HP Pavilion TX1020

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Narvil
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 02 srp 2007 22:02

HP Pavilion TX1020

Příspěvekod Narvil » 04 zář 2007 22:45

Zdravím bratia :wink: ,

zaujal ma nový 12" notebook od HP, ktorý sa zmestí aj do môjho cenového stropu (40 000SK)

Moje požiadavky na nb sú aby bol malý, ľahký, z výbavy: fingerprint, BT, webcam. Grafiku nepotrebujem - hry nehrám. Toto je naviac aj tablet, čo je veľké +. Jediné čo mi vadí je menšia výdrž, čo by však mohla vyriešiť väčšia bateria.

Poprosil by som vás o názor, nenašiel som naň žiadnu recenziu, ani na tomto fóre o ňom nič nieje.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 04 zář 2007 22:48

Jedna sa o repasovany, demo alebo inac "znehodnoteny" notas, ktory bude mat zaruku len a jedine u predajcu, ktoreho doveryhodnost nie je velmi vysoka...

C

Narvil
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 02 srp 2007 22:02

Příspěvekod Narvil » 04 zář 2007 23:21

Hmm, máš s nimi osobné skúsenosti? Čítal som na nete podobný názor, oni v obch. podmienkach píšu, že všetky nb v kategórii "Nové notebooky" sú prelepené org. páskou od výrobcu.

Inač to, že záruku budem mať len od nich máš odkiaľ ? Nepíšu tam o tom nič...Dá sa to nejako zistiť, overiť či mi to opravia aj v inom servise?

Diky

CeCo

Příspěvekod CeCo » 04 zář 2007 23:28

Mam s predajcom osobnu skusenost - kontroval som mu, ze on ako "uzivatel" je vlastne predajca, ktory si robi nedovolenu inzerciu, ako tak drzeho cloveka som este nevidel... Navyse som mu musel vysvetlit, co je to vlastne HP Renew program...

Myslim, ze toto hovori za vsetko. (Athenas je PredajPC)

A so zarukou? To mam priamo od HP. Pozri si schvalne zoznam servisnych partnerov. Vsade je "Hp Pavilion okrem HP Renew"

Inac ten notas ti naozaj dojde s nalepkou a paskou od vyrobcu, vsak to vyrobca sam repasuje... Akurat ze je to v style "co sa nepreda interne ide do HP Renew"...

C

Narvil
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 02 srp 2007 22:02

Příspěvekod Narvil » 05 zář 2007 00:22

Omg, no diky za info. Toto som veru nečakal... Takže si radšej počkám, kým tento nb začnú predávať aj v iných e-shopoch. Nemáte niekto info kedy a či vôbec bude dostupný u nás? Pretože vo svete sa predáva už istý čas a u nás som ho zatiaľ našiel iba tu.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 05 zář 2007 00:42

U nas sa predavat nebude.

C


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 46 hostů