dv6580 nastavení krytu?

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
radoraa
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 23 říj 2007 20:12

dv6580 nastavení krytu?

Příspěvekod radoraa » 23 říj 2007 20:33

Koupil jsem si HP pavilion dv6580 a zjistil jsem,že nemám možnost nastavit na notebooku ve vistách jakýkoliv režim při zavření krytu.Chybí celé políčko nastavení.Kolega si koupil stejný model a má to samé tak jsem se domníval,že to asi tak má být,ale zjistil jsem že jiný model řady pavilion to v nabýtce má a i technik HP mi potvrdil,že by to tak mělo být a že o ničem neví a tak jsem ho podstoupil k reklamaci.Bohužel servis je v Polsku tak to déle potrvá než se k tomu vyjádřej .Prosím vás co máte tento model o info jestli možnost nastavení krytu máte. Předem díky :) Rado.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 23 říj 2007 21:41

Ak to technik prebral na reklamaciu tak si zasluzi vyhadzov. Jedine co treba je totiz zrusit tu user account control (ta hovadina, co sa ta vecne pyta ci naozaj chces spustit program XY); potom sa to objavi.

C

radoraa
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 23 říj 2007 20:12

Příspěvekod radoraa » 23 říj 2007 22:25

Bohužel,to zatim nevyzkoušim,ale pak by mě zajímalo proč to na ostatních noteboocích běžících se systémem vista zobrazeno běžně je, aniž by někdo to user accout control musel rušit.Jinak tu blbůstku s tím ptaním při spuštění čehokoli jsem pokud myslim to samé "Nástroj řízení uživatelských účtů" vypnul.No,musim počkat až se mi vrátí :-)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 24 říj 2007 00:44

Ja som to maval doteraz vzdy skryte, ked som tu somarinu vypol tak sa to vratilo. Kdesi som vsak musel obcas davat nieco v style "zobrazit rozsirene moznosti" alebo take cosi, ale urcite som to tam v konecnom dosledku nasiel.

C


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů