HP Compaq 6735s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
radofunny
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 03 říj 2008 12:25

Příspěvekod radofunny » 10 říj 2008 16:49

clarky píše:
nooo sak nainstaloval som z DVD co som mal pri ntb nejake HP addendum nic ine som na bluetooth na tom cd nenasiel a v pridani a odstraneni programov mi ho ukazuje ale inde ho neviem najst ..... uz som z toho zufaly...


Ty si mal pri notebooku nejake DVD? Ja nie, všetko som musel stiahnuť z netu. Ktorý model máš?

A máš v oznamovecaj oblasti pri hodinách ikonku bluetooth? Ak hej tak na ňu poklikaj a vyskočí ti s prievodca nastaveniami bluetooth.

Sobi
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 25 srp 2008 10:01

Příspěvekod Sobi » 10 říj 2008 20:45

myslel dvd s technickou podporou ne ovladaci

vosec
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 26 črc 2008 09:58

Re: výdrž

Příspěvekod vosec » 10 říj 2008 21:03

pavol0011 píše:
Mám otázku na majitelov turionov.
Na akú najmenšiu frekvenciu sa vám podtaktuje cpu? U mňa je minimum 900Mhz bez uprav, na xp


Mě Turion RM70 mění svoji frekvenci na hodnoty 500, 1000 a 2000 MHz

mocatko

Příspěvekod mocatko » 10 říj 2008 21:11

tak uz ho mam aj ja doma a prve dojmy s ktorymi by som sa chcel podelit: ja som celkom spokojny,kupoval som s 2GB RAM,250 HDD, HD 3200, Vista Home...jedine co mi trosku vadi ze dost rychlo vidno roznu spinu na nom a taktiez enviem ako ine nb hucia ale tento najma huci pri nacitavani dvdciek a pri instalovani suboru inak sa da ta hlucnost zvladnut...pozitiva vyzera to dost pevne, aj sasi, aj klavesnica, aj dobry zvuk to podla mna takze tak:) odporucam po prvom dni...dufam ze o mesiac nebude ine hodnotenie:)

E4rL

Příspěvekod E4rL » 10 říj 2008 21:56

jedna otazka mi napadla ked som si teraz vsimol mocatkovu konfiguraciu...aku velkost vam zobrazuje HDD? pretoze moj HDD by mal mat velkost 250GB ale realne ukazuje len 232,88GB :idea:

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 10 říj 2008 22:18

coz je v poradku.
232,88 GB = cca 250x10^9 B
(prevodni vztah mezi kB a B (MB a kB, GB a MB, ...) je 1024, ne 1000 (binarni soustava), ale kdyz vyrobce pise 250GB, pouziva prevodni vztah 1000, je to tak u kazdeho HDD)
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Danzas
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 11 říj 2008 13:02

Re: Praskání zvuku(Visty)

Příspěvekod Danzas » 11 říj 2008 13:18

Ahoj, mám tento notebook 2 dny, zatím jsem spokojený, předtím jsem měl asusF3T, takže tenhle snad bude trochu spolehlivější jsem si říkal... ;-)

Mám však také problém s praskáním repro, jde to i do sluchátek. :evil: Nemá také tento někdo problém? Myslíte, že přechod na XP (mám Vista Ultimate) by pomohl? Moc se mi to ale nechce. Možná by pomohla koupě další 2 GB na celkem 4 a to by pak Visty tak nemusely pořád hrabat na disk, ne?

Moc díky za jakoukoli radu. :roll:

E4rL

Příspěvekod E4rL » 11 říj 2008 14:01

2 alfah4ns: thx za odpoved....prevod bite na Byte a tak dalej mi je jasny...lensa mi zda zavadzajuce a na hlavu padnute, ked dokonca aj vyrobca to uvadza chybne :idea:

2 Danzas: ja som mal na Win Vista 32bit Business ten isty problem, praskali mi repraciky pri prehravani ci uz hudby alebo filmov...ale slo viacmenej o zriedkavy jav. momentalne som presiel na WIN XP SP3 a zatial bez problemov, praskanie zmizlo.

Danzas
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 11 říj 2008 13:02

Frekvence paměti 400MHz...?

Příspěvekod Danzas » 11 říj 2008 14:42

Ahoj, díky za odpověď na to audio. Poslouchám hudbu a celkem mě to štve, budu to muset nějak vyřešit.
Teď jsem však udělal screeny z Everestu a CPUid a koukám na tu paměť jak bacil do lékárny! Kupoval jsem book na Alze.cz a bylo ve specifikaci napsaný 667MHz, teď už tam mají dokonce 800MHz, ale to co ukazují ty screeny, tak to tomu podle mě moc neodpovídá :!: :idea:
Můžete se na to prosím někdo podívat a napsat, co si o tom myslíte?
Díky!

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

E4rL

Příspěvekod E4rL » 11 říj 2008 15:12

moje hodnoty z CPU-Z su navlas rovnake.

ObrázekObrázek

Danzas
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 11 říj 2008 13:02

Příspěvekod Danzas » 11 říj 2008 15:16

Aha, tak sem trošku googlil... :oops: Stačilo předtím a nepostovat tu, ale což :wink:
Odpověď jsem našel zde:
http://groups.google.com/group/uk.comp. ... c63b?pli=1
Takže ty frekvence na obrázcích jsou vlastně v pořádku?
Díky

Danzas
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 11 říj 2008 13:02

Praskání audia...

Příspěvekod Danzas » 11 říj 2008 19:18

Ahoj,
tak zase píšu já. Kvůli praskání při přehrávání audia jsem přeinstaloval celý systém a postupně od čistých Win Vista Ultimate x64 CZ jsem nahrával drivery a po každém nahrání a restartu zkusil, jestli se to seká.

Došel jsem teď k instalaci HP Protect Tools a jeho Plug-inech, po nainstalování File Sanitizer for HP ProtectTools to začalo opět dělat, takže šel ven a je to v pohodě. 3D Drive Guard tam už mám, a zatím to udělalo asi jen jednou během 15min, takže celý problém bych viděl v tomhle blábolu: HP ProtectTools Security Manager Suite.

Prosím zkuste někdo, komu to taky blbne, jestli Vám pomůže odinstalování, v případě že to máte...
Já teď jdu dále instalovat (SP1), tak jsem zvědavý, co ještě mě potká... :roll:

Václav Sedlář
píše často
Příspěvky: 219
Registrován: 30 srp 2008 14:58

Příspěvekod Václav Sedlář » 11 říj 2008 19:53

Václav Sedlář píše:Dobrý den, lze na tomto NB provozovat win vista ultimate 32b? Na stránkách hp jsem totiž našel jen ovladače pro Business a home.Jsou ovladače pro Business stejné jak pro ultimate?



Prosím, které mám použít, nebo je to jedno, nebo jsou i pro ultimate 32b?

Danzas
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 11 říj 2008 13:02

Příspěvekod Danzas » 11 říj 2008 20:33

To Václav Sedlář:

No já jsem instaloval na Ultimate x64 všechny ovladače určené pro Bussines x64, takže si myslím, že půjdou stejně tak dobře ovladače Buss 32bit na Ultim 32bit... :)

To all, kterým praská zvuk při přehrávání:

U mě to způsoboval program HP ProtectTools Security Manager Suite a ten jeho doplněk File Sanitizer. Po odinstalaci obou mě to běží bez problémů, takže tak 8)

EDIT: Tak sem nainstaloval SP1 a další aktualizace a je to zase v čudu...zase chrastí... kua drát :twisted:
Naposledy upravil(a) Danzas dne 11 říj 2008 23:01, celkem upraveno 1 x.

tomasna
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 11 říj 2008 20:30

Příspěvekod tomasna » 11 říj 2008 20:45

Zdravím,

mám malý problémek. Vista buss. 64bit, SP1 - Při instalaci WiFi z aktualních driverů z webu HP mi v půlce instalace vypíše Driver instalation modul přestal fungovat a bude ukončen a to je i konec instalace. WiFi se poté ve správci zařízení tváří, že je bez problému nainstalované, žádné vykřičníky atd. nicméně nefunguje. Rozjede se, když dám ve správci připojení diagnostikovat. nabídne mi spustit průvodce připojením k bezdr. siti kde se normálně připojím a pohoda. Jen se to musí po každým restartu dělat znova a znova, na což já nemám nervy.. :( Nepochopitelně wifi adapter zůstává přes všechnu snahu jako Zakázaný (i když dám povolit a napíše povoleno a stejně zůstane zakázaný, což mě i rozesmálo)???

Někdo poradí???

ps. zkoušel sem celkem 4 revize driverů, dále bez SP, manualní instalace driveru, hledal sem kde mě napadlo ale nic... pořád stejnej problém!!!


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů