Servis HP - Pavillion. Prubeh reklamace

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Sim3to
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 20 zář 2009 02:04

Servis HP - Pavillion. Prubeh reklamace

Příspěvekod Sim3to » 20 zář 2009 02:10

Jelikoz jsem tento text a topic mel zalozeny puvodne na jinym foru, ale pri vyberu jineho notebooku jsem narazil na tohle forum. Tak jsem se chtel i tady podelit o to :D.

------------------------------------------------------------------------------------

1, U notebooku mi najednou zacal preskakovat/vibrovat obraz. Casem se to zhorsovalo. Take jsem si vsiml toho ze mi prestala fungovat digitalni televize kterou jsem mel v pocitacu (po 10 sec. vysilani se zasekl obraz i pri dobrem signalu TV). Tak jsem 30.6. sel na reklamaci a popsal jim problemy a notebook mi do reklamace vzali.

2, 10.7. mi prijde SMSka ze si pro nej 13.7. mam jit ze je hotovej. Podivam se na internet na to co s tim delali a s desem zjistim ze tenhle problem vyresili vymenonou HDD. Rikal jsem si ze se asi spletli a vyckal jsem do pondeli.

3, 13.7. Sel jsem si pro notebook a opravdu! Vymenili jenom HDD. V servisu obraz nevibroval tak jsem si rikal ze to opravili a ze to fakt byl jen spatnej spoj, ktery spravili za 5 min... Doma zapnu a zase ten sami problem. Preskakuje obraz. Tak zkontroluju TV a zase. To same.

4, 13.7. Ten sami den tam jsem zase s tim ze tam ten problem porad je. Dobre, vzali ho zase na reklamaci. Rikam jim ze notebook proste potrebuju do 30.7. Dobre ze jsem se zeptal jestli mi nemuzou dat nejakej jinej. " Ano, zavolejte sem a zeptejte se". Ok. ~~ Volam a rikaji mi ze zapujcka notebooku je mozna a ptam se jich co za notebook mi daji. Rikaji ze podobny tak s tim souhlasim.

5, 14.7. Volam jestli ho uz maji jestli si pro nej mam prijit. "ano mame". ~~ Notebook jsem si vzal a doma zase zacal koumat jak si ze me delaji srandu. Notebook nejen ze ma celou klavesnici polepenou neidentifikovatelnou veci. Ok.... budu pouzivat externi klavesnici. Co s tim nadelam. Skusil jsem se pripojit aspon k WIFI ale nemuzu. Duvod? Pulka klaves nefunguje!. Podivam se na config a ma asi tak 1/4 vykon co ma muj notebook na reklamaci.

6, 23.7. "Oprava je ukončena. Zařízení bude odesláno zpět zákazníkovi." "Zpráva technika: ZÁPÙJÈKA!!!!" ~ Ze mi dali zapujcku. Ale zadna zprava o tom co mi udelali s notebookem. Asi je to jeste v polsku, ale asi oprevene... No, uvidime co s tim udelali :D

7, 24.7. Vase zakazka byla opravena. Mam si pro to jit v pondeli ale na internetu ve stavu nebylo napsane nic. Takze jsem si musel zavolat. A nemozne se stalo moznym :D Vymenili na tom LCD displej a televizni kartu. Takze mam sance ze to uz pojede jak ma a ze nebudou prusery :D. Jeste doplnim jestli to funguje

8, 20.8. Notebook jsem si vyzvedl pred konvem mesice, ale televize furt nefungovala, jel jsem na dovolenou tak jsem to nemohl resit. Dneska mi ale odesli USBcka... takze jsem jim napsal hezky e-mail i s neco se zakonem takze doufam, ze to pujde podle toho co je napsano v zakone. a to ze 3. stejna reklamace a money back. Ocekavejte pokracovani... bohuzel.

9, 30.8. Notebook zahadne zprovoznil USBcka sam od sebe (stihnul odridit jeste jednu flashku). Nevim jak to teda mam delat tedka pri posledni reklamaci a nevim co mam presne komu dat/udelat. Takze jsem napsal poradne SOS a doufam ze mi to tam ujasni a poradi dobre.

10, 2.9. Dneska jsem byl v alze a rekli mi ze kdyz je to na firmu tak neplati 3x stejna zavada a ruseni smlouvy. Jediny co muzu udelat je pozadat vyrobce o vymenu kus za kus a jestli by je prestali vyrabet tak az pak muzu pozadat o vraceni penez. Takze zitra jdu na servis... jestli mi daji kus za kus tak prodam tady/na aukru a bude.

11, 4.9. Byl jsem v servisu kde mi vzali notebook do reklamace a rekli mi ze nejspise probehne vymena kus za kus, ale za dalsi model z teto serie.. Tedka cekam az mi napisou co za model to je a abych se rozhodl... takze money back ee

12, 9.9. V priloze je screen :D Zajimavej to vyvoj... :D

13, 17.9. Dneska mi prisla SMSka z reklamacniho ze notebook je "opraven" Reinstalaci. To mi asi urcite pomuze kdyz mi televze nefungovala ikdyz vymenili HDD.. No, to je jedno. Dneska budu volat na reklamace HP a zeptam se to ted...Pro notebook si asi chodit tedka nebudu.

14, 21.9. Jeste jednou jse musel na slovensko posilat vsechny naskenovane dokumenty a rekli mi ze musim pockat do 14.10.... Takze jeste tak dalsi mesic bez notebooku.. me po53r....



.....

Obrázekhttp://img8.imgup.eu/IMG_0001_copy.jpgObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) Sim3to dne 21 zář 2009 15:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 20 zář 2009 09:53

A stejně těm polákům křivdíme. Oni to s náma určitě myslej dobře :lol:.

Podobný storky slyšim docela často. To už bych si radši koupil Acer, nebo ASUS, než kupovat Paviliona.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 20 zář 2009 12:51

ASUS len v CR. Zo SR to stale bezi do SILu a samotni ASUSaci hovorili o nich podobne horror story.

C

reburke
píše často
Příspěvky: 447
Registrován: 27 led 2009 21:25

Příspěvekod reburke » 21 zář 2009 09:18

ja nevim, ale opravdu netusim kde delate s reklamacema problem. zhruba prubeh moji reklamace minulyho pavilionu:

zakoupen listopad 2006

rijen 2007 sem si do nej omylem nalil vodu, prestal komplet fungovat, odnesl sem ho do servisu s tim, ze nefunguje, po 3 tydnech se mi vratil s tim, ze vymenili zakladni desku, notas funguje dal

v prubehu roku 2008 prestaly fungovat repraky, odeslo zapinaci tlacitko (jeste ze ma i to dotykovy) a diky hodne castymu vypalovani odesla i dvd mechanika. nutno rict, ze sem se k tomu notasu opravdu nechoval nak extra hezky, prezil toho hodne, kazdodenni noseni, kazdej tejden 2 hod cestovani vlakem tam a zpet

cca listopad 2008 dan k reklamaci s tim, ze nefungujou repraky a tlacitko napajeni, po cca 3 tydnech se mi vratil, opraveny repraky, opraveno tlacitko a dokonce mi i opravili prasklej spodni kryt notasu

konec prosince 2008 (ano, zaruka se mi spravne prodlouzila o dobu co byl v reklamaci) davam notebook k reklamaci s tim, ze dvd mechanika necte dvd a nevypaluje

31. den reklamace volam prodejci, kde mam notebook, rikal, ze tam jeste nedorazil

cca 33. den dorazil, prisel jsem tam, oznamil jsem jim, ze jsem jim volal 31. den reklamace, ze notebook tam nebyl. rovnou jsem jim rekl at si opraveny notebook nechaji (zformatoval jsem ho pred predanim do reklamace), dodal jsem jim krabici se zbylym balenim a dostal jsem na ruku penize

tak mi reknete, kde je problem?
HP Elitebook 6930p:C2D P8700,4500MHD,HP 2008 180W Adv.Dock.Station,Log.UltraX kb,Saitek Cyborg mouse,LG 22"1680x1050
XBOX na hry:)
ex:HP Pavilion dv5-1199ec,Compaq Evo N400c,HP Pavilion dv6107ea

Sim3to
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 20 zář 2009 02:04

Příspěvekod Sim3to » 21 zář 2009 15:23

Jedna vec je notebook koupeny na firmu a druha vec notebook koupeny na tvoje jmeno.

V alze by mi dali penize asi hned... ale jak videli ze je to na firmu tak me zase poslali na reklamaci.

Budu tedka kupovat za vracene penize Dell studio 1555 :)

M@x_

Příspěvekod M@x_ » 23 zář 2009 10:05

Já už jsem z toho mého Pavilionu opravdu na nervy. Problém s monitorem, který neustále měni jas, problikává, jako když se tam mění napětí. Na baterku mi přes display jezdí pruhy. Jedu do zahraničí, notebook oželim pošlu to na reklamaci, vrátím se zpátky a notebook vrácen, že závada se neprojevila a ještě mi ho vrátili bez dálkového ovládání. Teď se tam chystám znova a někomu ho tam už přerazim o hlavu.

Sim3to
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 20 zář 2009 02:04

Příspěvekod Sim3to » 23 zář 2009 17:48

sak rikam... tam se ty polaci akorat mr```

Hlubucek
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 24 srp 2008 19:16

xxxxxx

Příspěvekod Hlubucek » 27 zář 2009 11:18

nemám co dodat..mam taky paviliona psal sem jiz prispevek..notebook mam rok, uz je na reklamaci po pate, dvakrat ho opravili, po treti taky vyresili zavadu ale posrali tam neco jinyho takze zase nesel, pak prisel ze se zavada neuznava, pak prisel sice opraveny, ale problem sem nasel hned v servise na stolecku na LCD ale trosku na jinem miste LCD tak ted cekam na vyjadreni o odstoupeni od smlouvy, uz nikdy HP alespon ne pavilion a polsky servis

Sim3to
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 20 zář 2009 02:04

Re: xxxxxx

Příspěvekod Sim3to » 27 zář 2009 16:48

pavilliony jsou fakt jen kus plastu... Compaq ma servis v CR a neni to tak hrozny... ale pavilliony? no thanks :/

Taky musis kontaktovat slovensky servis na zruseni kupni smlouvy??

Anima
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 03 pro 2008 16:19

Příspěvekod Anima » 12 led 2010 15:07

Tak o tom nic nevím... mám Compaq, který je už podruhé v servisu a posílají ho a do Polska, že prý Compaqy se takhle musí odesílat, že jsou jediným druhem z HP, který se musí posílat pryč z ČR.

zivan
guru
Příspěvky: 3442
Registrován: 26 kvě 2008 17:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zivan » 12 led 2010 15:24

Ktery presne Compaq? Neni to nahodou Compaq Presario?
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 12 led 2010 15:44

ono se to týká všech notebooků, které mají v názvu compaq místo HP... třeba compaq 610
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)

reburke
píše často
Příspěvky: 447
Registrován: 27 led 2009 21:25

Příspěvekod reburke » 23 led 2010 16:24

tak pridavam moje dalsi zkusenosti s prubehem reklamace pavilionu dv5-1199ec:
23.12.2009 vecer odnesen do prodejny, kde jsem kupoval, na reklamaci - trochu vyclochtane leve tlacitko touchadu (nic strasnyho, zvyknul sem si na to)
23.1.2010 prisel jsem do prodejny s dokladem o reklamaci a komplet krabici s prislusenstvim, zeptal jsem se, jestli uz notebook maji, podivali se do skladu, rekli ze ne, zeptali se me jestil si chci vzit jiny notebook, rekl jsem, ze radsi penize, napsali mi papirek, sel jsem k pokladne a dostal penize na ruku a spokojene odesel domu, trvalo to vsechno cca 5 minut

takze ponauceni: kdo chce mit kazdej rok uplne novej vykonnej (ale plastovej) notas bez jakykoliv dalsi investice a ma rezervni pocitac, aby jednou za rok vydrzel mesic bez notase, tak nemuzu doporucit nic jineho nez hp pavilion. byl to muj druhy pavilion a nemuzu si absolutne stezovat. dycky tesne pred vanocema (aby to tuplem nestihli) date na reklamaci (u pavilionu se dycky najde aspon naka blbost kvuli ktery to tam dat), v lednu vam vratej penize a ve vanocnich vyprodejich koupite novej. reknete mi, ktera jina firma by vam tohle nabidla?

jinak s tim pavilionem za ten rok bylo jen dva a pul problemu: 1. to tlacitko touchpadu, 2. odesel adapter (koupil jsem si novy, mel jsem to jako rezervu pro pripad, ze by reklamaci stihli do 30ti dni) a 2 a pul: spatne navrzenej kloub displeje-jak spodni lista monitoru (pod obrazovkou), tak povrch dotykovejch tlacitek byly uz pekne odreny jak se o sebe trely
HP Elitebook 6930p:C2D P8700,4500MHD,HP 2008 180W Adv.Dock.Station,Log.UltraX kb,Saitek Cyborg mouse,LG 22"1680x1050
XBOX na hry:)
ex:HP Pavilion dv5-1199ec,Compaq Evo N400c,HP Pavilion dv6107ea

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 23 led 2010 23:08

Nechápem prečo tie Paviliony nerobia kvalitnejšie...
Sú to cenou, vybavením, vzhľadom zaujímavé notebooky..
Mňa zaujal ten design tekutého kovu, svietiace logo, esata konektor, DVB-T tuner, IRDA, diaľkové ovládanie a okrem veľa iného aj možnosť prehrávania DVD bez potreby zapnutia.
...len keby dali trochu kvalitnejšie plasty a lepšie chladenie tak je to, síce nie best ale good notebook..

Ja som mal v pláne kúpiť Paviliona ale tu na fóre ste ma odhovorili a urobili ste dobre :D Diik :wink:

moldik
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 dub 2010 14:06

servis

Příspěvekod moldik » 19 dub 2010 14:07

//edit C:
Este jedna reklama David a dostanes ban.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů