HP COMPAQ 6820s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
petike
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 02 lis 2007 23:56

Příspěvekod petike » 03 lis 2007 15:06

sorry, nemusi to byt sedemnastka, staci mi aj 15,4 a priblizne do 35t. Sk s dph

mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

hmm

Příspěvekod mobilcarl » 08 lis 2007 20:21

ale stejně je to kua dobrej stroj..kam se na něj se svým HP hrabu.. :(
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400

l86m
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 30 říj 2007 16:05

Příspěvekod l86m » 14 lis 2007 15:08

Zdravím...mám tento ntb a downgradoval jsem na XP. Samozřejmě jsem měl problém s ovladači...vše jsem sehnal a na grafiku použil DHA morder...ale mám problém, že mi nejdou v media playeru pustit .wmv...vlastně tedy jdou, ale chová se to jak když tam nemám codeky(ty tam samozřejmě mám-codecpack a zkoušel jsem i klccodecs),toto mi to dělá v media playeru 9, když nainstaluju 10 a 11, tak ten media player hned padne...to by mi ani tak nevadilo, ale když je na netu nějaké video, které si chci přehrát, tak mi to shodí i prohlížeč:-( Dost mě to otravuje, nevíte někdo co s tím? Můžou to dělat ty ovladače na grafiku?

c0cCyX
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 říj 2007 10:47

Příspěvekod c0cCyX » 26 lis 2007 20:20

Asi sa už budem opakovať, aj som si prečítal zopár topicov, o danej téme.
Ale stále tomu akosi nerozumiem. Mám tento typ NB + navyše 1GB modul, zatiaľ som veľmi spokojný, ale OS mi nevyhovuje. Mám aj v tomto prípade nárok na downgrade? NB bol kupovaný cez alzu. Stačí vyplniť tento formulár, a bude mi poslaná OEM verzia? Dopláca sa niečo a je vôbec možné požiadať o downgrade u našich susedov?
Ďakujem za odpoveď

CeCo

Příspěvekod CeCo » 26 lis 2007 21:05

Zle rozumies.

1, Ak mas Vista Basic, tak skonci s citanim, tam ziaden downgrade nie je.
2, Ak mas Vistu Business, chod na www.hpinfo.cz - vypln formular, priloz naskenovane doklady o kupe (dodaci list, kasablok) + naskenovany spodok notebooku kde je jasne vidno seriove cislo Visty a seriove cislo notebooku. Po poslani by ti za cca 2-3 tyzdne mali dojst instalacne media pre OS a drivre. V SK za to nic neplatis (ak sa posiela do SR), v CR platis 250 Kc. Mne takto na 6820s dosli zrovna dnes tie CDcka, je tam XP En s MUI a DVD s ovladacmi v anglictine (resp. multijazycne).

C

l86m
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 30 říj 2007 16:05

Příspěvekod l86m » 27 lis 2007 10:00

Nemusíš nikam nic posílat, dneska už stačí, když si půjčíš od kamaráda cd s XP (musí být legální-tzn. bez cracku), zadáš jeho product key a pak tě to vyzve na aktivaci, tak dáš telefonickou activaci. Bude na tebe mluvit ten jejich automat, ale nic nezadávej a po třetím zadání tě přepojej na operátora. Tomu řekneš, že si downgradoval z bussines na xp a oni ti je zaktivují. Ale jdou jen VISTA bussines a ultimate! Nejdřív jsem tomuto postupu taky moc nevěřil, tak jsem zavolal na microsoft a řekli mi přesně tenhle postup, tak hodně štěstí v downgradu z těch šílenejch vista a starý dobrý XP :-)

c0cCyX
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 říj 2007 10:47

Příspěvekod c0cCyX » 27 lis 2007 14:45

l86m píše:...když si půjčíš od kamaráta cd s XP (musí být legální-tzn. bez cracku)...
No keby som takého kamaráta mal, tak by som o tom uvažoval. Ale radšej pošlem formulár, ktorý navrhoval "CeCo". Predsa, aspoň na desktope som zvyknutý preinštalovávať systém minimálne 4x za rok, takže sa to zíde. Uvidíme, kedy dané "médiá" dorazia.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 27 lis 2007 15:12

Pri instalacii z tych medii od HP najma nemusis nacvicovat so SATA drivermi, vsetko je uz nahodene tam (a netreba vobec ziadnu aktivaciu).

C

chosen
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 28 lis 2007 22:41

Příspěvekod chosen » 28 lis 2007 22:48

Koupil jsem si tento notebook a objevil jsem u nej docela velky problem. Jakmile se zmackne CapsLock, vypne se NumLock a pro jeho zapnuti je treba zmacknout NumLock 2x. Z fora HP, kde jsem tento problem take reportoval, vychazi, ze jde o problem BIOSu. Neresi to ani stavajici update F.04. Pokud muzu doporucit, nekupujte jej. Vybral jsem si tento model specialne kvuli numericke klavesnice, ktera poradne nefunguje a ostatni taky neni moc slavne. Pro bezne usery fajn stroj, pro narocne uzivatele zbytecne vyhozene prachy. Dnes jsem volal na CZC (kde jsem jej koupil) a ochotne mi nabidli, ze jej poslou do autorizovaneho HP servisu a pokud to uznaji jako chybu, vrati mi penize zpet. Az budu vedet, jak jsem dopad, napisu. :D

CeCo

Příspěvekod CeCo » 29 lis 2007 12:03

chosen:
Ten NumLock sa uz prebera asi mesiac ;)
A notas za taku sumu (najma 17") nema co u narocneho uzivatela robit...

C

Dengalden
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 02 pro 2007 16:53

Příspěvekod Dengalden » 06 pro 2007 22:31

chosen píše:Koupil jsem si tento notebook a objevil jsem u nej docela velky problem. Jakmile se zmackne CapsLock, vypne se NumLock a pro jeho zapnuti je treba zmacknout NumLock 2x. Z fora HP, kde jsem tento problem take reportoval, vychazi, ze jde o problem BIOSu. Neresi to ani stavajici update F.04. Pokud muzu doporucit, nekupujte jej. Vybral jsem si tento model specialne kvuli numericke klavesnice, ktera poradne nefunguje a ostatni taky neni moc slavne. Pro bezne usery fajn stroj, pro narocne uzivatele zbytecne vyhozene prachy. Dnes jsem volal na CZC (kde jsem jej koupil) a ochotne mi nabidli, ze jej poslou do autorizovaneho HP servisu a pokud to uznaji jako chybu, vrati mi penize zpet. Az budu vedet, jak jsem dopad, napisu. :D


hm moc jste me nepotesil, asi koupim jinej notebook

horys
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 led 2008 12:48

Příspěvekod horys » 02 led 2008 13:30

stále se mi vypínáná na tomto notebooku obrazovka pokud je napájen z baterie tak se fůrt vypíná když je napájen ze sítě tak se nevypne nikdy co stí?

xtonda
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 20 led 2008 23:11

Příspěvekod xtonda » 21 led 2008 17:25

Jak teda vlastně probíhá ten downgrade na XP, to vyplním ten formulář u Microsoftu a dostanu instalační médium speciálně pro tento model od HP nebo ještě musím komunikovat s HP?

Pokud teprve budu kupovat, přímo na hpmarket, není možnost objednat si ty XP média u HP aby mi je dodali rvnou s notesem?

xtonda
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 20 led 2008 23:11

Příspěvekod xtonda » 26 led 2008 10:28

Ahoj lidi,

nainstaloval jsem Windows XP i všechny drivery, ale po přepnutí SATA zpět do native mode mi to padá do BSOD, stále není asi správný driver, co je potřeba naistalovat aby SATA jelo v native mode?

Dík.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 26 led 2008 17:29

Stiahnut a pouzit spravny driver ;)

C


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů