Zařízení USB nebylo rozpoznáno

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Nucleus
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 14 led 2010 06:36

Zařízení USB nebylo rozpoznáno

Příspěvekod Nucleus » 25 dub 2010 15:22

Ahoj, asi po půl roce mě z ničeho nic přestali fungovat USB porty. Stále se objevuje hláška "zařízení USB nebylo rozpoznáno. Tudíž nefunkční myš,foťák atp. Dokonce se tato hláška ukáže, když dám SD kartu do čtečky, ale i když jsou porty a čtečka prázdné. Zkoušel jsem instalovat nějaký ovladače z HP centra ale stále nefunkční. Díky za radu.
HP 6730S
W7

19marek19
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 18 bře 2009 11:57
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvekod 19marek19 » 25 dub 2010 22:57

Tak ako prve by som skusil nabootovat z nejakej LIVE distribucie Linux-u (Slax, Knoppix) aby bolo jasne, ci je hw problem z USB portami alebo je problem z instalaciou W7. Ked v tom linuxe budu USB-cka fungovat (minimalne USB kluc, myska) musia fungovat, su hw v poriadku a je problem z W7. Najjednoduchsie preinstalovat... Ak nebudu fungovat, potom je velky predpoklad ze su porty vadne a pomoze jedine reklamacia... Podla mna je to skor problem W7...poskodene ovladace, system... Tazko povedat

Nucleus
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 14 led 2010 06:36

Příspěvekod Nucleus » 26 dub 2010 18:00

Právě stahuju Knoppix.Potom vyzkouším a dám vědět.Zatím děkuju.

Huples
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 07 lis 2009 17:38

USB

Příspěvekod Huples » 28 dub 2010 14:22

Já měl před pár léty podobný problém s HP-Compaq nc6000 - nerozpoznal ani interní bluetooth. Odpojit ze sítě, vytáhnout akumulátor a pro jistotu ještě odpojit baterku na hodiny a BIOS (většinou je hned pod klávesnicí). Minimálně hodinu nechat, vše zapojit a mělo by to být O.K.
Naposledy upravil(a) Huples dne 01 kvě 2010 19:14, celkem upraveno 2 x.

Nucleus
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 14 led 2010 06:36

Příspěvekod Nucleus » 01 kvě 2010 17:53

U zkoušky Knoppixu,porty nefunkční.To samé u Slax.Nakonec jsem dal na radu Huplese a vše běží.Jen ta baterie není pod klávesnicí,ale pod touchpadem.Každopádně všem mockrát děkuju za pomoc.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů