HP: WSXGA+ -> WXGA

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
StrikerCZE
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 23 črc 2007 22:55

HP: WSXGA+ -> WXGA

Příspěvekod StrikerCZE » 13 srp 2007 12:10

Chystam se koupit HP 6710b nebo 6715b, puvodne jsem ho chtel pouze s WXGA rozlisenim, ale podle recenzi je WSXGA+ panel celkove kvalitnejsi a i na praci ve skole se mi to toto rozliseni snad bude hodit... Bohuzel ale zrak nemam nejlepsi takze napriklad pri surfovani na internetu vecer v posteli kdy budu mit od sebe ntb daleko asi 80cm bych toho moc neprecetl...

Problem je v tom ze LCD zobrazuje nejlip pri nativnim rozliseni takze pokud nastavim rozliseni WXGA na WSXGA+ panelu bude obraz mirne rozmazany (aspon na mem LCD u PC, tady mi ale WSXGA+ rozliseni nedela problemy protoze je to 20", u 15,4" se toho docela bojim). Jsou jeste nejake jine metody pro celkove "zvetseni" obrazu? Zvetsovat pismo v prohlizeci je podle me az posledni reseni...

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 13 srp 2007 15:45

da sa napr. v display properties zvysit dpi alebo zvacsit fonty.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 13 srp 2007 16:13

Vista vie zvacsit DPI pisma a ikony na ploche, Word klasicky zoomuje dokumenty podobne ako ostatne programy Office. Problem bude len v programoch, ktore maju nativne DPI a nevedia ho zmenit.

C

StrikerCZE
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 23 črc 2007 22:55

Příspěvekod StrikerCZE » 13 srp 2007 17:58

Jde hlavne o to surfovani, zvetsovani fontu neni moc idealni protoze vetsina layoutu je fixnich takze se zvetsuje pouze text a ne cely web. Tusim ze IE7 (nepouzivam) uz ma funkci na zvetseni celeho webu vcetne obrazku a snad i do firefoxu by se nasel nejaky plugin ale chtel sem to vyresit nejak jednoduseji a nezavisle na aplikacich

Falcon16
píše často
Příspěvky: 153
Registrován: 29 čer 2007 16:56

Příspěvekod Falcon16 » 14 srp 2007 07:51

v opere si mozes priblizit/oddialit vsetko. ma to tam taku tu lupu, co je aj v adobe reader (pdf), ak sa dobre pamatam. pouzivam FF a overit si to teraz nemam ako :oops:


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů