HP Pavilion dv7-3160 - zkušenosti

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Otazník
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 28 bře 2007 08:58

HP Pavilion dv7-3160 - zkušenosti

Příspěvekod Otazník » 22 dub 2010 02:06

Omlouvám se, jestli jsem tu přehlédl nějakou diskuzi o tomto notebooku, ale nic jsem nenašel.
Uvažuju o tom, že bych si ho koupil a hledám jestli s ním má někdo nějaké zkušenosti. Prohlédl jsem si ho v Brně v Mironetu a co jsem mohl vyzkoušet mi vyhovuje, jen bych rád věděl jestli je hlučný a jak dlouho vydrží běžet v kancelářském provozu na baterie.
Díky za info

Otazník
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 28 bře 2007 08:58

Tak jsem si koupil HP Pavillion dv7 3160ec

Příspěvekod Otazník » 23 kvě 2010 06:44

V podstatě pohoda, není si na co moc stěžovat. Tichý, že ho prakticky neslyším, dobrý zvuk přehrávání hudby, studený a tak, ale malinko překvapení jak malý je vertikální pozorovací úhel displeje, ale jinak dobrý obraz (stejně budu většinu času používat externí HP LP2475w), ale trochu mě překvapilo, že si člověk koupí noťas s nainstalovanými Win 7 a dalšími věcmi jako TV kartou, ale aby ta TV karta fungovala v pohodě, hned musí updatovat její ovladač. To mě trochu znechutilo. Ale odborníci říkali, že to je normální.
Ale nestěžuju si. Druhý den a spokojenost.
Jsou tam WIN 7 říkám si, že si tam dám i Linux a přemýšlím jestli ubuntu nebo fedoru. Ubuntu je prý lepší, ale fedoru zas dělá kamoš. Co říkají odborníci?

tanik
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 18 říj 2008 10:12

Ukazatel hlasitosti dv7 3050

Příspěvekod tanik » 07 zář 2010 18:31

Zdravím, neví někdo, jakou utilitou nainstalovat do HP dv7 3050 ukazatel hlasitosti? Dával jsem do NB jiné Windows 7 Prof (32bit), všechno se podařilo nainstalovat, ale tohle ne. Díky
Acer Aspire 5930G (844G32MN) - Windows 7 Professional EN (32)
Acer Aspire One 110Bw - Windows 7 Professional CZ
HP Pavilion dv7 3050ec - Windows 7 Professional CZ (32)


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů