HP Pavilion dv6405ef

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
izzy
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 01 led 2008 16:23

Příspěvekod izzy » 31 led 2008 21:21

Tak jsem si nainstaloval přes virtualbox winXP profesional a když tam chci nainstalovat ovladače pro grafiku tak mi to piše že tento počitač nesplnuje minimalni požadavky pro instlaci softwaru! Nevite čim to muže byt? A když jsem zkoušel nainstalovat windowsy normálně tak mě to nepustilo dál protože to nemohlo najit disky! Tušim že tam bude něco s ovladačema na sata disky nebo tak něco. je tady někde návod jak to nainstalovat? Jinak notebook paráda akorát nemá českou klavesnici tak sem si musel trochu spřeházet písmenka!

vladsoft
píše často
Příspěvky: 141
Registrován: 10 zář 2007 11:50

Příspěvekod vladsoft » 31 led 2008 22:21

mm dufam že si nechcel vo VirtualBoxe nainštalovať ovládače na GK od intelu. lebo ak hej to potom teda veľmi nehcápeš čo je to virtualnePC. ked spustis XP vo VirtualBoxe tak os XP nevydi tvoj HW je odneho odtienení cez sw model.. preto sa to aj volá virtuálne PC . Nainštalovať môžeš akurát ovládače od virtualBoxu na tento virtuélny HW. o niečo sa potom uríchli vykreslovanie 2D ale 3D aj tak nepôjde..čo sa tyka SATA riešilo sa xzy krat takže hladaj....

izzy
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 01 led 2008 16:23

Příspěvekod izzy » 02 úno 2008 22:01

tak se mi to podařilo všechno zprovoznit! akorat mi nějak webkamera nejede. a když si tam pustim nějaky video tak je takovy hodně kostičkovany přitom když si to samy video pustim normalne na stolnim pc tak má obraz v pohodě! a dělaji to videa ve všech rozlišenich ale nejvic mě štve to 720p. Myslite že to muže byt kodekama?? Jaky mam v tom připadě použit??


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů