Pavillion dv 6670-zkušenosti

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Zdendys
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 05 říj 2008 11:49

Reklamace adaptéru

Příspěvekod Zdendys » 05 říj 2008 14:11

Dobrý den.
Děkuji za informaci. Myslíte si, že je lepší napájecí adaptér reklamovat přímo u HP, nebo v síti prodejny, kde jsem notebook zakoupil? Je to nepříjemná záležitost, napájecí adaptér potřebuji, nemohu ho tedy na týden poslat do servisu. Na náhradní adaptér, momentálně nemám peníze.

Přeji pěkný den.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 05 říj 2008 14:16

Priamo na servis.

Ale rataj s 2 tyzdnami bez adapteru (a tympadom bez notasu). S tym, ze nahradny ti nikto (ani predajca, ani servis) nepozicia. ina moznost samozrejme neexistuje.

C

Zdendys
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 05 říj 2008 11:49

Příspěvekod Zdendys » 05 říj 2008 14:18

puma píše:no zeptam se jeste jednou, protoze se to tu nejak "zakecalo"... furt se mi seka Mozilla, nemelbyste nekdo nejakou radu na to? porad mi tuhne, ale asi do 30 vterin se mi znovu obnovii.. ale ani si snad nedovedete predstavit jak to hrozne zdrzuje kdyz dam seznam.cz a ono to na pul minuty ztuhne


Dobrý den.
Firefox (verze 3.03) mi také pořád zamrzává. Slyšel jsem, že se to občas stane na Windows Vista, jsou ale i uživatelé, kteří s Firefoxem na Windows Vista nemají žádný problém. Osobně doporučuji nainstalovat Firefox verze 2, u které žádný problém snad nebyl, nebo ještě lépe používat prohlížeč Opera (od verze 9.5 jsou výrazné kladné změny).

Přeji pěkný den.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů