Tak to ti neviem, skús nejakú externú paľbu.

Tá záloha na disku D: tú využiješ pri recovery pomocou tlačítka F11 (mala by to byť posledná uložená záloha) pri nabiehaní notebooku. Preto ak to zmažeš môžeš Vistu inštalovať len pomocou DVD. A tá partícia? Neviem, ale dosť je to možné. Ale ak ju tam nechceš mať, tak si niekde zožeň Vistu Home Premium a nainštaluj ju s použitím tvojho čísla na notebooku. Potom tam ale musíš nahádzať všetky drivre.

Osobne s tým ale nemám dobrú skúsenosť, bol to síce Acer (nie môj) a hoci som si zohnal nejakú multi verziu tak Vista bežala 30 dní a začala hádzať hlášku, použili ste zlé číslo na túto verziu, atď. Čo bolo však zaujímavé pri inštale som ju normálne cez net aktivoval.

mikkiste
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 09 lis 2008 11:27

Reseni problemu s vypalovanim

Příspěvekod mikkiste » 13 úno 2009 11:05

Zdarec chlapi,

pokud chcete vypalit Recovery disk, musite mit nainstalovane Power2Go. Mel jsem ten samy problem. nejdriv jsem odinstaloval Power2Go, protoze pouzivam Nero. Po case jsem se rozhodl vypalit Recovery disk, ale neslo to, protoze manager nenasel soft na vypalovani, tak jsem pres ten samy manager obnovil instalaci Cyberlink DVD suite, jehoz soucasti je Power2Go, a pak uz to slo. Doporucuji si nachystat DVD DL, bude vam stacit jedno.

Hodne zdaru!

kudlakoav

Příspěvekod kudlakoav » 14 úno 2009 12:00

..
Naposledy upravil(a) kudlakoav dne 14 úno 2009 12:01, celkem upraveno 1 x.

kudlakoav

Příspěvekod kudlakoav » 14 úno 2009 12:01

Ahoj, prosím o radu...
asi před 2 měsíci jsem si vypálila zálohu přes Recovery managera. Včera jsem chtěla noťas přeinstalovat a jediný co se mi s tim stalo je že mi to vymazalo system a načte se mi prázdná modrá obrazovka s příkazovim řádkem. Nevím kde je chyba.. špatně se vypálila záloha? nebo se přes ten příkazovej řádek musí spustit instalace Vist(což mi přijde blbost) a předpokládám že sem přišla o Visty pokud to nejak nerozchodim, protoze asi neni moznost ze by mi nekdo (prodejce) zakoupený systém k notebooku nainstaloval znovu, nebo poskytl CD ? Budu moc vděčná za jakoukoliv radu.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů